شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
حمله حیوانات به انسان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: حمله حیوانات به انسان (/showthread.php?tid=485)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

RE: حمله حیوانات به انسان - persiankiller - 2011-12-30 02:22 PM

(2011-12-30 12:16 PM)farzzin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-30 11:38 AM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چاکریم داداKhansariha (8)شما صندوقتو خالی کن ،چند تا سوال ازت دارمKhansariha (8)

جانم داداش . بفرما.

بله دوست عزیز منم میخواستم پیغام بدم صندوق پر بود....

RE: حمله حیوانات به انسان - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-12-30 02:33 PM

برخي از مقررات نگهداری گاز اشک آور و کارت حمل آن :

1- استفاده از افشانه گاز اشک آوربا توجه به دستورالعمل شورای امنیت کشور صرفا" برای فرد تحویل گیرنده و فقط در مواقع ضروری ( دفاع از خود و افراد خانواده در مقابل تعرضات) مجاز می باشد و تبعات عدم رعایت مفاد این دستورالعمل بعهده مصرف کننده خواهد بود.

2- بعلت ممنوعیت استفاده عام ، در صورت همراه داشتن گاز حتما" کارت حمل آنرا نیز در دسترس داشته باشید و حمل اسپری گازاشک آور بدون داشتن مجوز حمل ، جرم محسوب می شود.

3- پس از تخلیه کامل محتویات قوطی یا انقضاء تاریخ مصرف ،‌قوطی ، کارت حمل وگزارش مصرف را به سازمان نظام پزشکی تحویل دهید.

4- مسئولیت حفظ شماره سریال قوطی گازاشک آور بعهده مصرف کننده است بنابراین حمل و استفاده از گاز اشک آور فاقد سریال غیرقانونی است.

5- استفاده از این گاز در ساختمانهای دولتی ، وسایط نقلیه عمومی و هواپیما ممنوع می باشد متذکر می گردد که حمل اسپری گاز اشک آور به هر شکل بداخل هواپیما به شدت پیگرد قانونی دارد.

6- در موقع تحویل گرفتن کپسول و کارت حمل آن ، تحویل گیرنده موظف به کنترل کلیه موارد مندرج در کارت و انتهای قوطی و اطمینان از تطابق آنها می باشد.

7- حمل واستفاده از اسپری گاز اشک آور برای افراد دارای سوء پیشینه کیفری ممنوع است بنابراین در صورتیکه فردی با علم بر این موضوع اقدام به تحویل گرفتن گاز از مراکز مربوطه نماید در صورت مشخص شدن این مسئله تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت .

رييس مركز انتظامي پليس پيشگيري نيروي انتظامي با بيان اينكه انواع افشانه هاي اشك آور و شوكرهاي الكتريكي؛ جزء مصاديق سلاح سرد به شمار مي آيد، تاكيد كرد: هيچ سازمان و ارگاني به غير از مركز انتظام پليس پيشگيري نيروي انتظامي حق صدور و توزيع تجهيزات دفاع شخصي را در سطح كشور ندارد.

به گزارش پليس، سرهنگ سيفيان اظهارداشت: بنا به پيشنهاد وزير دفاع به استناد تبصره 2 ماده يك قانون تشديد مجازارت قاچاق سلاح و مهمات و قاچاقچيان مسلح مصوب 26/11/1350 انواع مختلف افشانه هاي اشك آور گازي اعم از افشانه هاي گازهاي تهوع آور، خواب آور، بيهوش كننده كه منجر به اختلال تنفس كوتاه يا بلندمدت شود و همچنين شوكرهاي الكتريكي در انواع مختلف كه منجر به اختلال عصبي شود، جزء مصاديق سلاح سرد و شكاري منصوب شده و شامل مجازات هاي قانوني سختي در اين خصوص مي باشد.

وي با اشاره به گسترش وجود قاچاق گازهاي اشك آور و شوكرهاي الكتريكي گفت: با آمدن اين قانون نگهداري، حمل و استفاده از اينگونه تجهيزات ممنوعيت قانوني پيدا كرده و دارندگان آن برابر مصاديق سلاح سرد و شكاري در مجامع قضايي محاكمه و مجازات مي شوند.

رييس مركز انتظام پليس پيشگيري ناجا، مجازات تعيين شده براي استفاده كنندگان از گازهاي اشك آور و شوكرهاي الكتريكي را مطابق مجازات حمل سلاح سرد براي حاملان آن عنوان كرد و افزود: استفاده كنندگان اين گونه تجهيزات علاوه بر جزاي نقدي به جزاي كيفري محكوم مي شوند.

اين مقام مسوول تصريح كرد: همچنين انواع سر نيزه هاي قابل نصب بر روي سلاح هاي جنگي؛ انواع كاردهاي سنگري متداول در نيروهاي مسلح و يا مشابه آن؛ انواع مختلف تفنگ و كلت بادي يا گازي شبه سلاح(اسلحه بادي شبيه سلاح جنگي)؛ انواع پرتاب كننده سوزن هاي آلوه به ميكروب هاي بيولوژيكي جزء مصاديق سلاح سرد به شمار مي آيد.

دوستان عزیز دقت کنید
خرید و فروش و استفاده از انواع اسپریهای تفسی مثل گاز اشک اور و اسپری فلفل از مصادیق استفاده از سلاح سرد بوده و منجر به برخورد قانونی خواهد شد
لطفا از ادامه بحث و تبلیغ و خرید وفروش اون در سایت چه به صورت علنی و چه در پیام خصوصی خودداری کنید

ف - farzzin - 2011-12-30 06:25 PM

آقا شرمنده من پستم رو پاک میکنم. راستی هانتر عزیز صندوق رو خالی کردم.

RE: حمله حیوانات به انسان - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-12-30 11:45 PM

فزین جان ممنون از همکاری شماKhansariha (8)

RE: حمله حیوانات به انسان - Benjamin_Marauder - 2011-12-31 01:37 AM

دوستان این اسپری ضد حیوانات که البته در یک فیلم مستند دیدم طرف زد به خرس..بقدری با قدرت می پاشید یک چیز جدود 6 تا 10 متر رو راحت با قدرت می پاشید.....این اسپری پیدا نمیشه؟
البته تو فردوسی پرسیدم کسی نداشت....خیلی کار آمد تر از اسپری فلفلی است که خب درست بعضی از نگهبانان و .........است

RE: حمله حیوانات به انسان - meraj-hunter - 2012-01-09 11:15 PM

واقعا سگ چوپان سگه.من معمولا با سگ مشکلی ندارم.اما جمعه تو کوه 2 تا سگ چوپان جوری مارو میخ کردن سر جامون که چوپان اومد و سکارو بر.خدایی اگه از سر جامون تکون میخوردیم پارمون میکردن.[تصویر: IMG_4228.jpg]

RE: حمله حیوانات به انسان - foad-bonellis - 2012-01-10 11:38 AM

جمعه 4 تا سگ به ماشین ما حمله کردن که . . . . . . .یکیشون خیلی بدشانسی آورد !!!!!!!!!!!

RE: حمله حیوانات به انسان - persiankiller - 2012-01-10 03:15 PM

بدیش این هست که به سگ گله نمیشه تیر بزنی....در مورد تکون خوردن چوپاتی به عموم بعد از حمله گفته بود جم میخوردی
پارت میکرده!!! در مقابله با شگ گله همیشه از هر فاصله ای میخکوب کنید حتلی اگه پاچتون رو گرفت!

RE: حمله حیوانات به انسان - Hunter - 2012-01-10 03:46 PM

اتفاقا تنها راهش اینه که نترسیKhansariha (8) تیر چرا؟اگه بکشیش صاحبش از کولت پیاده نمیشه!!

بزارید خاطره ای واستون تعریف کنم!

من به بار با پدرم دونفری داشتیم میرفتم شکار توی دامنه ی کوه بودیم که دو سه تا سگ انداختن دنبال ماشین و هی بدو و پارس.........

بابام گفت میخوای یه کاری کنم اینا فرار کنن!!گفتم اره:اون سریع زد رو ترمز و پیاده شد و با سر و صدا افتاد دنبال سگا!! سگا هم حین ناباوری پا به فرار گذاشتن،البته اونجور که پدرم صدا کرد منم ترسیدمKhansariha (214)

اخرش هم صاحبش اومد و منم برا سگا نون ریختم و دیگه کاری با ما نداشتنKhansariha (219)

این هم عکساشون!!!

[تصویر: 30032011281.jpg]

[تصویر: 30032011282.jpg]

[تصویر: 30032011284.jpg]

این هم خودم،،البته دو سه تا سگ هم جلوی من هستن و عکسشون پیدا نیست!
[تصویر: 30032011283.jpg]
موفق و پیروزKhansariha (8)

RE: حمله حیوانات به انسان - persiankiller - 2012-01-10 04:59 PM

سگ اگه سک باشه از صدا نمیترسه!!!و الا ما جلوی سگ گله نارنجک هم انداختیم 15 متر فرار کرد دوباره اومد!