شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=391)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - amirjoon - 2012-07-10 04:59 PM

(2012-07-10 04:48 PM)shahramkhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من بعده عید چندبار رفتم فردوسی نهایتا جوابی که بهم دادن این بود که 15تیر ماه سهمیه ها میاد.دیروز با شماره تلفنی که ازشون گرفته بودم تماش گرفتم گفتن فعلا خبری نیس.من خودمم خسته شدم.اگه خبر جدیدی داشتین حتما به ماهم اعلام کنین.ممنون

اينطور كه من فهميدم به چندتاشون سهميه دادن و دارند منتها بايد يه جورايي سيبيل فروشنده رو چرب كني!
حالا چطوري حاليش كني كه دندون تيز نكنه خدا داند!!

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - seasonhunt - 2012-07-10 07:58 PM

سلام. برای خرید سهمیه ای نخجیر 1 باید چکار کنم و از کی بخرم ؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - amirjoon - 2012-07-10 08:11 PM

(2012-07-10 07:58 PM)seasonhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. برای خرید سهمیه ای نخجیر 1 باید چکار کنم و از کی بخرم ؟

كار خاصي نداره فقط بايد مثل من و باقي دوستان آواره مغازه هاي مجاز اسلحه مهمات بشي و ازشون بپرسي سهميه فلان تفنگ(نخجير1) داريد كي مياد و باقي ماجرا!!Khansariha (226)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - xportab - 2012-07-22 11:12 AM

سلام من تازه اومدم اینجا و کوچیک همه دوستان هستیم خلاصه

بنده در مورد تهیه کلاشینکف ده تیر سوالاتی داشتم تو منطقه ما هفت هشت نفر کلاشینکف ده تیر از دولت تحویل گرفتن

البته صرفا برای دفاع شخصی از خودشون و گله هاشون قیمتشم حدود چهار ملیون تومن در میاد اما خوب کسی که اونو فقط

تو دکور نمیزاره ازش استفاده هم میکنن برا شکار نوع اولیه اون کلاش بود فقط خشابش ده تیر بود

اما جدیدا فقط ضامن دو وظعیتی تک تیر و ضامن داره و قابلیت اتوماتیک یا رگبار رو ازش گرفتن

میخواستم از دوستان بپرسم چطور میشه کلاش رو تهیه کرد البته همین ده تیر رو میگم شرایط دریافت مجوز چطوریه

با تشکر
[تصویر: lgh.jpg]

اینم تصویر یکی از همین کلاشها که صاحبش براش خشاب 30 تیر تهیه کرده

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - shireh - 2012-07-22 11:15 AM

سهمیه اسلحه دولتی امسال اومده
به هر اسلحه فروش فعلا چهارعدد دولول شاهین آکار تعلق گرفته

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - Shams - 2012-07-30 04:11 PM

Xportab عزيز امكان اين وجود نداشت از صاحب اسلحه اي كه عكسش رو گذاشتي نحوه دريافت قانوني اون رو بپرسي و به ما هم بگي

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - seasonhunt - 2012-07-31 02:10 PM

تازه دوست عزیز به هرکسی که نمیدن همون طور که گفتین برای دفاع شخصی و برای مراقبت از گله هاشون درسته اما چرا کلاش میشه یک سلاح ساچمه زن شکاری مثل دولولی 5 تیری یا حتی یک گلوله زن تهیه کرد که دردسرشم کمتره ارزون تر هم درمیاد. پس اگر میخاید یک سلاح تهیه کنید به نظر من فکر این سلاح جنگی رو از سرتون بیرون کنید .Khansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - mhrSB - 2012-07-31 02:55 PM

اگه به جای کلاش m1 را میدادن خوب بود چون کلاش اولا سلاح جنگیه و دوما قدرت m1 بیشتر فقط به جای این که 10 تیر باشه 8تیر است.
اما اگه به غیر از گله دار ها به مردم هم بدهند من از فردا دم در(ارتش یا سپاه هر کدوم که بدن البته فکنم سپاه باشه چون ارتش از این جور کارا نمیکنه)میشینم و تا یه دونه نگیرم بر نمیگردم خونه.
راستی شاید به جای این که کلاش هارو در بازار جهانی 250 اودلار بفروشن دارن این جوری تو کشور 4تومن میفروشن؟ به خاطر این که سپاه اسلحه سازمانی اش را داره m16 میکنه.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - dieselpower - 2012-07-31 03:59 PM

آقا جان بد از کلی گشت و گذار دنبال اسلحه شکاری کاشف به عمل امد که اسلحه های موجود در سهمیه امسال به شرح ذیل میباشد:
نخجیر 1 و2_شاهین _ صیاد2 _ اکار اصل _ ودیگر هیچ.
راستی بنده کسی رو سراغ دارم که کلاش مجوز دار داره اما به هیچ وجه نه میتونه توی شهر بیاره و نه شکار بزنه فقط مخصوص شهرهای مرزی و عشایر کوچ نشین هستش به منظور دفاع

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - mhrSB - 2012-07-31 04:20 PM

من فکنم اینجوری دارن عشایر و مرز نشینان را به سلاح هاس اتوماتیک مجهز میکنن (که اگه حمله ای چیزی شد دیگه مردم با برنو و m1 نرن دفاع) و هم میخواهن از دست کلاش ها خلاص شن.