شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=391)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - amin35190 - 2011-12-29 06:37 PM

دوستان میگن وقتی اسلحه ثبت نام میکنی اسمت میره تو سایت کسی میدونه چه سایتیه و ادرس سایتو بلده اگه کسی میدونه خدا خیرش بده تو پیام خصوصی واسه منم بگه که خیلی فراموشکارم

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - Hunter - 2011-12-29 06:58 PM

(2011-12-29 06:37 PM)amin35190 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میگن وقتی اسلحه ثبت نام میکنی اسمت میره تو سایت کسی میدونه چه سایتیه و ادرس سایتو بلده اگه کسی میدونه خدا خیرش بده تو پیام خصوصی واسه منم بگه که خیلی فراموشکارم

دوست عزیز مشخصات شما در سایت حفاظت اطلاعات ارتش ثبت میشه واگر هم نظامی باشید در سایت حفای سپاه و یا حفای نیروی انتظامیKhansariha (8)
ولی شما نمیتونید این سایت ها را با اینترنت خودتون باز کنید،این گونه تارنماها شبکه ای بوده و به اینترانت معروفند و فقط سازمان مربوطه با رمزهای خاص خود و شبکه کردن سیستماشون میتونند اونا را ببینندKhansariha (8)مثله سیستم های بانک و ادارات دولتی کشورKhansariha (8)و مشخصات هم خوده سازمان اسلحه و مهمات وارد میکنهKhansariha (8)

موفق باشیدKhansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - omidmesri - 2012-01-07 08:23 PM

سلام کسانی که معفیت پزشکی دارن میتونن جواز حمل بگیرن؟Khansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - Hunter - 2012-01-07 08:25 PM

(2012-01-07 08:23 PM)omidmesri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز خوش اومدی،بله میشهKhansariha (8)

اون بندگان خدا اصلا توی اسلحه مهمات نگاه نمیکنن به کد پزشکی برا معافیت،فقط میگن کپی کارت پایان خدمت بدیدKhansariha (214)

البته اون موقع که برای مصاحبه میری وزرارت اطلاعات اگه مشکل قابل مشهودی مثله خدایی ناکرده مشکلی خاصی.....اونجا عدم صلاحیت واست میزننKhansariha (172)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - Hunter - 2012-02-02 01:16 AM

(2012-01-07 08:23 PM)omidmesri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم جواب دوستم در این تاپیک واست مینویسم.

من اخیرا شنیدم چندتا از معافی های پزشکی را جواز نمیدن!

یکیش معافیت روانی هست ،مثه انواع افسردگیها و یکیش هم ناتوانی جسمی که مشخصه مثلا به افرادی که نمیتونن با سلاح کار کنن،بیماری های قلبی و یا مشکلات جسمی حاد(مثلا نابینایی)!

اما برای معافیت پزشکی مثه گودی کف پا و ضعیف شدن چشم و قد کوتاه و وزن زیاد .....اینا مشکلی ندارهKhansariha (8)

موفق باشید

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - aghajoon - 2012-02-02 11:39 AM

سلام به همه دوستان

من هفته پیش با یکی از نمایندگیهای اسلحه و مهمات در اصفهان تماس گرفتم و ایشون گفتند که هفته آینده (یعنی این هفته) سهمیه تفنگهای دولتی بایکال سوار و بغل را می آورند.

اینجا میتونید آدرس مغازه را ببینید (فروشگاه ایران نخجیر)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و اینجا شماره تلفن فروشنده (آقای زادهوش) اومده ، البته دقت کنید که 2 تا از شماره ها جابجا ذکر شده و شماره درست اینه :09133166340

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - Huntsman - 2012-02-02 01:15 PM

از فردا در مغازش صف میکشند موبایلشم یا باید خاموش کنه یا عوض کنه!!!

دوستان مگه این سهمیه تفنگ خارجی تویه زمان بین اسلحه فروش ها توزیع نمیشه ؟ ما که تو راست و دروغ این جماعت اسلحه فروش موندیم !!! یه سری میریم پیش یکی میگه سال دیگه بیا ! میریم پیش اون یکی میگه معلوم نیست کی بیاد ! میریم یکی دیگه اون میگه آوردیم تموم شد !!! . همشونم تو یه استان . آخه آدم اگه بدونه سال دیگه گیرش میاد صبر میکنه ولی نه یکی حرف راست داره نه میخواد واقعیت رو بگه .

ماهم میتونیم بیایم اصفهان یکی بگیریم ؟ البته اگه گیرمون بیاد !!!!!!!!

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - hosseinm - 2012-02-02 02:49 PM

سلام دوستان
مگه قیمت دولول سوار روس امسال 2527000 و بغل روس 1470000 نیست؟؟ این مغازه داره به من میگه نه روهم روس 3200000 و بغل هم 2400000 Khansariha (172)بعد از کی چونه زدن گفت که اون قیمت ها ما تهرانی هاست ما چون شهرستانی هستیم فرق میکنه از لحاظ قیمت با تهران .فکر کرده ........گیر اورده.راه حلش چیه دوستان؟؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - Hunter - 2012-02-02 03:41 PM

(2012-02-02 02:49 PM)hosseinm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
مگه قیمت دولول سوار روس امسال 2527000 و بغل روس 1470000 نیست؟؟ این مغازه داره به من میگه نه روهم روس 3200000 و بغل هم 2400000 Khansariha (172)بعد از کی چونه زدن گفت که اون قیمت ها ما تهرانی هاست ما چون شهرستانی هستیم فرق میکنه از لحاظ قیمت با تهران .فکر کرده ........گیر اورده.راه حلش چیه دوستان؟؟
قیمتا درسته برو اینجا چک کن!

راه حلش این هست دوست عزیز یه جور صحبتشو جمع کنی یا از قیمتاش عکس بگیری!بعدش سند کنی ببری اداره اطلاعات شهرستان خودتون و اونجا بری قسمت تسلیحاتش و بهشون بگی این اقا گرون فروشی میکنه!!!اونا هم به روش قانونی نسبت به پلمپ مغازش اقدام میکنند،البته باید بری اداره اطلاعات نه اماکن!
و اگر هم میدونی ادم ترسویی هست اینو بهش بگو ،اون وقت شاید بهت یه یکیشو مفتی دادKhansariha (214)
یا حقKhansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - hosseinm - 2012-02-02 06:53 PM

خیلی ممنونم از راهنمایی شما هانتر جان
منم همین برگه مد نظرم بود حتی بهش گفتم تو یکی از مغازه ها همچین برگه ای دیدم و سود روس هم 100 تومن واسه اسلحه فروش هست بعدش شروع کرد به گلایه که 100 تومن چیزی نیست باید بریم تهران .هزینه باربری داره زیاد واسمون نداره و از این حرف ها ...در آخر هم گفت که حالا بزار ببینیم قیمت جدید چی اعلام میکنن.میدونم شیرینی میخواد اما خیلی دندون گرده...شیرینی گرفتن هم غیر قانونی هست وپول زور........
راستی هانتر جان گواهی دانشجویی واسه تایید ارتش هنوز به قوت خودش باقی هست؟
یاعلی