شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
حمله حیوانات به انسان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: حمله حیوانات به انسان (/showthread.php?tid=485)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

RE: حمله حیوانات به انسان - royall - 2014-03-07 02:06 AM

(2014-03-07 01:57 AM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-16 12:45 AM)djmetal666 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ANTI DOG ضد سگ
سلام
اینم ضد سگ البته برای گوشیهای اندروید! که فرکانس صدا تولید میکند که سگها را فراری میدهد. امیدوارم بدرد بخوره و منو وقتی سگ میخواد بگیرتون و با این فراریش میدین منم دعا کنید.خخخخخخخ
بزن تشکر قشنگروو

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بفرمایید اینم نرم افزار سگ دورکن.Khansariha (8)

خخخخخخخخخخخ
فرض کنیم سگه اومد جلو و حمله کرد
باید به سگه بیگیم اقا سگه بیزحمت صبر کن این برنامه رو اجرا کنم بعدا حمله کن
بعدش که برنامه اجرا شد اونم خیلی شیک و مجلسی فرار میکنه خخخ فکر نکنم
حالا موبایل هنگ کرد چی ؟!
به نظر من اینا همش دروغه من خودم برنامه دور کننده حشرات رو تست کردم کاملا بی نتیجه بود

RE: حمله حیوانات به انسان - BARZOV - 2014-03-07 02:44 AM

نصبش کردم صدای گوش خراشی طولید میکرد.5 khz
ولی 20khz به زور شنیده میشد فک کنم همینه که فراری میده.باید فردا رو گربه های محل امتحان کنم.

RE: حمله حیوانات به انسان - Vicxtor - 2014-03-07 02:50 AM

من هم نصب کردم اما فکر کنم دروغی بیش نیست چون اسپیکرهای گوشی موبایل نمیتونن صدای بیش از ۲۰ کیلو هرتز رو پخش کنن...
تازه مدام صدا در یک فرکانس بالا پایین میشد...
Khansariha (367)

RE: حمله حیوانات به انسان - BARZOV - 2014-03-07 03:03 AM

(2014-03-07 02:00 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام:
من معمولا جاهای پرت و دور افتاده یا خطرناک رو با سلاح گرم میرم . زیاد هم مورد حمله واقع شده ام برای همین هم چشم و گوشم پره و از هر صدای پارسی نمیترسم . اگر گیر این سگهای سمج گله یا بیرون ابادی ها بیوفتم ، چون اعصاب معصاب ندارم !!!! یکی بطرفشون (البته به زمین ) شلیک میکنم همگی الفرار !!!!!خخخخخخخخخ البته جای غریب اینکار رو نکنید چون بشدت مورد استقبال اهالی روستا قرار میگیرید خخخخخخخخخخخخخخخ
برای وقتی که با تفنگ بادی ، گشت و گذار میرم ، همیشه چند تا ترقه همراهم دارم واقعا بینظیر جواب میده . یکبار تو ییلاق با زن و بچه دم غروب رفته بودیم پیاده روی که گیر یه دسته سگ زبون نفهم !!!!!!!!!!!!!!!! افتادیم که حقیقتا همین چند تا ترقه بی ارزش ما رو از اسیب دیدگی نجات داد . بعدا وقتی اون حادثه رو مرور کردم ، یادم اومد بچه ها در حال خوردن تنقلات بودن احتمالا بوی اونها سگها رو اینقدر جری کرده بود .
اگر هم میخواهید ترقه بخرید الان بهترین موقع است ، بعدا گیرتان نمیاید !!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخ

طرفای ما باغ دارها یا مزرعه دارها از ترقه برای فراری دادن گراز استفاده میکنن معمولا.ولی به طور کلی رو همه موجودات کاراست.ما گاهی موقع رفتن به کوه واسه احتیاط میبریم.میدونید که...کپسولی اصطلاحا.
(2014-03-07 02:50 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هم نصب کردم اما فکر کنم دروغی بیش نیست چون اسپیکرهای گوشی موبایل نمیتونن صدای بیش از ۲۰ کیلو هرتز رو پخش کنن...
Khansariha (367)

شما همین برنامه رو نصب کردید؟
ضمنا گوش ما بالای بیست رو نمیشنوفه از کجا بدونیم اسپیکر میتونه بالای بیست رو تولید کنه؟
و بهتره روی حیوونی چیزی امتحان کنیم.
دوستان اگه تجربه ای دارن بفرمان.Khansariha (256)
مراقب باشیم بحث عوض نشه! ؛)

RE: حمله حیوانات به انسان - DAGGER - 2014-03-07 03:11 AM

امید وارم هیچ دوستی در حمله یه ( پیت بول , روت وایلر , مالینویز , دوبرمن ...) از این برنامه ها استفاده نکنه!
حد اقل برای امتحان رو یه سگ کوچولو تست کنه
چون DAZER با تکنولوژی بالاترش ضریب اطمینان آنچنانی نداره چه رسد به این که یه برنامه اسیلاتور صوتی بسیار ابتدایی هست
[تصویر: 256y6t5.png]
[تصویر: DazerJoggerWeb.gif]

RE: حمله حیوانات به انسان - Vicxtor - 2014-03-07 10:50 AM

(2014-03-07 03:03 AM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-07 02:50 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (367)
شما همین برنامه رو نصب کردید؟
ضمنا گوش ما بالای بیست رو نمیشنوفه از کجا بدونیم اسپیکر میتونه بالای بیست رو تولید کنه؟
و بهتره روی حیوونی چیزی امتحان کنیم.
دوستان اگه تجربه ای دارن بفرمان.Khansariha (256)
مراقب باشیم بحث عوض نشه! ؛)

امیر خان اسپیکر های حرفه ای هم قادر نیستن صداهای با فرکانس بالا رو پخش کنن، اسپیکر موبایل که جای خود داره... Khansariha (214)
دوما هم کیفیت این برنامه خیلی پایینه و اصلا قابل اعتماد نیست... Khansariha (8)
(2014-03-07 03:11 AM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امید وارم هیچ دوستی در حمله یه ( پیت بول , روت وایلر , مالینویز , دوبرمن ...) از این برنامه ها استفاده نکنه!
حد اقل برای امتحان رو یه سگ کوچولو تست کنه
چون DAZER با تکنولوژی بالاترش ضریب اطمینان آنچنانی نداره چه رسد به این که یه برنامه اسیلاتور صوتی بسیار ابتدایی هست
[تصویر: 256y6t5.png]

بهروز جان سلام... Khansariha (8)Khansariha (8)
بهروز جان من تست کردم و هیچ اثری نداشت... Khansariha (399)
راستی بهروز جان این دستگاه رو کجا میتونم پیدا کنم؟ (واقعا بهش نیاز دارم)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: حمله حیوانات به انسان - unknown - 2014-03-07 11:10 AM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: حمله حیوانات به انسان - cordoba - 2014-03-07 11:26 AM

این دستگاه رو بی خیال بشید ، اطمینانی بهش نیست Khansariha (8)

بهتره اسپری تهیه کنید که صد در صد جواب میده .... Khansariha (214)

RE: حمله حیوانات به انسان - saeedaria - 2014-03-07 11:41 AM

با سلام
دستگاه DAZZER2 برای دفع سگ سانان و گربه سانان هست.من استفاده کردم و واقعا کاربردی بود و بارها جونم رو نجات داد.زمانی که زابل بودم برای پیمایش صحرایی که میرفتیم گله های سگ ولگرد زیاد به پستمون میخوردن که واقعا همراه داشتن این دستگاه برامون حیاتی بود
فقط چند نکته رو باید برا استفاده ازش رعایت کنید که تجربه شخصیمه.
1- شعاع تاثیر دستگاه مستقیما بستگی به شارژ باطریش داره و در بهترین حالت حدود 10 متر هست.ینابر این همیشه قبل از حرکت به سمت کوه و دشت روی گربه های خیابونی تستش کنید.بدون شارژ تو شرایط سخت گیر میوفتین.همیشه هم یک باطری کتابی یدکی همراه داشته باشید
2- توی محیط شلوغ و پر سروصدا عملکردش مختل میشه
3- روی حیوانات خانگی تستش نکنید.در درازمدت باعث میشه حیوان مورد نظر از محیطی که روش تست شده فرار کنه و دیگه برنگرده
4- به صفحه فلزی جلوش اصلا دست نزنید و کلا رو نحوه عملکردش کنجکاوی نکنید.(کلا سیستم حساسی داره پس انگولکش نمیشه کرد)کمی صفحاتش جابجا بشه فرکانس تولید شده تغییر میکنه و تاثیراتش مختل میشه.
5-یه کیف کمری براش در نظر بگیرین
6-کاربردش در قیاس با اسپری خیلی بهتره چون اسپری رو حتما باید در فاصله نزدیک استفاده کنید مضاف بر اینکه مثل اسپری حمل و نقلش مشروط و ممنوع نیست و در کاربرد اگر کمی نسیم داشته باشید معلوم نیست تاثیر بذاره یا اینکه بره تو چشم و حلق خودتون

RE: حمله حیوانات به انسان - DAGGER - 2014-03-07 02:38 PM

(2014-03-07 10:50 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهروز جان سلام... Khansariha (8)Khansariha (8)
بهروز جان من تست کردم و هیچ اثری نداشت... Khansariha (399)
راستی بهروز جان این دستگاه رو کجا میتونم پیدا کنم؟ (واقعا بهش نیاز دارم)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام آقا حنان
اينجا فروشنده اش رو نميدونم ولي دوستي در سفر به كشورهاي جنوبي خليج هميشه فارس با خودش آورده بود
و احتمالآ بشه خريد اينتر نتي هم كرد و فكر نميكنم كه ممنوعيتي داشته باشه