شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=391)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - arash1324 - 2013-12-09 12:19 PM

(2013-11-29 10:05 PM)mehdirkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال اورژانسی از دوستانیکه دستی بر تفنگای مختلف داشتن بین تکلول فرانسوی سنت تین وتللول انگلیسی با شرایط وقیمت مساوی خرید کدوم یکی مناسبتره‏?‏کیفیت کدوم یکی بهتره‏?‏قیمت حدود ۷_۸.خواهشا تا نپریدن یکی راهنمایی کنه

سلام و درود Khansariha (8)
هر دو از بهترين ها مي باشند . بقول دوستمون ببين هر كدام كم كارتر و تميز تر هست همون رو بردار ضرر نمي كني . اگر هم از لحاظ تميزي در يك سطح هستند چنانچه موقعيت شليك با هر دو تفنگ داري . بعد از شليك يكي رو انتخاب كن . البته با يه فرد خبره براي خريد تشريف ببريد بهتر هست تا تفنگ ها رو از لحاظ مكانيزمش بررسي كند . ببينند مشكلي ندارند . Khansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - camel_60 - 2014-01-03 04:16 PM

با سلام
ما اگر بخوایم در حال حاظر ارزون ترین سلاح شکاری دولتی ایرانی تک لول رو داشته باشیم چه کار باید بکنیم؟؟؟
فکر کنم الان همون شده 1.5 میلیون ...
پست اول تاپیک رو خوندم یه سری از صفحات هم مطالعه کردم اما می خوام بدونم چند سال بعد میتونم این اسلحه رو داشته باشم؟
چون زمان برام مطرح نیستش هر چند سالی طول بکشه فقط به قیمت دولتی باشه ...
مطمئنا من الان برام لوازم شکار اولا میگه تک لول ایرانی نداریم اگر هم داریم دولتی نداریم اگرم بیارن میدن به آشنایان خودشون یا کسی که پول بیشتر بابتش میده ...
یه راهنمایی می دید در این مورد؟؟؟؟

با تشکر

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - shekarmi - 2014-01-03 04:38 PM

(2014-01-03 04:16 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
ما اگر بخوایم در حال حاظر ارزون ترین سلاح شکاری دولتی ایرانی تک لول رو داشته باشیم چه کار باید بکنیم؟؟؟
پست اول تاپیک رو خوندم یه سری از صفحات هم مطالعه کردم اما می خوام بدونم چند سال بعد میتونم این اسلحه رو داشته باشم؟
مطمئنا من الان برام لوازم شکار اولا میگه تک لول ایرانی نداریم اگر هم داریم دولتی نداریم اگرم بیارن میدن به آشنایان خودشون یا کسی که پول بیشتر بابتش میده ...

با تشکر

سلام جواب سوالتان راخودتان مطرح کردید ... در چند سال گذشته تفنگ نخجیر چنان طرفداری نداشت و اسلحه فروشها این تفنگها رابه همه میدادن !!!! اماحالا تفنگهای دولتی را به کسی میدن که فامیل باشند یا پست خوبی داشته باشند و یا به قول خودتان زیر سیبیلی بدن !!!

Re: RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - camel_60 - 2014-01-05 02:13 AM

(2014-01-03 04:38 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-03 04:16 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

با تشکر

سلام جواب سوالتان راخودتان مطرح کردید ... در چند سال گذشته تفنگ نخجیر چنان طرفداری نداشت و اسلحه فروشها این تفنگها رابه همه میدادن !!!! اماحالا تفنگهای دولتی را به کسی میدن که فامیل باشند یا پست خوبی داشته باشند و یا به قول خودتان زیر سیبیلی بدن !!!

اینایی که من میشناسم با یه 20 لیتری روغنم سیبیلشون چرب نمیشه...
ممنون بابت تایید کردن جوابام

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - kiarashamani - 2014-01-05 02:35 PM

آقایون کسی از سهمیه دولتی سلاح امسال خبر داره که آیا بازم اعلام می کنند یا نه .؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - morii - 2014-01-05 06:00 PM

(2014-01-05 02:35 PM)kiarashamani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقایون کسی از سهمیه دولتی سلاح امسال خبر داره که آیا بازم اعلام می کنند یا نه .؟

سلام این روزا قراره توضیع بشه,برین اسلحه فروشیا

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - taiman - 2014-02-04 03:47 PM

با سلام. کسی خبر داره که سهمیه دولتی اعلام شده یا نه؟ اگه اعلام نشده تقریبا کی اعلام می شه و چه سلاح هایی توزیع می شه؟ امیدی هست که آکار یا بایکال گیر بیارم؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن Khansariha (399) Khansariha (226)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - arash1324 - 2014-02-04 04:04 PM

(2014-02-04 03:47 PM)taiman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. کسی خبر داره که سهمیه دولتی اعلام شده یا نه؟ اگه اعلام نشده تقریبا کی اعلام می شه و چه سلاح هایی توزیع می شه؟ امیدی هست که آکار یا بایکال گیر بیارم؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن Khansariha (399) Khansariha (226)

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

شما بايد به فروشگاه هاي مجاز شهرتون مراجعه كنيد چون تاريخ سهميه فروشگاه ها ، شهر به شهر با هم متفات هست .
توليست توزيع : نخجير 1 و 2 - صياد . آرش . آكار . شاهين ثبت نام ميشه

حدودا دوسال بايكال تو ليست سلاح هاي دولتي نيست . توزيع آكار نسبت به سال هاي قبل كم شده . آكار گيرت اومد معطل نكن . چون شايد سال ديگه توزيع نشد .Khansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - faramarz - 2014-03-06 10:27 PM

سلام دوستان.
من در حال تحصیل تو مقطع چهارم دبیرستان هستم.Khansariha (66)
چند مدت پیش 18 سالم شده.Khansariha (214)
برگه اشتغال به تحصیل رو هم دارم.Khansariha (399)
ایا میتونم واسه خرید تفنگ ساچمه زنی اقدام کنم؟
ممنون میشم که راهنمایی کنید.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - mhrSB - 2014-03-06 11:21 PM

(2014-03-06 10:27 PM)faramarz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
من در حال تحصیل تو مقطع چهارم دبیرستان هستم.Khansariha (66)
چند مدت پیش 18 سالم شده.Khansariha (214)
برگه اشتغال به تحصیل رو هم دارم.Khansariha (399)
ایا میتونم واسه خرید تفنگ ساچمه زنی اقدام کنم؟
ممنون میشم که راهنمایی کنید.
سلام اقا فرامرز
تا اون جایی که من شنیدم و ... امکانش هست که با برگه اشتغال به تحصیل(و سن بالای 18)برین برای سلاح گرم شکاری اقدام کنید (چون شرایط خودمم شبیه شما هست پیگیرش بودم،البته هنوز 18 پر نکردم)
و تا اون جایی که من در جریان واقع شدم(بدون پایان خدمت و فقط با معافیت تحصیلی)میتوان مثل بقیه اسلحه را تهیه کرد و ازش استفاده بکنید و موقع سربازی هم باز اسلحه به نامتون هست و مشکلی پیش نمیاد.Khansariha (256)
فقط اگه خواستین اقدام کنید قبلش از اداره اسلحه محمات یک سوال بکنید که یک دفعه در برخورد با فروشنده محترم حرف های صد من یک غاز نشنوید و بتوانید درجا قانعشون کنید.Khansariha (399)
و یک مورد دیگه،اگه در ضمینه انتخواب اسلحه نیازمند اطلاعات و مشاوره هستین لطفا در این تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطرح کنید تا دوستان و اساتید شما را راهنمایی کنند تا خرید رضایت بخشی داشته باشین.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)