شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن (/showthread.php?tid=48)

RE: تصاویر سلاح و گروپ گیری - abbasi - 2011-09-25 10:01 PM

(2011-09-25 02:33 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چندی پیش مقداری کراسمنهای هالوپوینت بدستم رسید که سعی کردم مقداری آنها را برسی کنم

به نظر من رو کراسمن بیشتر میشه اعتماد کرد
درسته عفت بیشتری داشته ولی دقتش قابل قبول تره و معلومه انرژی قابل قبولی هنوز به همراه داره

RE: تصاویر سلاح و گروپ گیری - عبدالرحمن - 2011-09-25 11:33 PM

نقل قول :به نظر من رو کراسمن بیشتر میشه اعتماد کرد
درسته عفت بیشتری داشته ولی دقتش قابل قبول تره و معلومه انرژی قابل قبولی هنوز به همراه داره

البته عباسی جان در پاکدامنی کراسمن که شکی نست (شوخی)
بنظرم دوستمون اگه این گروپ رو با ساچمه کراسمن بگیره مطمعنا نتیجه بسیار بهتری خواهد گرفت .. تا با ساچمه های دیگر تست نشه حرفی از بی دقتی اسلحه نمیشه زد

RE: تصاویر سلاح و گروپ گیری - هادی - 2011-09-26 12:06 AM

من هم با رحمن موافقم

RE: تصاویر سلاح و گروپ گیری - jeri - 2011-09-26 06:38 AM

انشااله بعدظهر می رم با ساچمه بارکودا گروپ می گیرم

RE: تصاویر سلاح و گروپ گیری - Marksman - 2011-09-26 12:24 PM

(2011-09-26 06:38 AM)jeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حتما این کارو بکن جری جان این پرومگنوم های جدید آدم رو از تیر اندازی نا امید می کنه.Khansariha (290)باز مگنوم معمولیش بهتره.

RE: تصاویر سلاح و گروپ گیری - persiankiller - 2011-09-26 12:32 PM

(2011-09-26 12:24 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-26 06:38 AM)jeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حتما این کارو بکن جری جان این پرومگنوم های جدید آدم رو از تیر اندازی نا امید می کنه.Khansariha (290)باز مگنوم معمولیش بهتره.

مگنوم های خالی بسیار خوبتر از پرو مگنوم هستند بسیار!

RE: تصاویر سلاح و گروپ گیری - tmr - 2011-09-26 07:17 PM

من امروز با jsb تو 30 متری گروپ 1.5 سانتی گرفتم دوربین تو 30 متر صفر شده
عکس نگرفتم ولی خودم خیلی حال کردم!
حالا تو 50 یا 60 متری هرچی هدف میگیرم نمیخوره و بالا میزنه چی کنم؟
دوربین میلدات نداره
راستی صفر دوم تو چند متری میوفته؟

RE: تصاویر سلاح و گروپ گیری - sniperelit - 2011-09-26 08:06 PM

احتمالا حدود 4 متر
ولی اگه صفر اولتون 30 متر باشه صفر دوم حدودا باید 150 متر به بالا باشه که به درد گلوله زنی میخوره

RE: تصاویر سلاح و گروپ گیری - tmr - 2011-09-26 08:23 PM

حالا دوربینو تو چه فاصله ای صفر کنم تا راحت بتونم بین 40 تا 90 متر رو با اختلاف کم بزنم؟

RE: تصاویر سلاح و گروپ گیری - sniperelit - 2011-09-26 08:35 PM

به نظر من بهترین فاصله برای صفر دوربین 40 متر هست
البته اگه بخواین تا 90 متر رو بزنید باید میزان افت رو کاملا در هر پنج متر به دست بیارید تا بتونید با استفاده از میل دات ها یا طبلک ها میزان افت رو تصحیح کنید
معوملا ساچمه ها سنگین تر تراجکتوری بهتری دارن و تو مسافت زیاد دقت زیاد تری میدن به نظر من باراکودا بتره برا یاین قضیه 90 یا 80 متر