شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=391)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - Mehdi92 - 2012-02-13 02:10 PM

خیلی ممنون دوست Khansariha (8)
با این حساب باید قید اسلحه شکاری رو زد ؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - Hunter - 2012-02-13 02:13 PM

(2012-02-13 02:10 PM)Mehdi92 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون دوست Khansariha (8)
با این حساب باید قید اسلحه شکاری رو زد ؟

میتونی بزنی به نامه خانمت و یا برادرت و پدرت و .........

فقط هر وقت میری شکار باید اون را هم ببری دنبال خودت خخخخخKhansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - Huntsman - 2012-02-15 02:03 PM

دوستان کسی تفنگ دولتی سراغ نداره ؟ ما که دیگه حوصله گشتن نداریم , بس که گشتیم !!!
چندتا از بچه های سایت , تازه دولول آکار ثبت نام کردن , انگار هرچی سهمیه دواتی هست میاد تو تهران , اصفهان یا شیراز .
دوستان اگه جایی ثبت نام میکنند به ما هم یه خبر بدید .
یاعلی

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - aghajoon - 2012-02-15 04:38 PM

تهران هم مثل اینکه میفروشند ، اگر هم پیدا نکردی زیاد ناراحت نباش . یه موقع میبینی قسمتت جای دیگست و مثلا بعد عید یه بایکال گیرت اومد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - masih.hunter - 2012-02-15 05:24 PM

بایکال دیگه وارد نمیشه علی جان . Khansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - SAMANGH - 2012-02-16 06:12 PM

دوست عزیز پدرم رفته بود که 2لول سوار دولتی بخره
گفته بودن روسش هست 2.5
چجوریاست این؟
بایکال که گفتین وارد نمی شه.بنظرتون آکاری چیزی نبوده؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - aghajoon - 2012-02-16 06:15 PM

(2012-02-16 06:12 PM)SAMANGH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز پدرم رفته بود که 2لول سوار دولتی بخره
گفته بودن روسش هست 2.5
چجوریاست این؟
بایکال که گفتین وارد نمی شه.بنظرتون آکاری چیزی نبوده؟

شاید بایکال را از سهمیه قبلی داشته.

شما اهل کجا هستی ؟شاید طرفای شما هنوز باشه . اگه پیدا کردی مهلتش نده

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - SAMANGH - 2012-02-16 06:17 PM

فارس
باید خودم برم ببینم چی بوده
بنظرتون نصبت به قیمتش درست بوده؟
به پدرم گفته بودن 2.5 باید بریزی حساب
مرحله قبلی تموم شده و 20 روز دیگه میارن

مثل اینکه بک نمونشو دارن الان میخوام پاشم برم اونجا.چیارو بپرسم؟
دوستان لطفا اگه میشه جواب بدین

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - aghajoon - 2012-02-16 07:09 PM

(2012-02-16 06:17 PM)SAMANGH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فارس
باید خودم برم ببینم چی بوده
بنظرتون نصبت به قیمتش درست بوده؟
به پدرم گفته بودن 2.5 باید بریزی حساب
مرحله قبلی تموم شده و 20 روز دیگه میارن

مثل اینکه بک نمونشو دارن الان میخوام پاشم برم اونجا.چیارو بپرسم؟
دوستان لطفا اگه میشه جواب بدین

بله ، قیمت دولول سوار بایکال روسیه 2.5 .

میشه نام فروشنده را بگی ؟ از اون فروشگاه اسلحه که توی میدان اطلسیه قیمت گرفته بود ؟ اینکه بعضی از فروشنده ها هنوز بایکال روس داشته باشند بعید نیست.

همونطور که فروشنده گفته اولین مرحله ثبت نام سلاح دولتی اینه که پول را بریزی به حساب فروشنده و فیش را ببری تا رسید بهت بده.

اگه رفتی اونجا بپرس چندتا دیگه داره ، و شماره تلفنش را بگیر و اینجا بذار تا بقیه هم استفاده کنند.

اینجا اطلاعات کامل اسلحه موجوده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی اگه مغازه دار یک فروشنده مجاز و معروفه لازم نیست چیزی را چک کنی ، فقط بپرس ببین الان موجود داره یا نه . و فردا برو پول را بریز به حسابش و فیش را بهش بده.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - SAMANGH - 2012-02-17 10:38 PM

متاسفانه بایکال از دستم پرید بخاطر تعللمKhansariha (367)