شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=391)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - hadiz - 2016-07-30 04:55 PM

باسلام
بنده فکر میکردم از فروش اسلحه قبلیم سه سال گذشته که قصد خرید اسلحه جدید رو هم داشتم و کلی هم به دوستان انجمن زحمت دادم ولی متاسفانه رسید فروش اسلحه قبلی رو امروز پیدا کردم که تاریخش بهمن نودو دو بود
قبلنا میگفتن قانون این است که باید 3 سال از فروش تفنگت بگذره تا دوباره بتونی تفنگ جدید بخری میخاستم بپرسم الانم هم این قانون وجود داره یا نه

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - shahsavar - 2016-07-30 05:26 PM

(2016-07-30 04:55 PM)hadiz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
بنده فکر میکردم از فروش اسلحه قبلیم سه سال گذشته که قصد خرید اسلحه جدید رو هم داشتم و کلی هم به دوستان انجمن زحمت دادم ولی متاسفانه رسید فروش اسلحه قبلی رو امروز پیدا کردم که تاریخش بهمن نودو دو بود
قبلنا میگفتن قانون این است که باید 3 سال از فروش تفنگت بگذره تا دوباره بتونی تفنگ جدید بخری میخاستم بپرسم الانم هم این قانون وجود داره یا نه
بله هنوز هم هست . ۳ سال باید تموم بشه تا بتونید بخرید

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - shat - 2016-10-22 01:45 AM

درود خدمت دوستان
در مورد سهمیه دولتی سال 95 از دوستان کسی اطلاع داره
تایپیکهای مربوط به سال92 رو که میخوندم گویا فروشندها سهمیه هاشون رو به افراد خاص میدادن
میخوام بدونم این مورد همچنان ادامه داره یا بازار تغییر کرده
دوستان اگه در مورد تهران خبر دارن اطلاع بدن
به خواست خدا 2شنبه مسیرم سمت بازار هست و میخوام به فردوسی هم سر بزنم
ببینم داستان دولتی چطوره چقد میدن
تفاوتش بایه تک روس چقدره
نو یا دست دوم خیلی برام مهم نیس
سالم بودن مهمه
کار راه بنداز باشه
اقایون اگه فروشگاه خاصی رو میشناسن ادرس بفرمایند
همینطور نکته خاص برای خرید اسلحه کارکرده
خیلی ممنون

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - hossinmahmodi.1376 - 2016-10-22 01:48 AM

سلام آیاگواهی اشتغال همه دانشگاه ها بره به نام زدن اسلحه معتبره؟

hossin

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - sadeghhutsan - 2016-10-22 09:57 AM

(2016-10-22 01:48 AM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

hossin
بله

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - hossinmahmodi.1376 - 2016-10-23 01:50 AM

چون من شنیدم بعضی گواهی اشتغال ها رو مثل دانشگاه علمی کاربردی معتبر نمیدونند و نامه بازی خیلی زیادی داره اگه آشنا داشته باشی تا مراحلت پیش بره!!

hossin

(2016-10-22 09:57 AM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-10-22 01:48 AM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

hossin
بله
منبع تون کجاست صادق جان؟

hossin

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - sadeghhutsan - 2016-10-23 10:20 AM

(2016-10-23 01:50 AM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چون من شنیدم بعضی گواهی اشتغال ها رو مثل دانشگاه علمی کاربردی معتبر نمیدونند و نامه بازی خیلی زیادی داره اگه آشنا داشته باشی تا مراحلت پیش بره!!

hossin

(2016-10-22 09:57 AM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

hossin
بله
منبع تون کجاست صادق جان؟

hossin
سلام . پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران : معاونت اسلحه و مهمات ناجا
اینم لینک : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم عکس از خود قسمت توضیحاتش :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - bahruz - 2016-10-23 12:44 PM

(2016-07-30 05:26 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-07-30 04:55 PM)hadiz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام

سلام
سه سال از فروش تفنگ بگذره یا سه سال از خرید تفنگ باید بگذره تا بتوانیم تفنگ جدید بگیریم؟
یعنی الان اگه بخوام تفنگی که حدود پنج ساله به اسمم هست بخوام بفروشم و یه تفنگ جدید بگیرم مشکلی نداره

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - sadeghhutsan - 2016-10-24 10:22 AM

(2016-10-23 12:44 PM)bahruz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-07-30 05:26 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام

سلام
سه سال از فروش تفنگ بگذره یا سه سال از خرید تفنگ باید بگذره تا بتوانیم تفنگ جدید بگیریم؟
یعنی الان اگه بخوام تفنگی که حدود پنج ساله به اسمم هست بخوام بفروشم و یه تفنگ جدید بگیرم مشکلی نداره

بله / هیچ مشکلی نداره میتونید بفروشید .

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - shahsavar - 2016-10-24 02:21 PM

(2016-10-23 12:44 PM)bahruz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام

سلام

مشکلی نداره ، میرید معاونت اسلحه مهمات شهرتون برگه تبدیل به احسن پر میکنید که اینو بفروشید اسلحه بهتری خریداری کنید ، فقط اگه قصد خرید مجدد ندارید تو برگه بنویسه عدم نیاز ، اگه بازهم میخواد اسلحه خریداری کنید تبدیل به احسن بنویسه .عدم نیاز بنویسه بعدا دردسر داره اگه بخوای تفنگ بخری