شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=391)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - sadra9496 - 2012-07-04 01:01 AM

دیزل جان متوجه این جمله نشدم(اسلحه‌های تحویلی که جواز میدن مجوز شکار تعلق نمیگیره)
از چه منبعی این رو فرمودی؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - dieselpower - 2012-07-04 01:10 AM

یه زنگ بزنید از اسلحه و مهمات بپرسین

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - sadra9496 - 2012-07-04 02:08 AM

والا تا اونجا که اطلاعات ما اجازه میده 3 ارگان اسلحه رو مجوز میکنه.ارتش سپاه و بسیج.در بین اینها فقط به مجوز ارتش جواز شکار میدن.قبلا بدون طرح هم سپاه مجوز میکردم ولی برای عشایر بود و جواز شکار نداشت.اسلحه شکاری اسمش روشه.اگر قرار باش جواز شکار ندن که لزومی نداره اصلا بدن.مگه قراره آلت قتاله دست مردم بدن.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - dieselpower - 2012-07-04 02:45 AM

بله درست میفرمایید به مجوز سپاه و بسیج جواز شکار نمیدن فکر کردم این طرح رو سپاه جواز میکنه هنوزم دقیق نمیدونم.
در مورد الت قتاله هم وقتی فقط به مجوز ارتش جواز شکار میدن باقی مجوز ها که برای دفاع یا برای ورزش هستش با این حرف شما میشه الت قتاله. یعنی اسلحه 2 کاربرد بیشتر نداره اول شکار دوم قتل شکار هم که کشتنه اصلا اسلحه فقط واسه قتله راستی چاقو و بادی هم الت قتاله هستش اجر و سنگ رو هم یادم رفت
در ضمن کسی چیزی دست مردم نداده این به قول شما الات قتاله دست مردم بوده کسی رو هم نمیکشتن دولت فقط جواز داده
دولت اسلحه رو واسه تبدیل کردن به وسیله ای واسه برای شکار مجوز نمیکنه واسه این مجوز میکنه که آمار و صاحب و مسوول این اسلحه‌ها مشخص بشه

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - choliche - 2012-07-06 05:14 PM

محيط زيست به جوازهاي كه سپاه بعنوان عشايري داده و بالاي جواز نوشته مخصوص عشاير جواز شكار نميده پارسال دوستم همين مشكلو داشت ولي لسلحه هاي كه بالاش سلاح شكاري نوشته مشكلي نداره من خودم دارم

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - smostafam - 2012-07-06 06:52 PM

سلام دوستان
چند نفر از آشنایان ما حدود 2 سال پیش از سپاه جواز اسلحه گرفتند بعد هم از محیط زیست مجوز شکار گرفتند و الان هم مشکلی ندارند
در ضمن فرایند مجوز سپاه حدود 1 سالی طول کشید
الان را نمیدونم که مجوز سپاه و مجوز های جدید ارتش قابل استفاده برای شکار هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - seasonhunt - 2012-07-09 02:57 PM

سلام . من قصد خرید ی تفنگ شکاری دارم چون میخوام بادی 52 هم بخرم بوجه ی 700 هزار تومان که بوجه ی نسبتا کمی هست هزینه کنم میشه با این قیمت ی تفنگ خوب معرفی کنید . نظر شما راجع به نخجیر 1 (تک لول ) چیه ؟ قیمت نخجیر 1 آزاد و سهمیه ای چند است ؟ دولول سوار آکار چنده ؟
ببخشین که سوالام یکم زیاد شد.Khansariha (170)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - cordoba - 2012-07-09 03:08 PM

(2012-07-09 02:57 PM)seasonhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . من قصد خرید ی تفنگ شکاری دارم چون میخوام بادی 52 هم بخرم بوجه ی 700 هزار تومان که بوجه ی نسبتا کمی هست هزینه کنم میشه با این قیمت ی تفنگ خوب معرفی کنید . نظر شما راجع به نخجیر 1 (تک لول ) چیه ؟ قیمت نخجیر 1 آزاد و سهمیه ای چند است ؟ دولول سوار آکار چنده ؟

نخجیر 1 به صورت سهمیه حدود 500 تومن درمیاد . (آزاد = سهمیه ضبدر 2 یا 3 )

دولو سوار آکار هم خیلی عالیه ولی به صورت سهمیه ای زیر 2300 نمیتونی گیربیاری

باتوجه به قیمت سرسام آور اسلحه تو کشور ما 500 تومن برای نخجیر 1 خوبه و این اسلحه درصورت مدارا و تیراندازی درست خیلی عالیه و ....

اگه حدود 200 تومن رو بودجت بزاری و تک لول روس بگیری خیالت رو برای همیشه راحت میکنی

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - seasonhunt - 2012-07-09 04:51 PM

(2012-07-09 03:08 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-07-09 02:57 PM)seasonhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخجیر 1 به صورت سهمیه حدود 500 تومن درمیاد . (آزاد = سهمیه ضبدر 2 یا 3 )

دولو سوار آکار هم خیلی عالیه ولی به صورت سهمیه ای زیر 2300 نمیتونی گیربیاری

باتوجه به قیمت سرسام آور اسلحه تو کشور ما 500 تومن برای نخجیر 1 خوبه و این اسلحه درصورت مدارا و تیراندازی درست خیلی عالیه و ....

اگه حدود 200 تومن رو بودجت بزاری و تک لول روس بگیری خیالت رو برای همیشه راحت میکنی
میشه بگین مدل اون تک لول روس چیه ؟این قیمت برای تک لول روس قیمت سهمیه ایش هست یا آزادش ؟ بعد اگر بخوام سهمیه ای بگیرم کی تحویل میدن؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - mohajr - 2012-07-09 06:05 PM

دوستان اگه بگیم برای مراقبت از محصولات کشاورزی میخواهیم میتونیم برای شکار هم استفاده کنیم