شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=391)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - dieselpower - 2012-10-11 12:39 AM

کلاس رو اونا پیچوندن که پول مبارک رو گرفتن و کلاس رو مالیدن یه برگه پرینت شده آماده به همه میدن جای آموزشی که پولشو میگیرن زیاد خوشحال نباشید

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - rezashirali - 2012-10-11 01:18 AM

آقا کسی اطلاع نداره که بازرس یا چیزی این اسلحه فروش ها رو کنترل کنه؟ من الان دو ساله که توی اهواز واسه خرید اسلحه دولتی دست و پا میزنم اما همیشه و همه فروشندگان میگن نداریم یا سهمیه نیومده.البته من خوب میدونم که مثل ....... دروغ میگن . هفته گذشته به یکیشون دو بار زنگ زده بودم گفت نداریم اما دیشب که بهش زنگ زدم گفت : هفته گذشته کلی سهمیه واسمون اومد تموم شد!!!!! حالا خودتون قضاوت کنید .البته من قید خرید سهمیه دولتی رو زدم و دنبال آزاد هستم.ولی اگه جایی واسه شکایت هست به من اطلاع بدین تا لااقل یک کم دلم خنک بشه.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - dieselpower - 2012-10-11 01:27 AM

داداش من اینا همشون دستشون تو یه کاسه هستش با هم میخورن شما هم حرص نخور سر کسیه رو به عنوان شیرینی شل کن درست میشه توی فروم نخجیر1 هم نوشتم بخونی بد نیست
در ضمن زنگ زدن رو فراموش کن باید بری در مغازه بست بشینی

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - cordoba - 2012-10-11 01:47 AM

وقتی از بوق بهشون می گن 3 تا واسه ما نگهدار

از بووووق می گن 5 تا واسه ما

و از بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووق می گن 8 تا واسه ما نگهدار !

دیگه واسه مردم عادی اسلحه دولتی باقی میمون؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - aghajoon - 2012-10-11 01:53 AM

(2012-10-11 01:18 AM)rezashirali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا کسی اطلاع نداره که بازرس یا چیزی این اسلحه فروش ها رو کنترل کنه؟ من الان دو ساله که توی اهواز واسه خرید اسلحه دولتی دست و پا میزنم اما همیشه و همه فروشندگان میگن نداریم یا سهمیه نیومده.البته من خوب میدونم که مثل ....... دروغ میگن . هفته گذشته به یکیشون دو بار زنگ زده بودم گفت نداریم اما دیشب که بهش زنگ زدم گفت : هفته گذشته کلی سهمیه واسمون اومد تموم شد!!!!! حالا خودتون قضاوت کنید .البته من قید خرید سهمیه دولتی رو زدم و دنبال آزاد هستم.ولی اگه جایی واسه شکایت هست به من اطلاع بدین تا لااقل یک کم دلم خنک بشه.

این عین حرفی که مدیر تولید اسلحه سازی به یکی از بچه های سایت زده (1 سال پیش در نمایشگاه شکار )

"
"توجه به راهنمایی مسئول تولید جنگ افزار سازی که تو نمایشگاه دیدمش گفتند در ماه های خرداد و تیر اسحله سهمیه را تمام فروشنگان دارند و به من کارت ویزیت نماینده فروش شرکت رو دادند و گفت اگر تو این ماه ها مراجعه کردید و گفتند که سلاح موجود ندارند با این شماره تماس بگیریم "
این هم شماره مدیر فروش ، شما یه پیگیری بکن ببین چی میشه
اقای خلیلی
33330249 021

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - alirahimi - 2012-10-11 03:44 PM

من حدود یکسال 2700000 به حساب یه اسلحه فروش ریختم به امید یه سوار روس اما همش میگه روس بهم نمیدن دنبالشم بگیرم . نمیدونم راست میگه یا نه

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - mhrSB - 2012-10-11 03:49 PM

راست میگه دیگه روس نمیدن(و شنیدم نباید به انتظار دوباره امدنش بشینیم)
امروز رفتم فردوسی
چند جا برای سلاح شکاری سوال کردم که یکی گفت شنبه بیا و یکی دیگه گفت ندادند.
اما جالب تر از همه این بود که توی یک مغازه تا خرخره پر کارتون نخجیر بود و مششتری باید جلوی اون ها می ایستاد ولی وقتی پرسیدم سلاح امده یا نه گفت:سلاح دولتی نیامده.(چقدر پرو تشریف دارن)Khansariha (367)
همه کارتون ها هم مشکی با خط قرمز و روی کارتون هایی که از همه بالاتره بود عکس شاهین اکار بود.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - dieselpower - 2012-10-11 04:52 PM

(2012-10-11 03:44 PM)alirahimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من حدود یکسال 2700000 به حساب یه اسلحه فروش ریختم به امید یه سوار روس اما همش میگه روس بهم نمیدن دنبالشم بگیرم . نمیدونم راست میگه یا نه
واسه 2700 که حلوا هم پخش شد الان روس دولتی 4 تومن تشریف دارن با این پول الان شاهین هم نمیده بهتون. روس هم کلا دیگه نیست وقت خودتو تلف نکن و منتظر نمون برو هر چی داشت بگیر ببر خونه تا پول از دستت نرفته

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - cordoba - 2012-10-11 05:25 PM

روس کلا تعطیل ....

بایکال یهودی از آب در اومد !!

اینهایی هم که وارد کردن به خاطر قرار داد سرخودی بود که بستن و الان که قرار داد سر اومده دیگه خبری نیست ...

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - mhrSB - 2012-10-11 05:27 PM

یعنی جایگزینی براش نیست؟
اخه این جوری که نمیشه باید یه اسلحه بیاد جاش.
خلا روس چگونه میخواهد پر بشه؟
به نظر شما سال بعد همین توی ایرانی ها حق انتخاب داریم؟(شاید سال بعد پدرم اسلحه بخره)