شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=391)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - hosseinm - 2012-02-13 01:36 AM

هانتر عزیز بنده قصد جسارت به این فروشنده رو نداشتم Khansariha (8)هنوز هم انسان های با مرام پیدا میشهKhansariha (8)آخه تو استان ما اکثراً شیرینی میگیرن اونم تپل هاااKhansariha (172) علناً میگن باید شیرینی بدی .طرف میگه پول تفنگت 2350 هست شما 2500 بده .چون واسه ما سودی نداره و از این حرف ها .خدایی نامردیه دراصل واسه یه قبضه 300 سود داره .حال در سال اگر 90 قبضه سهمیه هم داشته باشه سود خالص میشه18تومن خدایی انصاف و عدل کجا رفته

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - Hunter - 2012-02-13 01:41 AM

حسین جان داداش منم کلی گفتم!Khansariha (8)

من فروشنده دیدم دولتی را به قیمت ازاد بفروشه!فروشنده دیدم احتکار بکنه و.......

ولی همش راه حل داره!این فروشنده ها رو هر اسلحه دست کم صد تومن معمولی سود دارن ولی بعضیهاشون خیلی دندون گردن و باید جوازشون باطل بشه!خخخخخخخخKhansariha (214)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - cordoba - 2012-02-13 01:44 AM

دکتر جان یه سوال دارم ازت ، چون در جریان هستی!

معمولا برای هر فروشنده در سال چند تا سهمیه میدن؟؟ همشون رو یه باره میدن؟؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - Hunter - 2012-02-13 01:52 AM

بستگی به میزان پارتی بازی و اشنا داشتن داره!!

مثلا استان اصفهان سهمیش همیشه ردیفه!از بس وقتی میرن تهران برا تحویل به این جنگ افزاریا گز و شیرینی میدن اونا هم هواشونو دارن و کلا اونجا پارتی دارن .........

همین اقای زادهوش در سال 3 الی 4 تا سهمیه داره درحالیکه بعضی استانا یه دونه هم به زور بهشون میدن!

در هر سال بستگی به تقاضا داره،فروشنده یه حواله از اسلحه مهمات میگیره و بعدش پولشو میریزه به حساب جنگ افزارسازی و اونا هم با توجه به موجودی انبارشون و پارتی بهت اسلحه میدن! اونجا اگه اشنا داشتی باشی میتونی روس و.....بگیری!

برا سهمیه فشنگ هم همینطوره!بعضا صد ملیون طرف پول میریزه به حساب اسلحه مهمات برا فشنگ و بعد هم سود میکنه!Khansariha (214)

خلاصه باید پارتی داشته باشی ولی اگه زرنگ باشی میشه جور کرد!شیراز و اصفهان خبر دارم سهمیه اصولا هست.Khansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - aghajoon - 2012-02-13 09:24 AM

(2012-02-13 12:40 AM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-02-13 12:23 AM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم.
دقیقا 2315000 تومن نقددددددددددددد.البته 2550 تومن گرونتر از قیمتی شد که بچه ها به عنوان قیمت سال 90 اعلام کردند خخخخخخ (قیمت امسال 2312450 تومن

قول درست و حسابی که نداد ولی امیدوارم تا 3 هفته دیگه دستم بهش برسه

قیمت همینه من صبح بهش زنگ زدم گفت 3 تا داریم،دوستان اصفهانی این اکار ترکیه هست و شاهین نیست!تا تموم نشده سریع پیگیری کنیدKhansariha (8)

جواد جان،میلاد ایکس،یا علیKhansariha (256)

(2012-02-13 12:44 AM)hosseinm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انشاالله که هرچه زود تر برسه به دستتKhansariha (8) یک مورد هم یادم رفت عنوان کنم اینکه اسلحه فروش محترم یه جورایی تقاضای شیرینی نکرد ؟/ می خوام با فروشنده های شهرمون مقایسه کنم و اونجا هم از این جور موارد هست؟؟
بله آقای صالحی قیمت دولتی این سلاح دقیقا همینه و خداییش فروشنده با مرامی بود چون همونطور که آقای صالحی گفتند 4 قبضه بیشتر نمونده بود و راحت میتونست بازار گرمی کنه و بیشتر بخواد (البته در این صورت من منصرف میشدم).
به هیچ عنوان هم طلب پول اضافی نکرد و فقط گفت که یه هزینه حدود 30 تا 50 تومن دیگه برای کلاس و تایید صلاحیت باید پرداخت کنیم.
راستی آقای صالحی از اون 4 قبضه 2 تاش را من و مسیح دیروز ثبت نام کردیم( با هم رفتیم واسه ثبت نام) و احتمالا الان 1 دونه بیشتر نمونده.
راستش را بخواهید من دیروز صبح به مسیح زنگ زدم که خبر بدم که زادهوش اسلحه دولتی دارند و خودم هنوز تصمیم قطعی برای خرید نداشتم ولی وقتی به مسیح زنگ زدم متوجه شدم که ایشون زرنگتر از من بودند و تصمیم دارند که همین امروز برند و یکی ثبت نام کنند ، خلاصه ما هم در عرض نیم ساعت تصمیم خودمون را قطعی کردیم و به مسیح گفتم که صبر کنه تا فردا با هم بریم بگیریم ولی وقتی به آقای زادهوش زنگ زدیم گفت که 4 تا بیشتر نمونده و ممکنه تا فردا تموم بشه.
ما هم سریع خودمون را گذاشتیم اونجا و 2 تا ثبت نام کردیم.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - Hunter - 2012-02-13 09:47 AM

ان شاالله خیره Khansariha (8)

کاشکی دوستان این سایت همه اصفهانی بودن تا از خجالتشون درمی اومدیم و حداقل یه اسلحه ی دولتی واسشون پیدا میکردیم!

توی پست های قبلی گفته بودم که آکار ترکیه دیگه وارد نمیشه و دلیلش هم تولید آکار شاهین ایرانی است ولی اینم شانس شما بوده که تونستید اکار ترکیه ای پیدا کنید !چون دیگه واردات این اسلحه بصورت عمده قطع شده و قطعاتش وارد میشه و ایران هم طبق معمول مونتاژ میکنهKhansariha (226)

یا علیKhansariha (256)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - aghajoon - 2012-02-13 11:05 AM

(2012-02-13 09:47 AM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ان شاالله خیره Khansariha (8)

کاشکی دوستان این سایت همه اصفهانی بودن تا از خجالتشون درمی اومدیم و حداقل یه اسلحه ی دولتی واسشون پیدا میکردیم!

توی پست های قبلی گفته بودم که آکار ترکیه دیگه وارد نمیشه و دلیلش هم تولید آکار شاهین ایرانی است ولی اینم شانس شما بوده که تونستید اکار ترکیه ای پیدا کنید !چون دیگه واردات این اسلحه بصورت عمده قطع شده و قطعاتش وارد میشه و ایران هم طبق معمول مونتاژ میکنهKhansariha (226)

یا علیKhansariha (256)

جدی میگی دکتر ؟

من پست قبلی شما در این مورد را ندیده بودم ، راستش خودم دلم میخواست بایکال پیدا کنم ولی با این اوصاف احتمالا بایکال دولتی هم دیگه وارد نمیشه.
مثل اینکه دیروز حسابی روی شانس بودم

از شما و مسیح هم تشکر میکنم که راهنمایی کردید.

امیدوارم بقیه بچه ها هم یه تفنگ مناسب پیدا کنند

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - masih.hunter - 2012-02-13 01:18 PM

تشکر دکتر جانKhansariha (8) و مبارکه علی جان کاری نکردم انجام وظیفه بود. Khansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - Mehdi92 - 2012-02-13 01:39 PM

سلام خدمت اساتید و دوستان
برای دریافت مجور سلاح شکاری اگر سابقه داشته باشی گیر میدن؟ (دزدی و قاچاقو اینا نه! مثلا جرائم رایانه ای)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - Hunter - 2012-02-13 01:52 PM

(2012-02-13 01:39 PM)Mehdi92 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید و دوستان
برای دریافت مجور سلاح شکاری اگر سابقه داشته باشی گیر میدن؟ (دزدی و قاچاقو اینا نه! مثلا جرائم رایانه ای)

مهدی جان خوش امدیKhansariha (8)خخخخخخخخخخخخخخخ

عکست خیلی باحاله ولی اینجا بچه میاد و میره میترسم سکته بزنه!خخخخخخخخ

اره داداش جرائمی که باعث سلب امتیاز میشه به شرح زیر است!

1. سابقه ی عناد با جمهوری اسلامی ایران.

2. سابقه ی جرائم کیفری.

3.سابقه ی جرائم حقوقی.

4. سابقه ی جرائم اجتماعی و بزهکاری.

چون مساله حساس است شما وقتی میری اسلحه را تحویل بگیری باید بری وزارت اطلاعات برا تایید و مصاحبه و اگه اونجا پروندت سیاه بود دیگه شرمندت میشن دوستان و باید بری پولتو پس بگیریKhansariha (214)