شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=391)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - mhrSB - 2013-10-20 10:03 PM

یک کاری قبلا کردم و الان صداش کم کم داره در میاد.
باید یک انبار باقالی بخرم و چند عدد وانت ببرم که باقالی بار کنم خخخخخ
میخواستم بدانم امسال به هر فروشنده تهرانی چقدر سهمیه اسلحه دادن؟و از هر کدوم چند تا؟
احتمالا باید بین 2 تا 5 عدد سلاح ردیف کنم برای اقوام و اشنایان.Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
یک مغازه دار را میشناختم که میخواستم برم پیش اون شخص،اما امروز دیدم یکم اوضاع داره خراب میشه و هی امار اغفال شده ها بالاتر میره و همه هم دارن دست به نقد میان جلو!!!
به نظرتون مغازه دار چه واکنشی نشان میده؟؟؟چون یکم تعداد افرادی که میخواهند اکار بگیرن بیشتر هست.Khansariha (226)
ممنون میشم اگه تاریخ عرضه سهمیه دولتی+تعداد را بفرمایید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - bycal - 2013-10-20 11:23 PM

(2013-10-20 10:03 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...................
...............
ممنون میشم اگه تاریخ عرضه سهمیه دولتی+تعداد را بفرمایید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام
محراب جان چرا اینقدر سوالای سخت مبپرسی ؟...خخخخخخخ
تاریخ دقیق رو فکر نکنم کسی بدونه معمولا حدود دو سه هفته قبل از شروع ثبت نام میشه فهمید .من حتی از خود فروشگاه های اشنا که میپرسم میگن خودمون هم تاریخ دقیق رو نمیدونیم......... لذا باید سر بزنی
تعداد هم دیگه قسمت خیلی خیلی سخت سوال بود اما معمولا بر حسب جمعیت و تعداد مغازه های مجاز بهشون سهمیه میدن و لذا هر شهر فرق میکنه در مورد اکار هم تا جایی که من اطلاع دارم سری قبل به خیلی معدود شهر ها سهمیه دادن و خیلی استانها رو اصلا ندادن نه اکار و نه شاهین و فقط نخ جیر بود حالا شاید این دوره اکار هم بدن یا ندن ؟؟؟؟بازم ال...اعلم
مثلا یکی از 4فروشگاه های اینجا حدود 40 تا سهمیه داشت که بیش از 30 تاش نخیر 1 و 2 بود و کلا 4 تا اکار و شاهین داشت و بقیه هم صیاد حالا شما پیدا کن پرتقال فروش را؟؟؟ این به کی میخواد برسه...........خوش به سعادتش...Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - mhrSB - 2013-10-20 11:33 PM

(2013-10-20 11:23 PM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
محراب جان چرا اینقدر سوالای سخت مبپرسی ؟...خخخخخخخ
تاریخ دقیق رو فکر نکنم کسی بدونه معمولا حدود دو سه هفته قبل از شروع ثبت نام میشه فهمید .من حتی از خود فروشگاه های اشنا که میپرسم میگن خودمون هم تاریخ دقیق رو نمیدونیم......... لذا باید سر بزنی
تعداد هم دیگه قسمت خیلی خیلی سخت سوال بود اما معمولا بر حسب جمعیت و تعداد مغازه های مجاز بهشون سهمیه میدن و لذا هر شهر فرق میکنه در مورد اکار هم تا جایی که من اطلاع دارم سری قبل به خیلی معدود شهر ها سهمیه دادن و خیلی استانها رو اصلا ندادن نه اکار و نه شاهین و فقط نخ جیر بود حالا شاید این دوره اکار هم بدن یا ندن ؟؟؟؟بازم ال...اعلم
مثلا یکی از 4فروشگاه های اینجا حدود 40 تا سهمیه داشت که بیش از 30 تاش نخیر 1 و 2 بود و کلا 4 تا اکار و شاهین داشت و بقیه هم صیاد حالا شما پیدا کن پرتقال فروش را؟؟؟ این به کی میخواد برسه...........خوش به سعادتش...Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام اقا بیژن
چه کنیم که سوال ها مشکل همیشه مطرح میشه خخخخخخخخخ
خودم حدسم بر این هست که اذر و دی باید بیاد(مثل سال پیش).برای تعداد هم من سال پیش را یادم هست تهران هر اسلحه فروش 60 تا سهمیه داشت اما امروز با یکی از اساتید این رشته صحبت کردم و گفتن برای شهر خودشون امسال فقط 20 تا سهمیه امده و اکار هم اصلا توش نبوده و شاهین اکار 5 تا داشته.Khansariha (226)
اگه اکار و شاهین اکار کم باشه یکم کار سخته میشه!!!چون همون نخجیر ها هم یکم دردسر خرابی داره و همون اول باید برد برای تعمیر گاه تا بشه استفاده کرد.Khansariha (226)
چه اشتباهی کردم اون همه ادم را اغفال کردما!!!Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
متشکرKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - arash1324 - 2013-10-21 09:48 AM

سلام و درود Khansariha (8)

مشكل اينجاست كه ما هرچه مي كشيم از دست آشناها هست . اين دوره زمونه همه چيز شده پول . خوب زماني كه يه تفنگ براي فروشنده 100 هزار بيشتر سود داشته باشه ديگه آشنا كيلويي چند هست خخخ Khansariha (8)

شما اگر فروشنده آشنا داري خيلي راحت باهاش صحبت كن و بگو براي خودت نميخاي چون در اين صورت راحت برات ميگه چقدر مي خواد . Khansariha (8) و به محض اينكه سهميه اش بياد شما اولين نفر هستي كه با يه تلفن مطلع ميشي . Khansariha (219)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - zahak - 2013-11-17 03:55 AM

سلام به دوستان عزیز

میخواستم ببینم با این اوضاع و احوال که توی کشور عزیزمون، هروز هم قیمتها تغییر میکنه و هم کیفیتها:

1 - اگه بخوام یه تفنگ دولول بگیرم (لول روهم یا کنار فرقی نمیکنه، هرچی ارزونتر بهتر) چی رو پیشنهاد میکنید؟!
2 - با اوضاع تغییر کیفیتی که در تولد هست، آکار قدیم، شاهین و یا بایکال و یا اینکه از این 5تیرهای دستکشی آکار، کدوم بهتر هستند؟!
3 - قیمتهای الان چجوری هست؟! توی نت گشتم و هرجا ی قیمت دیدم؟!!
4 - چند تا تلفن فروشگاه هم اگه ممکنه واسم بنویسید...

ببخشید که خیلی سئوال کردم، چون عجله برای خرید دارم، همه سئوالها رو اینجا پرسیدم

ممنون
Khansariha (399)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - royal - 2013-11-17 02:03 PM

دوست عزیز چقد میخایید هزینه کنید ؟؟؟ نوع شکارتون چی هستش ؟؟؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - zahak - 2013-11-17 08:41 PM

(2013-11-17 03:55 AM)zahak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزیز

میخواستم ببینم با این اوضاع و احوال که توی کشور عزیزمون، هروز هم قیمتها تغییر میکنه و هم کیفیتها:

1 - اگه بخوام یه تفنگ دولول بگیرم (لول روهم یا کنار فرقی نمیکنه، هرچی ارزونتر بهتر) چی رو پیشنهاد میکنید؟!
2 - با اوضاع تغییر کیفیتی که در تولد هست، آکار قدیم، شاهین و یا بایکال و یا اینکه از این 5تیرهای دستکشی آکار، کدوم بهتر هستند؟!
3 - قیمتهای الان چجوری هست؟! توی نت گشتم و هرجا ی قیمت دیدم؟!!
4 - چند تا تلفن فروشگاه هم اگه ممکنه واسم بنویسید...

ببخشید که خیلی سئوال کردم، چون عجله برای خرید دارم، همه سئوالها رو اینجا پرسیدم

ممنون
Khansariha (399)

(2013-11-17 02:03 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز چقد میخایید هزینه کنید ؟؟؟ نوع شکارتون چی هستش ؟؟؟

تفریح، پرنده و شکار 4 پا مثل گراز و امسال
Khansariha (226)
چرا اینجا ادیت نداره؟!

تا 5 میلیون
Khansariha (172)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - royal - 2013-11-17 09:10 PM

با این پول نمیشه نه اکار خرید و نه روس فقط دولول نخجیر یا تک لول روس البته 5 تیر های ترک هم میشه گرفت اما پیشنهاد من تک لول روس هستش

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - mehdirkh - 2013-11-29 10:05 PM

یه سوال اورژانسی از دوستانیکه دستی بر تفنگای مختلف داشتن بین تکلول فرانسوی سنت تین وتللول انگلیسی با شرایط وقیمت مساوی خرید کدوم یکی مناسبتره‏?‏کیفیت کدوم یکی بهتره‏?‏قیمت حدود ۷_۸.خواهشا تا نپریدن یکی راهنمایی کنه

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - asman - 2013-12-08 08:17 PM

سلام هردوش اروپاییه هرکدوم کمتر کارکرده اونوبردار