شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=391)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - bycal - 2015-11-08 01:38 AM

(2015-11-07 10:49 PM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-07 10:42 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام:
دوست عزیز من متوجه نشدم شما میفرمایید نخجیر تک لول دارید و دنبال تبدیل به احسن هستید اما حالا دارید شرایط خرید رو بررسی میکنید !!!!!!!!!!!!!! بالاخره اسلحه دارید یا خیر ؟؟؟
بنده توصیه میکنم کمی تاپیکها رو مطالعه بفرمایید ....................
بنده نخجیر رو به اسم پدرم خریدم حالا که وارد دانشگاه رشته برق شدم میخوام اسلحه ای درحد یلدیز رو خریداری کنم که آیا گواهی اینها معتبر است و یا بعد اتمام دانشگاه و صدور نکردن گواهی که پایان خدمت نداریم باید اسلحه رو بفروشیم ؟وگرنه بنده بیش از خیلی از شکارچی ها شکار زدم قربان

حسین محمودی
سلام به همه دوستانKhansariha (8)
حسین اقا گواهی تحصیلی از دانشگاه برای خرید کافیه مشکلی از این بابت نداری حالا میخواد از هر دانشگاهی باشه مهم اینه که شما از نظر نظام وظیفه وضعیتتون مشخصه و دانشجوی در حال تحصیل محسوب میشی
ضمنا بیشتر سوالات و جوابها در تاپیک خودش بارها امده اینه که خوندنش لازمه
موفق باشی عزیز
حق نگهدارKhansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - hossinmahmodi.1376 - 2015-11-08 05:36 PM

باسلام من امروز با یکی از اسلحه فروش ها حرف زدم گفت گواهی اشتغال تحصیل دانشگاه باید طوری باشد که با کنکور وارد بشی وگرنه برای دانشگاه آزاد علمی کاربردی بدون کنکور گواهی اش برای سلاح معتبر نیست!!!!!!!!!!

حسین محمودی

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - iphone1387 - 2015-11-10 01:30 AM

دوستان عزیز. تا سقف ۵. تومن چه تفنگ دولولی پیشنهاد میکنید
برای پرنده و چارپاره
کپ فولادی و تقریبا بهترین گزینه تا تین سقف
دنبال این میستم که یه نفنگ ۷ تومنی رو با یه ۵ تومنی مقایسه کنم

ممنون از دوستان عزیز

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - hossinmahmodi.1376 - 2015-11-10 01:50 AM

(2015-11-10 01:30 AM)iphone1387 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز. تا سقف ۵. تومن چه تفنگ دولولی پیشنهاد میکنید
برای پرنده و چارپاره
کپ فولادی و تقریبا بهترین گزینه تا تین سقف
دنبال این میستم که یه نفنگ ۷ تومنی رو با یه ۵ تومنی مقایسه کنم

ممنون از دوستان عزیز

سلام نخجیر تک‌لول ماشه طلایی

حسین محمودی

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - arashkian - 2015-11-10 08:58 AM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.جناب iphone1387 گرامي بازم توي تايپك اشتباه ارسال كردين سوالتون رو.آدرس تايپك صحيح رو براتون ميذارم اونجا مطرح كنيد....جناب حسين محمودي ايشون گفت:دولول...نخجير تك لول ماشه طلايي!!!!!!!!!!.Khansariha (8)Khansariha (256)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - iphone1387 - 2015-11-14 08:49 AM

این دوستمون حاج حسین محمودی. چقده گله. واقعا با مرام. و. هرچی بگم کم گفتم.
واقعا دمش گرم

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - vaf - 2016-03-16 11:12 PM

باسلام خدمت اساتید من یک سلاح دولول آکار به نام خانمم خریدم خودم نخجیر2دارم میخواستم بدونم برای خانمها چه مدارکی میخواد؟ باید کلاس تیراندازی هم بره وچقدر طول میکشه برگه3ماه رو بدن باتشکر

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - yahyarav - 2016-03-16 11:41 PM

(2016-03-16 11:12 PM)vaf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت اساتید من یک سلاح دولول آکار به نام خانمم خریدم خودم نخجیر2دارم میخواستم بدونم برای خانمها چه مدارکی میخواد؟ باید کلاس تیراندازی هم بره وچقدر طول میکشه برگه3ماه رو بدن باتشکر

سلامKhansariha (8)
مدارکی که بایدبرای تشکیل پرونده ارائه بشه،برای همه یکسانهKhansariha (8)
کلاس تیراندازی هم بستگی به اسلحه ومهمات داره،که بخوان برگزارکنن یانهKhansariha (8)
برگه موقت هم،هروقت شخص تاییدصلاحیت بشه،براش صادرمیکنن،که حدودیه هفته تا۲ماه ممکنه طول بکشهKhansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - samer - 2016-04-11 12:16 PM

درود بر عاشقان
آیا معنی تبدیل به احسن گرفتن سلاح بهتر از سلاح قبلی هست، من تک لول دو عقاب (دو قوش )
دارم در صورت تبدیل به احسن باید سلاح بهتری تهیه کنم یا اینکه دو لول بگیرم خودم تصمیم دارم تک سنتتین بگیرم امکان داره؟
با سپاس

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - hossinmahmodi.1376 - 2016-04-15 07:58 PM

سلام بره خرید اسلحه ساچمه زن با گواهی اشتغال دانشگاه هم فرق داره و داشتن کارت فعال تاثیری در روند کاری داره؟

hossin

(2016-04-11 12:16 PM)samer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر عاشقان
آیا معنی تبدیل به احسن گرفتن سلاح بهتر از سلاح قبلی هست، من تک لول دو عقاب (دو قوش )
دارم در صورت تبدیل به احسن باید سلاح بهتری تهیه کنم یا اینکه دو لول بگیرم خودم تصمیم دارم تک سنتتین بگیرم امکان داره؟
با سپاس
سلام اون قانون عوض شده و شما هر سلاحی بخواهید میتونید تهیه کنید

hossin