شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=391)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - cordoba - 2012-10-11 05:34 PM

(2012-10-11 05:27 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی جایگزینی براش نیست؟
اخه این جوری که نمیشه باید یه اسلحه بیاد جاش.
خلا روس چگونه میخواهد پر بشه؟
به نظر شما سال بعد همین توی ایرانی ها حق انتخاب داریم؟(شاید سال بعد پدرم اسلحه بخره)

یکی از دلایل کاهش واردات اسلحه ( واردات آککار هم داره به صفر میرسه ) افزایش تولید ملی هست .

اینجوری که بوش میاد تنوع اسلحه های ایرانی داره بیشتر میشه ...

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - mhrSB - 2012-10-11 05:49 PM

(2012-10-11 05:34 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-11 05:27 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی جایگزینی براش نیست؟
به نظر شما سال بعد همین توی ایرانی ها حق انتخاب داریم؟(شاید سال بعد پدرم اسلحه بخره)

یکی از دلایل کاهش واردات اسلحه ( واردات آککار هم داره به صفر میرسه ) افزایش تولید ملی هست .

اینجوری که بوش میاد تنوع اسلحه های ایرانی داره بیشتر میشه ...

متشکرKhansariha (8)
اگه این جوری باشه باید پدرم اسلحه ایرانی بخر(البته اگه بخواهد ساچمه زنی باشه)توی این ایرانی ها کدوم بهتره؟پدرم اصلا اهل شکار نیست.
یه سوال دیگه هم داشتم برای نخجیر 3 هنوز باید اسلحه تحویل بدیم،تا بتوانیم نخجیر3 بخریم؟
Khansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - cordoba - 2012-10-11 06:07 PM

فعلا دولول رو هم شاهین آکار از همه بهتره ...

من خودم خیلی رو نخجیر 3 تحقیق کردم ، فعلا راهی جز تحویل اسلحه کهنه وجود نداره . ( البته برای مردم عادی ، یه بنده خدایی از بوووووق بازنشسته شد بهش نخجیر 3 با قیمت دولتی دادن )

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - baracuda - 2012-10-12 12:10 PM

آقایون کسی آشنا نداره مایه اسلحه دولتی بگیریم اونم اراک شیرینیشم روی چشم هرچی بگه قبول والا خسته شدم از بس زنگ زدم یا رفتم اسلحه فروشی گفتن نداریم

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - dieselpower - 2012-10-12 12:42 PM

یعنی جایگزینی براش نیست؟

نبود روس از نظر من وشما خلا هستش از نظر اونا اصلا هم خلا که نیست هیچ , راه حلی مطمئن برای فروش اسلحه های تولید خودشون و هر چه بیشتر انحصاری کردن توضیع اسلحه شکاری هستش شما هم اگر میتونی امسال یه چیزی بگیر چون زمزمه های مبنی بر فروش اسلحه ساچمه زنی فقط به صورت تعویض با مستهلک هستش یعنی دقیقا. مانند قضیه فروش نخجیر 3 البته این حرف مستند نیست اما خوب معلوم نیست سال دیگه چی بشه چون به خاطر طرح جواز کردن اسلحه های غیر مجاز خیلی زیاد ااسلحهامجاز تو دست مردم پخش شده و میخوان کنترل کنن
(2012-10-12 12:10 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقایون کسی آشنا نداره مایه اسلحه دولتی بگیریم اونم اراک شیرینیشم روی چشم هرچی بگه قبول والا خسته شدم از بس زنگ زدم یا رفتم اسلحه فروشی گفتن نداریم

شما این صحبت که اینجا نوشتی رو با اسلحه فروشی مجاز شهرتون بکنی به احتمال زیاد کارتون راه میافته البته رو در رو وقتی که مغازه خلوت هستش تلفنی هم فایده نداره

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - rezashirali - 2012-10-12 02:56 PM

سلام . بالاخره بعد از دو سال ناکامی پیاپی در خرید اسلحه شکاری دولتی و شنیدن دروغ های اسلحه فروشان ، کلا بی خیال سهمیه دولتی شدم و با توجه به بودجه موجود ، یه دو لول نخجیر (2) به قیمت 2400 خریدم . البته فعلا یه بیعانه کوچیک دادم که اسلحه رو واسم نگه داره تا دوشنبه که پول بیاد دستم و بقیه پولش رو بدم . حالا وقتی که کل پول تفنگ رو به فروشنده دادم و اون هم فاکتور و یک برگ معرفی نامه برای مدیریت اسلحه و مهمات بهم داد ، تفنگ باید پیش فروشنده بمونه تا جواز موقت من صادر بشه یا همون موقع که پول رو دادم اسلحه هم به من تحویل میشه؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - aghajoon - 2012-10-12 03:03 PM

(2012-10-12 02:56 PM)rezashirali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . بالاخره بعد از دو سال ناکامی پیاپی در خرید اسلحه شکاری دولتی و شنیدن دروغ های اسلحه فروشان ، کلا بی خیال سهمیه دولتی شدم و با توجه به بودجه موجود ، یه دو لول نخجیر (2) به قیمت 2400 خریدم . البته فعلا یه بیعانه کوچیک دادم که اسلحه رو واسم نگه داره تا دوشنبه که پول بیاد دستم و بقیه پولش رو بدم . حالا وقتی که کل پول تفنگ رو به فروشنده دادم و اون هم فاکتور و یک برگ معرفی نامه برای مدیریت اسلحه و مهمات بهم داد ، تفنگ باید پیش فروشنده بمونه تا جواز موقت من صادر بشه یا همون موقع که پول رو دادم اسلحه هم به من تحویل میشه؟

گزینه اول صحیح است. تفنگ پیشش میمونه تا شما جواز موقت برات بیاد.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - kavehatm - 2012-10-12 07:05 PM

(2012-10-11 06:07 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم خیلی رو نخجیر 3 تحقیق کردم ، فعلا راهی جز تحویل اسلحه کهنه وجود نداره . ( البته برای مردم عادی ، یه بنده خدایی از بوووووق بازنشسته شد بهش نخجیر 3 با قیمت دولتی دادن )

شما مطمئنی که از بین همه اسلحه های تولید داخلی شاهین-آکار از بقیه بهتره ؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - cordoba - 2012-10-12 07:11 PM

(2012-10-12 07:05 PM)kavehatm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-11 06:07 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیمت کدوم بیشتره؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - kavehatm - 2012-10-12 07:20 PM

(2012-10-12 07:11 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-12 07:05 PM)kavehatm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیمت کدوم بیشتره؟

قیمت شاهین-آکار از بقیه بیشتره .