شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
حمله حیوانات به انسان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: حمله حیوانات به انسان (/showthread.php?tid=485)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

RE: حمله حیوانات به انسان - Marksman - 2014-08-30 04:19 PM

(2014-08-30 12:08 PM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام دیروز ی داستان خیلی عجیب شنیدم که خالی از لطف نیست که تعریفش کنم
دیروز عصر من و پسر عمم رفتیم به باغشون که اونجا ی کارگر افغانی(پیر مرد 60 ساله) به عنوان نگهبان و کارگر زمینو ...
راستش با این مشخصات احتمالا یکی از اعضای نه چندان محترم طالبان بوده که به شغل شریف گوسفند دزدی اشتغال داشته.Khansariha (219)

دوستان عنایت بفرمایید آدم هر حرفی رو نه باور می کنه نه انتقال می ده.Khansariha (8)

RE: حمله حیوانات به انسان - shekarmi - 2014-08-30 05:45 PM

(2014-08-30 03:57 PM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. آیا با ترقه شکلاتی(نوعی فشفشه) میشه گرگ و گزاز رو فراری داد؟

سلام دو حیوان سگ و گرگ که هردو از یک نژاد هستن به چشمهای انسان خیره میشوند و ترس را در و جود انسان ببینند بی شک حمله میکنند ........ دوستان شکارچی که اسلحه ساچمه زنی در کوه و بیایان حمل میکنند دارند هیچ وقت ندیدن که گرگ به آنها حمله کند چرا چون گرگ حس بینایی و بویایی بسیار قوی دارد و با دیدن اسلحه و بوی باروت متوجه خطر میشوند

RE: حمله حیوانات به انسان - mster - 2014-08-30 10:16 PM

کسی تا حالا موردی داشته که با بادی شلیک کنه به گرگ و گرگ با گستاخی بازم بیاد جلو ؟
یا شلیک فراری دهنده هست واسش و میشه به بادی در این مواقع اکتفا کرد

البته سگ گله و گراز رو میدونم که ول کن نیستن سوالم در باره گرگه

RE: حمله حیوانات به انسان - romin - 2014-08-31 12:15 AM

دوست عزیز وقتی گرگ به گله نزدیک می شه نمی شه بهش شلیک کرد یا شبه یا سگ ها دورش کردند .دور تا دورت هم یا گوسفندهای خودته یا ملت هوایی شلیک کردن بهتر جواب می ده این تجربه خودم بوده البته برمی گرده به 8 سال پیش راستی در اکثر اوقاط گرگ های ماده گله رو دوره می کردند

RE: حمله حیوانات به انسان - Don Corleone - 2014-08-31 12:37 AM

دوست عزیز اون چیزی که من میدونم اینه که زخمی کردن حیوون وحشی به شدت ریسک حمله رو بالا میبره اونم با تفنگ بادی که میشه گفت فقط حیوون رو به حمله ترغیب میکنه.اگر با حیوونی مواجه شدید و مطمئن شدید قصد نزدیک شدن بیش از حد یا حمله داره بهتره با صدای بلند هایو هوی کنید و دستاتون رو مدام تکون بدید و اگه فایده نداشت از ابزاری مثل ترقه و نارنجک های مخصوص و در نهایت از سلاح گرم استفاده کنید.مطمئن باشید که در صورت اخطار به موقع و صحیح حیوون شیر هم که باشه فرار میکنه مگر اینکه دیگه واقعا نیت حیوون حمله باشه که در اون صورت نمیشه منصرفش کردKhansariha (172)Khansariha (8)

RE: حمله حیوانات به انسان - romin - 2014-08-31 11:39 PM

اخر ین باری که گرگ دیدم اخرای فصل شکار بود تو بیابون با خیال راحت در حال گشت بودم که ناقافل یک جفت گرگ خیلی بزرگ ودرشت اندام جولوم سبز شدند از ترس خشکم زده بود از دوستام دور شده بودم باور کنید هیچ حرکتی نتونستم بکنم حتی نتونستم اسلحه رو ازروی شونم بردارم البته گرگها هم قافل گیر شده بودند توراه هم قرار گرفته بودیم یه 7 یا 8 ثانیه منو نگاه کردندو وارد خندق شدند خیلی از دوستان حتی گرگ رو از نزدیک ندیدند واز حیبت وبزرگی وخوی درندگی اون چیزیی نمی دونند فکر زدن گرگ با تفنگ بادی رو از سرتون بیرون کنید

RE: حمله حیوانات به انسان - کوهنورد - 2014-09-01 12:20 AM

با سلام :
دقیقا با شما موافقم . وارد کردن ضربه یا شلیک با تفنگ بادی جز اینکه حیوان رو عصبانی کنه هیچ سودی نداره . من نمیدونم این دوستی که خودش رو هم محیط بان میدونه چطور میگه با پا کوبیدن به زمین گرگ فرار میکنه !!!!!!!!! یا اینکه با چوب بزنی تو فرق سرش و........ مگه حیوون وامیسه شما با چوب فرقش رو نشونه گیری کنید اگر خدای ناکرده بهتون حمله کنه با اولین گاز گرفتگی چنان آسیبی ایجاد میکنه که فرصت اشهد خوندن هم نداری من نمیدونم بعضی از دوستان چطور این تئوری ها رو برای دیگران میدن فکر عواقب حرفهاشون نیستند ......

RE: حمله حیوانات به انسان - data19 - 2014-09-01 05:45 AM

سلام. آیا با کور کردن گزار با تفنگ بادی از حمله به شما صرف نظر میکند؟

RE: حمله حیوانات به انسان - Amiraliv - 2014-09-01 07:21 AM

گراز كور بشه از زنده موندن هم صرف نظر مي كنه ...
فقط يك سوال ، توي شرايطي كه گراز قصد حمله به شما رو داره و با اون سرعتش در حال دويدنه چه جوري مي خواين چشمشو كور كنين ؟؟؟

RE: حمله حیوانات به انسان - shekarmi - 2014-09-01 10:27 AM

(2014-09-01 05:45 AM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. آیا با کور کردن گزار با تفنگ بادی از حمله به شما صرف نظر میکند؟

سلام گرازدردو صورت حمله میکنه اول اینکه راه فرار نداشته باشه دوم اینکه زخمی باشه ( اگر زخمی باشه 30 درصد امکان حمله هست همیشه که حمله نمیکنه ) گراز نر با دندان حمله میکنه و خیلی خطرناکه اما گراز ماده فقط گاز میگیره ......... با دیدن گراز در فاصله خیلی نزدیک انسان استرس میگیره چه برسه با تفنگ بادی بشینی هدف چشمش رو بگیری Khansariha (226)البته تو برنامه کودک و انیمیشن میشه زدKhansariha (219)