شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=391)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - mhrSB - 2012-09-12 09:05 PM

(2012-09-12 09:02 PM)hooman63 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله همین دیروز البته من هنوز فاکتورمو نگرفتم اون مغازه اولین کسی بود که فاکتور داد
فیمتها خیلی کم تغییر کرده مثلا 2 لول نخجیر 1192000 تومن البته اگر درست یادم باشه (البته ساده)
یا قیمت بایکال بغل 50 تومن کم شده که دیگه هم موجود نیست

متشکر
و یه سوال داشتم وقتی اسلحه ای نیست و نمیدن چرا براش قیمت اعلام میکنن؟(بغل روس)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - hooman63 - 2012-09-12 09:09 PM

واسه این که اگر قیمت ندن قیمتهای اون جنس سرسام آور بالا میره مثل خیلی چیزهای دیگه که تا کمیاب میشه قیمتش میره بالا

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - mhrSB - 2012-09-12 09:10 PM

(2012-09-12 09:09 PM)hooman63 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه این که اگر قیمت ندن قیمتهای اون جنس سرسام آور بالا میره مثل خیلی چیزهای دیگه که تا کمیاب میشه قیمتش میره بالا

متشکر یه سوال دیگه هم داشتم.تو این سری چیا ارزش خریدن داره؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - hooman63 - 2012-09-12 09:15 PM

والا فقط نخجیر و صیاد و شاهین آکار موجوده حالا شما با توجه به نیاز و بودجه خودتون میتونید خرید کنید
ولی اگر پول خرید آزاد رو دارید به نظر من هیچ کدوم ارزش خرید نداره البته من خودم هم به دلیل بودجه مجبور به خرید نخجیر 2 هستمKhansariha (226)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - hamedmohamadian - 2012-09-13 11:44 AM

عرض سلام

ببخشید این بحث تاپیک که ثبت اسلحه و ... بود از پست ابتدایی تا اینجا ، شامل اسلحه های گازی pcp هم میشه یا نه ؟

چون آشنایی نداشتم گفتم بپرسم از حضور عزیزان ..

ممنونم

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - Marksman - 2012-09-13 11:59 AM

نه دوست من این تاپیک اختصاص به سلاحهای گرم داره نه بادی ها .اگه درباره اون سوالی دارین در تاپیک های انجمن خودشون مطرح کنین.Khansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - ham - 2012-09-13 12:13 PM

دوستان من الان زنگ زدم به یکی از این فروشگاههای مجاز اسلحه میگه نخجیر 1و2 فقط طرح جایگزین داریم.یعنی تفنگ فرسوده تحویل میدی یه نخجیر تحویل میگیری.اصلا همچین چیزی این موقع سال امکان داره؟
بعد میگه سهمیه فقط 5تیر دستکش صیاد داره.قیمتشم 2 میلیون و خورده ای.ارزش خریدن داره؟؟؟؟؟
مرسی

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - mhrSB - 2012-09-13 01:38 PM

(2012-09-13 12:13 PM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من الان زنگ زدم به یکی از این فروشگاههای مجاز اسلحه میگه نخجیر 1و2 فقط طرح جایگزین داریم.یعنی تفنگ فرسوده تحویل میدی یه نخجیر تحویل میگیری.اصلا همچین چیزی این موقع سال امکان داره؟
بعد میگه سهمیه فقط 5تیر دستکش صیاد داره.قیمتشم 2 میلیون و خورده ای.ارزش خریدن داره؟؟؟؟؟
مرسی

شمل توی کدام شهر هستین؟
من همین الان از فردوسی رسیدم.همه گفتن نداریم.و معلوم نیست کی میاد یکی هم گفت شاید پانزدهم برج(مهر)بیاد.
گفت شما سر بزنید.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - ham - 2012-09-13 03:32 PM

نقل قول :شمل توی کدام شهر هستین؟
من همین الان از فردوسی رسیدم.همه گفتن نداریم.و معلوم نیست کی میاد یکی هم گفت شاید پانزدهم برج(مهر)بیاد.
گفت شما سر بزنید.

مرسی داداش.من یزدم

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - mhrSB - 2012-09-13 03:47 PM

(2012-09-13 03:32 PM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :شمل توی کدام شهر هستین؟
گفت شما سر بزنید.

مرسی داداش.من یزدم

من تهران پرسیدم گفت نیامده.(مغازه رضایی)ببخشید من اسلحه فروش های(سلاح شکاری)فردوسی را زیاد نمیشناسم.
گفت باید شنبه یه خبر هایی بشه.و گفت احتمالا 15 مهر ماه بیاد.
و قیمت ها را پرسیدم گرون شده(میدونستم گرون شده اما میخواستم ببینم قرار بود ارزون بشه چی شد)گفت گرون شده و باید ببینم چیا تو سهمیه میدن و چنده است.
انگار شنبه قرار بود سهمیش مشخص بشه.Khansariha (8)