شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=391)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-08-04 05:18 PM

دوستان لطفا از بحث بی مورد پرهیز کنید
گرون شدن تفنگ که بدیهی است و با یم سوال از فروشگاه معلوم میشه
دیروز اکار رو به من 3200 قیمت دادند
تعدادی از پستهای بیربط پاک شدند
لطفا مراعات بفرمایید

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - plus - 2012-08-09 11:11 AM

سلام به دوستان من یه قبضه 5 تیر نیمه اتوماتیک ترک خریدم ولی نمیدونم ماله کدوم شرکته روش عکس عقاب هست قنداقشم تاشو و سر لوله شعله پوش داره در ضمن روش نوشته special magnum اگه درست تایپ کرده باشم میخواستم بدونم میتونم باهاش فشنگ های 60گرممگنوم شلیک کنم؟ وکیفیت اسلحه های این شرکت خوبه؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - royal - 2012-08-09 04:27 PM

دوست عزیز اگه از این تفنگ های جدید هستن که بی جواز وارد شدن باید وقتی فشنگ 32 گرمی میزنی بترسی چه برسه به فشنگ های 60 گدمی مگنوم هرگز این کار رو نکن یه ریسک بزرگه Khansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - kingpaco - 2012-08-09 04:42 PM

(2012-08-09 11:11 AM)plus نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان من یه قبضه 5 تیر نیمه اتوماتیک ترک خریدم ولی نمیدونم ماله کدوم شرکته روش عکس عقاب هست قنداقشم تاشو و سر لوله شعله پوش داره در ضمن روش نوشته special magnum اگه درست تایپ کرده باشم میخواستم بدونم میتونم باهاش فشنگ های 60گرممگنوم شلیک کنم؟ وکیفیت اسلحه های این شرکت خوبه؟

دوست عزیز بر خذر باش
به ریسکش نمی ارزه
Khansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - gorgan - 2012-08-14 09:48 AM

سلام به همه دوستانKhansariha (8).لطفا دوستان امکانش رو دارن در مورد مدل های p t و s که امسال به لیست اسلحه های دولتی اضافه شدند اطلاعات بیشتری تو سایت بزارن چون من اسال ثبتنام کردم برای گرفتن تفنگ روس ولی این جور که بوش میاد از تفنگ وارداتی خبری نیست.میخوام بدونم از نظر کیفیت هم تغییری کردن یا فقط اسمش عوض شده Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (256) .

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - lockal - 2012-08-23 01:45 PM

دوستان من تا یک میلیون و پانصد هزار تومان دست دو تک لول چی میتونم بخرم که کیفیت خوب باشه چهر پاره هم بزنه شما چی پیشنهاد میدید؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - amirjoon - 2012-08-23 01:52 PM

(2012-08-23 01:45 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من تا یک میلیون و پانصد هزار تومان دست دو تک لول چی میتونم بخرم که کیفیت خوب باشه چهر پاره هم بزنه شما چی پیشنهاد میدید؟

به نظر من با این بودجه فقط دنبال تک لول دوعقاب (ترک) باشید....Khansariha (214)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - lockal - 2012-08-23 02:15 PM

(2012-08-23 01:52 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-23 01:45 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تفنگ خوبی هست
میشه باهاش چهار پاره زد؟؟؟
بهتر از این توی این رنج قیمت نداریم؟؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - aghajoon - 2012-08-23 08:07 PM

(2012-08-23 02:15 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-23 01:52 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تفنگ خوبی هست

اگه خیلی خوش شانس باشی و یه تک لول روس قدیمی گیر بیاری از این بهتره ، ولی رنج قیمتش حدود 3 یا 3.5 میچرخه . اگه باز خوش شانس باشی و یک تک لول آمریکایی استیونس گیر بیاری از این بهتره و اون هم بالای 2 تومن و اگه خیلی خیلی خوش شانس باشی یه تک لول بلژیکی گیر بیاری که توپ ولی فکر نکنم کسی زیز 4 بده و البته ممکنه در این بین به یه تک لول ژاپنی هم برخورد کنی !! همونی که نخجیر 1 را از روش کپی کردند که اون هم خیلی عالیه ولی باز هم گرونتر از چیزیه که شما میخای.
البته قیمت اسلحه دست دوم توافقیه ، ممکنه یه نفر از قیمت ها زیاد خبر نداشته باشه و ارزونتر بده ولی الان دیگه همچین موردی کم پیش میاد.
خلاصه کلام با اون پولی که داری بهترین در دسترس ترین تفنگ همون تک لول 2 عقابه ، هر چقدر هم دلت میخاد باهاش 4 پاره ، اسلاگ و فشنگ مگنوم و ... بزن خلاصه مرگ نداره ، تنها عیب این تک لول و اونهایی که اسم بردم اینه که زیادی جمع زنه !! یعنی اگه بخای باهاش هوازنی کنی خیلی باید باهاش تمرین کنی تا قلقش دستت بیاد ، ولی برای زدن پرنده روی زمین و در فاصله زیاد و زدن 4 پاره ایده آل.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - lockal - 2012-08-23 09:49 PM

(2012-08-23 08:07 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-23 02:15 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تفنگ خوبی هست

اگه خیلی خوش شانس باشی و یه تک لول روس قدیمی گیر بیاری از این بهتره ، ولی رنج قیمتش حدود 3 یا 3.5 میچرخه . اگه باز خوش شانس باشی و یک تک لول آمریکایی استیونس گیر بیاری از این بهتره و اون هم بالای 2 تومن و اگه خیلی خیلی خوش شانس باشی یه تک لول بلژیکی گیر بیاری که توپ ولی فکر نکنم کسی زیز 4 بده و البته ممکنه در این بین به یه تک لول ژاپنی هم برخورد کنی !! همونی که نخجیر 1 را از روش کپی کردند که اون هم خیلی عالیه ولی باز هم گرونتر از چیزیه که شما میخای.
البته قیمت اسلحه دست دوم توافقیه ، ممکنه یه نفر از قیمت ها زیاد خبر نداشته باشه و ارزونتر بده ولی الان دیگه همچین موردی کم پیش میاد.
خلاصه کلام با اون پولی که داری بهترین در دسترس ترین تفنگ همون تک لول 2 عقابه ، هر چقدر هم دلت میخاد باهاش 4 پاره ، اسلاگ و فشنگ مگنوم و ... بزن خلاصه مرگ نداره ، تنها عیب این تک لول و اونهایی که اسم بردم اینه که زیادی جمع زنه !! یعنی اگه بخای باهاش هوازنی کنی خیلی باید باهاش تمرین کنی تا قلقش دستت بیاد ، ولی برای زدن پرنده روی زمین و در فاصله زیاد و زدن 4 پاره ایده آل.

یعنی تنها ایراد این تک لول دو عقاب نسبت به اونای دیگه همینه که جمع میزنه؟؟؟؟

من برای شکار کبک بیشتر ستفاده می کنم اونم وقتی میپره به نظرت کارم رو راه مینداره
نمیخوام زیاد هزینه کنم
حالا جایی سراغ نداری برم بگیرم؟