شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
حمله حیوانات به انسان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: حمله حیوانات به انسان (/showthread.php?tid=485)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

RE: حمله حیوانات به انسان - عبدالرحمن - 2011-06-28 08:59 PM

من با 350 مگنوم به سگ شلیک کردم .. درحالی که بهم نزدیک میشد نشستم روی زمین و اونم مستقیم داشت میومد خوب که نزدیک شد دقیق تیر زدو وسط پیشونیش فاصله تغریبا 20 متر بود دوستم که کنارم ایستاده بود همش میگفت بزن بزن رسید بزن .. باورکنید تا به ما رسید افتاد دقیق جلو پام دیگه تکون نخورد البته خودم هم که ترس تو وجودم نیست کپ کرده بودم .. خلاصه سگ به فنا رفت ما هم به ادامه شکارمون پرداختیم Khansariha (256)

RE: حمله حیوانات به انسان - Saeed-AT44-Long - 2011-06-29 07:59 AM

(2011-06-28 06:11 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از دوستان که شاید بشناسیدش اسمشو نمیبرم با اوانیکس ای ار 6 تو سر سگ هم نزده بود به بدنش ولی نپرسیدم کجاش فاصله

40 تا 45 متری میگفت زبون بسته همونجا نشستو تموم کرد میگفت صدا هم نکرد . سگ با سلاحهای پی سی پی بالای 60 ژول تا فاصله

50 .60 متر توی سرش هم نخوره جونش در میاد .

صد در صد حرفتون رو قبول دارم Khansariha (8)

به نظر من که میدونم همه باهاش موافقند زدن سگ با هر تفنگی و هر وسیله ای خوب نیست و بهتره فکرش رو هم نکنیم جدای از گناه بودن و عذاب و جدانش به خطرش نمی ارزه
ولی گاهی( و فقط گاهی )پیش میاد که آدم توی شکار یا جنگل و یا هر جای دیگه با یه سگ هار که مشخصاتش رو آقا جاوید هم فرمودند روبرو میشه که در این صورت اگه تو موقعیتی هستیم که احتمال حمله اون وجود داره بهتره خیلی زود و با هوشیاری کامل عمل کرد و اینجا نباید به گناه و ... فکر کنیم اگه جایی هست که بتونیم پناه بگیریم بهترین کار رو انجام دادیم ولی اگه جایی نیست مجبور هستیم با حفظ خونسردی بهش شلیک کنیم ولی اگه فاصله خیلی نزدیک هست که نمی تونیم شلیک کنیم باید چشممون رو ببندیم و منتظر حوادث بعدی باشیم مگر اینکه یه چاقو یا کارد شکاری داشته باشیم که بهترین وسیله دفاعی تو این موقعیتهاست البته به شرطی خیلی زیرکانه عمل کنیم و قبل از آسیب سگ کار رو یکسره کنیم بنابر این کارد شکاری بهتره جزء لوازم شکارمون باشه با رعایت موازین قانونی
امیدوارم هیچ یک از دوستان توی همچین موقعیتهایی قرار نگیرند Khansariha (8)

RE: حمله حیوانات به انسان - MEHDI - 2011-06-29 01:55 PM

بله داداش سگه صاحب داشت اونم گردن کلفت ...آخه سگ معمولی نبود سگه گله بود که یه خورده هم واسه صاحبش مهم بود خود صاحبش میگفت که اون سگ یه تنه جلویه گرگها رو میگیره و از وقتی دارتش تا بحال گرگی به گله اش نزده و گوسفندی رو از دست نداده محض اطلاع قیمتشم یک میلیون و ششصد تومن بود دوست ماهم علیلش کرد 400تومن خسارت داد و ولمون کردند Khansariha (214)

RE: حمله حیوانات به انسان - persiankiller - 2011-07-02 01:20 PM

دیروز 3 تا سگ از 150 متری اعصابم رو به هم ریختن هی پارسکنان میدویدن 50 متر باز میرفتن عقب.منم از همون 150 متری یک تیر زدم طوری که بخوره بقلش و همینطور هم شد اقا اینقدر بد در میرفت که پشت سرش رو هم نگاه نمیکرد!نمیدونم اگه به خودش میخورد چیکار میکرد!

RE: حمله حیوانات به انسان - amin35190 - 2011-07-02 01:50 PM

آقا منم کوچیک بودن سه تا مرغابی تو کوچمون بودن افتادن یه روز دنبال ما اونا بدو من بدو صحنه وحشتناکی بود خون از چشماشون میچکید ما هم زده بودیم زیر گریه فکر کنم میخواستن منو بخورن خلاصه ما جون سالم به در بردیم خدا لعنتشون کنه هنوزم خوابشو می بینم خشونت از سرو بالشون میچکید حالا اگه بودن می دونستم باهاشون چکار کنمKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)

RE: حمله حیوانات به انسان - mbt - 2011-07-02 03:17 PM

(2011-07-02 01:20 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیروز 3 تا سگ از 150 متری اعصابم رو به هم ریختن هی پارسکنان میدویدن 50 متر باز میرفتن عقب.منم از همون 150 متری یک تیر زدم طوری که بخوره بقلش و همینطور هم شد اقا اینقدر بد در میرفت که پشت سرش رو هم نگاه نمیکرد!نمیدونم اگه به خودش میخورد چیکار میکرد!

وقتی گلوله از کنارش رد میشه به دلیل شکافتن هوا صدای خیلی زیادی تولید میکنه و همین اونو میترسونه

RE: حمله حیوانات به انسان - sunshinetrir - 2011-07-14 10:10 PM

سلام و درود بر همه ی دوستان
ببخشید که اینو میگم
کسانیکه به سگ و گربه شلیک می کنن .....

بعلت استفاده از كلمات نا مناسب در يك محيط عمومي پست شما ويرايش شد

RE: حمله حیوانات به انسان - mmdsniper - 2011-07-14 11:01 PM

سلام
گربه که هیچ اما من سگ کله شق زیاد دیدم .
برای دفع حمله سگ بهترین راه نشستنه چون زیاد دیدم که سگ یه خونه (توی روستا)وقتی یه غریبه رو میبینه و اون غریبه نشسته فقط تا نزدیکش اومده و کاری باهاش نداشته اما سگهایی که فقط برا گرفتن آدم میان فرق دارن اما کشتن اولین و آخرین راه نیست .
یه سنگ بردارید و از نزدیکش پرت کنید یهو میره طرف سنگه اما یه سنگ زاپاس هم داشته باشید بد نیست!!!!
یکم تمرین سنگ پرت کردن بد نیست.

RE: حمله حیوانات به انسان - craftsman - 2011-07-14 11:07 PM

sunshinetrir
دوست عزيز اينجا كسي واسه خنده به سگ و گربه شليك نميكنه تاپيك رو از اول مطالعه كنيد
يا حداقل اسم تاپيك رو بخونيد.خودم زماني حدود 10-12 سال قبل سگ گله و بعدش يه ژرمن شپرد واقعا وحشي داشتم هردوشون رو با شيشه شير دادم بزرگ شدن اون زمان قرصهاي درونتول ضد انگل رو دونه اي400 تومن ميخريدم براشون از سگها خوشم مياد.اما يكبار سگ همسايه مون كه دست دخترشو گاز گرفته بود بدرخواست همون خانم با تفنگ بايكال از 40 متري زدم چرخيد دومي رو تو پهلوش زدم با ساچمه 5 افتاد.(سر سگ رو بريدن بردن دامپزشكي آزمايش كردن تشخيص دادن كه هار بود)اگه يكي از آشناهاي خودتون رو همچين سگي گاز بگيره باز هم اين حرفو ميزنيد؟
من يكبار موقع ماهيگيري به گربه ولگردي كه رو موج شكن كنارم ميومد ماهي ميدادم ميخورد ناخواسته انگشتمو گاز گرفت فقط چن قطره خون اومد رفتم درمانگاه سريع پرونده سازي كردن انگار اورژانسي بود!آمپول هاري و يه آمپول ديگه كه فرانسوي بود زدم و چهار بار هر هفته يكبار آمپول زدم عليرغم اينكه مطمئنا هار نبود اما قانون ميگفت بايد درمان رو انجام بدم.
توضيحات من براي اين بود كه بدونيد هيچكدوم از ما دشمني با حيوونا نداريم
لطفا احساسي برخورد نكنيد و در صورت احساسي شدن هم سعي كنيد از كلمه هاي درست و مناسب استفاده كنيد

RE: حمله حیوانات به انسان - sniperelit - 2011-07-14 11:32 PM

دوست عزیز سگ هار نه تنها کشتنش گناه نداره بلکه ثواب هم داره چون حیوان بعد از چهل روز و بعد از کلی شکنجه و از سر درد میمیره و در اون مدت هم همه کس هر حیوانی رو گاز میگیره
در ضمن این کلماتی که استفاده کردید خیلی زشته در یک محیط عمومی