شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن (/showthread.php?tid=48)

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - THUNDER - 2013-06-02 07:34 PM

سلام دوستان
دو سه روز پیش یه گروپ از شادو هزار(کالیبر 4.5 )گرفتم که نتیجه شد این:

[تصویر: DSC_0132.jpg]

چهار شلیک گامو مچ در فاصله ی 25 قدمی صورت گرفت و خال هم همون سمت چپی شلیک ها هست
چهار شلیک پرو مگنوم در فاصله ی 45 قدمی صورت گرفت و خال سمت راستی هدف مربوط به مچ ها هست

این هم حالت تیراندازی(دوربین لیپرز 3-9*40):

[تصویر: DSC_0128.jpg]

فاصله:

[تصویر: DSC_0130.jpg]

نور(عکس بدون فلش هست از سیبل):

[تصویر: DSC_0131.jpg]

یه نسیم ملایم میومد ولی فکر نمی کنم انحراف تا این حد از اون باشه! باید دل و روده ی تفنگ رو بریزم بیرون. بنظرتون مشکل از کجاست؟

خال مربوط به شلیکها رو مشخص کردم:

[تصویر: 76076334434120698868.jpg]

قرمز ها مربوط به مچ و سبز ها مربوط به پرومگنوم

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - whisper - 2013-06-02 08:46 PM

سلام دوستان
اطلاعات گروپ چند روز بنده :

اسلحه : cz s200 t
ساچمه : باراکودا
فاصله : 20 متر
تعداد شلیک : 3 شات
اندازه گروپ : 6.26 میلی متر
ساپورت : معمولی با کمی لرزش
وضعیت آب و هوا : باد نسبتا شدید

[تصویر: DSCN0623.jpg]

ارادتمند

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - AIRKING - 2013-06-02 09:43 PM

با سلام.
کاربر گرامی آسمان صرف شلیک به یه تیکه مقوا اونم با این شلختگی نمیشه گفت گروپ.لطفا مقررات گروپ گیری رعایت کنید و کمی سلیقه به خرج بدین.
کاربر گرامی ویسپر دقت تیراندازیتون خوبه اما از شما به عنوان یه کاربر حرفه ای انتظار میره حداقل تعداد شلیک که 5 مرتبه برای هر گروپ گیری هست رعایت کنید و به هیچ عنوان نگران باز شدن گروپتون توی شلیک های بعدی نباشید.
ببخشید این پست کمی انتقادی شدKhansariha (8)

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - amin2904 - 2013-06-02 10:07 PM

جسارتا به نظر میرسه کولیس اندازه 2تا ساچمه بازشده.

Khansariha (8)

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - whisper - 2013-06-02 10:18 PM

(2013-06-02 09:43 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
کاربر گرامی ویسپر دقت تیراندازیتون خوبه اما از شما به عنوان یه کاربر حرفه ای انتظار میره حداقل تعداد شلیک که 5 مرتبه برای هر گروپ گیری هست رعایت کنید و به هیچ عنوان نگران باز شدن گروپتون توی شلیک های بعدی نباشید.

سلام خدمت شما
آقا جلال همانطور که عرض شد در ابتدای کار باد نسبتا شدیدی از راست به چپ در هنگام گروپ گیری وجود داشت این باد نسبتا شدید دقیقا بعد از شلیک سوم شدید تر و همراه با غبار شد که مجبور شدم کار را متوقف کنم در غیر این صورت گروپ را تا 10 شات ادامه می دادم.
اگر فرصتی شد گروپ بعدی این اسلحه را باشگاه انجام می دم با توجه به امکاناتی در آنجا موجوده خطای انسانی به حداقل می رسد. Khansariha (8)

(2013-06-02 10:07 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جسارتا به نظر میرسه کولیس اندازه 2 تا ساچمه بازشده.

امین جان دو لبه کولیس باید دقیقا روی مرکز برخود ساچمه قرار بگیره زیرا کنار های آن پلیسه های مقواست که باز شده و نباید اندازه گیری شود. Khansariha (8)

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - Don Corleone - 2013-06-03 05:53 PM

یه گروپ از ایرکینگ با ساچمه جادویی 54 یعنی کراسمن پرمیر {5.5}:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - camel_60 - 2013-06-03 06:20 PM

(2013-06-03 05:53 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه گروپ از ایرکینگ با ساچمه جادویی 54 یعنی کراسمن پرمیر {5.5}:
ممنون
به نظر من ساچمه فوق العاده ای واسه این تفنگ هستش ... 14.3 گرین هستش اگر اشتباه نکنم ...
منم تو 34 متری یه همچین گروپی با این ساچمه گرفتم اما متاسفانه نمیدونم کجا گذاشتمش... از بس واسه آپلودش تنبلی کردم گمش کردم ...
خدا کنه پیدا شه آپلود کنم براتون ... جالبیش اینه 3 تا ساچمه دقیقا رو هم خورده Khansariha (226)

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - hamidhakami - 2013-06-03 07:35 PM

امین جان پست بی ربطی است که لطف کن بعدا پاکش کن ولی فکر کنم یه تیر هم زدی تو کله اون یارو . منظورم سکه است.

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - Don Corleone - 2013-06-03 07:41 PM

حمید جان این گروپ از نت هستKhansariha (8)
در مورد سکه هم مدل سکه اینطوری هست دادا خخخخخKhansariha (8)

RE: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن - THUNDER - 2013-06-03 07:42 PM

آقای حکمی من سکه رو ندیدم چه برسه به اون لکه! خخخـ! بنازم به دقتتون!
دوستان نظرتون راجع به گروپ صفحه ی قبل من چیه؟ مشکل از کجاست؟