شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=391)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - cordoba - 2012-07-09 08:34 PM

تک لول بایکال هست که سهمیه ای حدود 900 تومن درمیاد و آزاد بیش از 3 تومن!

اسلحه سهمیه رو شما فردای روزی که پول رو به فروشنده بدید ، تحویل می گیرید (زود تحویل میگیرید) بعد از 3 ماه هم جواز اصلی میاد.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - vahidshakib - 2012-07-10 09:54 AM

شکار ممنوع شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - amirjoon - 2012-07-10 10:49 AM

(2012-07-10 09:54 AM)vahidshakib نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شکار ممنوع شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب دمشون گرم!!!!

راستي بنده ديروز عصر گذرم به يه مغازه شكاري افتاد ازش سئوال كردم سهميه چي داره گفت برا بعد ماه رمضان مياريم در صورتي كه تو مغازش حدود 10-15 تا كارتن نخجير ديدم كه روي هم گذاشته بودش دم دست! كارتناش مشكي رنگ بود و يه رگه رنگ قرمز دورش داشت و يه عكس كوچيك از دولول سوار هم كه شبيه به آكار بود ديدم!!!
ديگه ازش نپرسيدم ماجرا اينا چيه!
به نظرتون كارتنا خالي بوده يا مارو اسكل گير آورده؟؟Khansariha (399)
كارتنا مال چي بوده آكار يا شاهين؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - dieselpower - 2012-07-10 02:15 PM

امیر جون سلام سهمیه که اومده اما فعلا واسه نور چشمی هاست تا بعد اونا هم که میگی جعبه اکاره اما معمولا این همه سهمیه که نمیارن اگر هم بیارن جلو چشم نمیذارن
راستی کدومشون بود

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - amirjoon - 2012-07-10 02:45 PM

(2012-07-10 02:15 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر جون سلام سهمیه که اومده اما فعلا واسه نور چشمی هاست تا بعد اونا هم که میگی جعبه اکاره اما معمولا این همه سهمیه که نمیارن اگر هم بیارن جلو چشم نمیذارن
راستی کدومشون بود

مخلصیم
همچین هم جلو چشم نبود پشت میزش(دکور) بود تازه فکرم نکنم خالی بوده باشن چون اگه تفنگ آکبندو بخان بفروشن با کارتنش میدن دیگه مثل بعضی جنسای برقی نیست که قسطی یا چکی بدن کارتن هم گرو نگه دارن!!!

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - seasonhunt - 2012-07-10 03:09 PM

سلام.برای خرید سهمیه ای اسلحه شکاری نخجیر 1 باید چکار کنم و از کی بخرم؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - boliaryan - 2012-07-10 03:17 PM

سلام
دوستان دلول کنار هم بایکال جای سراغ دارین

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - dieselpower - 2012-07-10 03:44 PM

(2012-07-10 03:17 PM)boliaryan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان دلول کنار هم بایکال جای سراغ دارین

آره برادر سن پترزبورگ هست کابل هم هست

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - boliaryan - 2012-07-10 03:54 PM

ممنون از توضیح کاملتون

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - shahramkhan - 2012-07-10 04:48 PM

(2012-07-10 10:49 AM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-07-10 09:54 AM)vahidshakib نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شکار ممنوع شد

خوب دمشون گرم!!!!

راستي بنده ديروز عصر گذرم به يه مغازه شكاري افتاد ازش سئوال كردم سهميه چي داره گفت برا بعد ماه رمضان مياريم در صورتي كه تو مغازش حدود 10-15 تا كارتن نخجير ديدم كه روي هم گذاشته بودش دم دست! كارتناش مشكي رنگ بود و يه رگه رنگ قرمز دورش داشت و يه عكس كوچيك از دولول سوار هم كه شبيه به آكار بود ديدم!!!
ديگه ازش نپرسيدم ماجرا اينا چيه!
به نظرتون كارتنا خالي بوده يا مارو اسكل گير آورده؟؟Khansariha (399)
كارتنا مال چي بوده آكار يا شاهين؟

دوست عزیز من بعده عید چندبار رفتم فردوسی نهایتا جوابی که بهم دادن این بود که 15تیر ماه سهمیه ها میاد.دیروز با شماره تلفنی که ازشون گرفته بودم تماش گرفتم گفتن فعلا خبری نیس.من خودمم خسته شدم.اگه خبر جدیدی داشتین حتما به ماهم اعلام کنین.ممنون