شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=391)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - cordoba - 2012-10-12 07:24 PM

از نظر قیمت بیشتره پس میشه گفت که بهتره ... ( در وحله اول)

رقیبش فقط میمونه دولول بقل نخجیر که اگه مدل قبلی ( وزن سنگین ، مشکلات در ماشه و پوکه کش) باشه ، خب شاهین بهتره

هنوز مدل جدیدش رو ندیدم و نه شنیدم ، پس فعلا نمیشه اظهار نظر کرد .

Khansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - kavehatm - 2012-10-12 07:39 PM

استدلال مبتنی بر قیمت شما رو قبول ندارم حتی به عنوان " وحله اول" . چون قیمت گزاری در ایران متاثر از پارامترهای بسیار زیادی است که کیفیت تقریبا در آن جایی نداره و عوامل بازار و ارز و نحوه ورود و گمرک و ...
دوست عزیز این اسلحه اخیرا وارد بازار شده . شاید اسلحه خوبی باشه ولی فکر کنم الان خیلی زود باشه که بشه با اطمینان به عنوان بهترین اسلحه داخلی ازش نام برد . مضاف بر اینکه تجربه می گه در کل صنایع داخلی همواره وسایلی که از همون اولش در داخل تولید شده خیلی بهتر از وسایلی است که با تغییر و دستکاری و ایرانیزه کردن اجناس خارجی تولید شده اند نمونه بارز آن خودروهایی جون : رنو پ.ک و پیکان آردی و ...

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - cordoba - 2012-10-12 07:48 PM

خب ، از نظر شما کدوم اسلحه بهتره؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - kavehatm - 2012-10-12 08:11 PM

اجازه بدید در این خصوص اساتید نظر بدن . اما من خودم همیشه سعی می کنم که این نکات رو فراموش نکنم :
1 - هر اسلحه ای معایب و محاسن خودش رو داره .
2 - خرید اسلحه باید متناسب با نیاز هر شخص باشه که البته از شخصی به شخص دیگر متفاوته .

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - cordoba - 2012-10-12 08:25 PM

پس نمیشه گفت : ... از سایرین بهتره

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - ebrahimm - 2012-12-04 03:05 PM

دوستان می شه راهنمایی کنید مرا؟
یه تفنگ یه لول خوب برایم معرفی کنید
کدامیک بهتره ؟1-بایکال روس 2- نخجیر یک 3- تفنگ های ترک
در بین ترک ها کدام بهتره
می شه مشخصات و قیمت هم لطف کنید ممنون می شوم

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - dieselpower - 2012-12-04 03:21 PM

واسه همشون تاپیک وجود داره یه زحمت بکش بخون راحتتر میتونی تصمیم بگیری
قیمت هم همه جوری داره که بستگی به نوع و تمیزی و فروشنده و ....داره

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - ebrahimm - 2012-12-04 03:28 PM

(2012-12-04 03:21 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه همشون تاپیک وجود داره یه زحمت بکش بخون راحتتر میتونی تصمیم بگیری
قیمت هم همه جوری داره که بستگی به نوع و تمیزی و فروشنده و ....داره

با تشکر
تعداد تایپ ها زیاده درواقع نظر اساتید سایت بپرسم
دوعقاب ترک خواندم دیدم خوبه ولی بین بایکال و نخجیر1 شک دارم در کل کدامیک بهتره

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - dieselpower - 2012-12-04 05:01 PM

بایکال خیلی خیلی از نخجیر 1 بهتره حتی از دو عقاب هم بهتره اگه بتونی گیر بیاری

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - radreza - 2012-12-04 05:15 PM

با تشکر
تعداد تایپ ها زیاده درواقع نظر اساتید سایت بپرسم
دوعقاب ترک خواندم دیدم خوبه ولی بین بایکال و نخجیر1 شک دارم در کل کدامیک بهتره
[/quote]

دوست عزیز این حرف شما مثل اینه که کسی بگه الگانس بهتره یا پیکان. شما اول بودجه ای که میخواهی خرج تفنگ کنی مشخص کن اگه مشکل مالی نداری چشم بسته هم که بایکال بخری ضرر نمیکنی اما اگه نمیخوای پول زیادی خرج کنی نخجیر بگیر و چشمتو روی معایبش ببند و سعی کن هر چی تفنگت بی هنره خودت هنرمند باشیKhansariha (219)