شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=391)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - camel_60 - 2015-01-05 12:23 AM

با سلام
یکی از دوستان یه اسلحه خریده 850 تومان از یه کسی... حالا میخواد واسش مجوز بگیره آیا امکانش هست؟
از من سوال کرد چون من اطلاعات اصلا نداشتم نتونستم راهنمایی کنم گفتم از شما بپرسم...
واسه خودم جای سوال هستش که گیر نمیدن این اسلحه رو از کجا اوردی اصلا؟ واسه مجوز گرفتنش چه باید بکنه؟ هزینه و وقتی هم که باید بذاره بگید لطفا ممنون

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - cordoba - 2015-01-05 12:31 AM

(2015-01-05 12:23 AM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
یکی از دوستان یه اسلحه خریده 850 تومان از یه کسی... حالا میخواد واسش مجوز بگیره آیا امکانش هست؟
از من سوال کرد چون من اطلاعات اصلا نداشتم نتونستم راهنمایی کنم گفتم از شما بپرسم...
واسه خودم جای سوال هستش که گیر نمیدن این اسلحه رو از کجا اوردی اصلا؟ واسه مجوز گرفتنش چه باید بکنه؟ هزینه و وقتی هم که باید بذاره بگید لطفا ممنون

سلام

نه دوست عزیز فعلا هیچ راهی برای جواز دار کردنش نیست ... حداقل اینجا نمیشه گفت یا شرایط خاصی داره که برای عموم غیر ممکنه ... Khansariha (8)

بهتره پسش بده و با افزایش یک تومنی بودجه یه تکلول ایرانی بگیره و یا کلش بن بکونه !

گوش بزنگ باشه و اخبار استان رو نگاه کنه تا شاید ، شاید دوباره طرح های کوتاه مدتی که چندین سال پیش رواج داشت رو اجرا کنن ... Khansariha (399)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - asman - 2015-01-05 06:06 AM

فقط یه راه داره:تعقیب دستنبد بازجویهای مکرر زندان و سابقه دارشدن //یاحق

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - mik - 2015-01-05 08:36 AM

(2015-01-05 12:23 AM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
با سلام
دوست من الان که دیگه جواز نمی کنن معلوم هم نیست تا کی احتمالا خیلی وقت دیگه باشه به نظر من در مرحله اول بره پسش بده اگر هم نشد بزاره یک گوشه کناری اسلحه رو و فقط برای تست انواع فشنگ ها ازش استفاده کنه خیلی جواب میده ولی در ضمن اگر بگیرنش حداقل دو میلیون تومن جریمش می کنن و یا شش ماه حبس می برند براش.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - camel_60 - 2015-01-05 08:59 AM

پس با این اوصاف حرف های شما رو بهش انتقال بدم تا واسه پس دادنش اقدام کنه ...
ممنون
الانم که قانونی گرفتن سختت هستش Khansariha (290)Khansariha (290)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - mik - 2015-01-05 10:09 AM

(2015-01-05 08:59 AM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس با این اوصاف حرف های شما رو بهش انتقال بدم تا واسه پس دادنش اقدام کنه ...
ممنون
الانم که قانونی گرفتن سختت هستش Khansariha (290)Khansariha (290)
سلامی نو
دوست عزیز چرا قانونی گرفتن سخت هست شما همون 850 که پس میگیری و فکر کن که دو تومن هم جریمت کردن اونوقت اسلحه و 2850 از دستت رفته شما با همین مبلغ می توانید یک تک نخجیر آک و یا یک نخجیر دو تمیز بگیرید که اسلحه عاقبتی هست و دیگه برای همیشه مال خودتونه و هیچ ترس و اضطرابی هم ندارید درسته شاید بگید منطقه امنه و ... مشکلی پیش نمیاد ولی به همون استرسش وقت شکار نمی ارزه و حال شکارو از آدم میگیره.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - alirza - 2015-01-15 08:23 PM

سلام دوستان
لطف کنید بفرمایید قیمت تک لول ترک یا نخجیر چنده منطقه ی ما فروشگاه اسلحه ی شکاری نداره
ممنون:1:

Re: RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - diana56th - 2015-01-15 08:39 PM

(2015-01-15 08:23 PM)alirza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
لطف کنید بفرمایید قیمت تک لول ترک یا نخجیر چنده منطقه ی ما فروشگاه اسلحه ی شکاری نداره
دوست عزیز شما در همه تایپکها این سوال رو مطرح کردید.این کار درستی نیست

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - alirza - 2015-01-15 10:16 PM

(2015-01-15 08:39 PM)diana56th نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-15 08:23 PM)alirza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
دوست عزیز شما در همه تایپکها این سوال رو مطرح کردید.این کار درستی نیست

اخه هیچ کس قیمت نمیده

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - cowboy - 2015-01-15 11:18 PM

(2015-01-05 08:36 AM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
با سلام
دوست من الان که دیگه جواز نمی کنن معلوم هم نیست تا کی احتمالا خیلی وقت دیگه باشه به نظر من در مرحله اول بره پسش بده اگر هم نشد بزاره یک گوشه کناری اسلحه رو و فقط برای تست انواع فشنگ ها ازش استفاده کنه خیلی جواب میده ولی در ضمن اگر بگیرنش حداقل دو میلیون تومن جریمش می کنن و یا شش ماه حبس می برند براش.

سلام دوستان ... درست شنیدم ؟؟؟ 850 تومن واسه سلاح ساچمه زنی ؟؟؟ مگه ممکنه ... آخه اینا چطور پیدا میشه ؟؟؟ ولی به نظر بنده حقیر ارزش این که بخوای خلاف قانون عمل کنی رو نداره ... بنده که فعلا صبر کردم تا 18 سالم تموم بشه یرم دنبال یه سلاح شکاری خوب تا اون موقع هم دستم از لحاظ بودجه باز میشه و یه چیز خوب میتونم گیر بیارم ... راستی تا 3 تومن سلاح مجاز و سهمیه ای چی خوبه؟؟ Khansariha (8)