شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ (/showthread.php?tid=391)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - sadra9496 - 2012-03-18 11:53 PM

دوست عزیز شما اول تاپیک هارو بخون.شما نتایج 2 سال انجمن رو میخوای تو 1 سوال بگیری.تشریف ببر تاپیک هارو بخون اگر سوالی بود تو تاپیک مناسبش بنویس دوستان جواب میدن
تو قسمت سلاحهای شکاری به تمام اطلاعاتی که لازم دارید میرسید

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - aghajoon - 2012-03-19 12:15 AM

بچه های استان اصفهان اگه 2 لول آکار ترکیه ای و سهمیه سال 90 میخواهند یه پیام بمن بدند تا بهشون بگم کجا برند.

تا 3 روز پیش یه بنده خدایی 2 قبضه به همون قیمت دولتی2315000 تومان داشت.

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - sadra9496 - 2012-03-19 12:58 AM

دوست عزیز هر نکته ای در انجمن علتی داره.اینجا ناظم مدیر مسئول فروش و و و و وجود داره.شما در چندین پست فقط انتقاد کردید.دوست عزیز شما هنوز یکروز نیست عضو شدید.این بدور از ادب کسی جایی بره که هیچی از قوانینش ندونسته سخن رانی کنه.اجازه بدید تاپیک هارو بخونید.افراد رو بشناسید بعد اگر مشکلی بود حتما رسیدگی میشه.عزیزانی که اینجا عضو هستن مثل یه خانواده میمونند.فرد تازه وارد دارای محدودیت هایی هست تا با جو انجمن آشنا بشه بعد آزادی عمل بیشتری خواهد داشت.
در ضمن هرجایی برای سوال و جواب نیست.این بحث ها اینجا بی ربط هست.تاپیک رو به بیراهه میبره

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - 300WSM - 2012-03-19 03:17 PM

رفقا من مخلص همتون هم هستم ولی این نوع برخورد و الفاظ در شان این انجمن که به قول صدرای عزیز اعضای اون مثل یه خونواده میمونن و اعضای این خانواده بیشتر افراد با کمالات وبا تحصیلات عالیه هستن نیست.شما دوست گرامی mortezafox اگر تاپیک ها رو بدقت مطالعه کنیدبیشتر جواباتون رو میگیرین,واگه بازهم مشکلی بود بنده وسایر دوستان انجمن در حد امکان پاسختون رو میدیم.Khansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-03-19 04:18 PM

با سلام
دوست عزیز تازه وارد mortezafox
اگر کمی حوصله میکردید و میگشتید تعداد بسیار زیادی تاپیک درجهت مسایلی که شما فرمودید وجود داشت

وقطعا این تاپیک تخصصی جای بحثهای که فرمودید نیست
و میتونید پیشنهاداتون رو تاپیکهای که در زمینه ارتقا سایت یا بحث های متفرقه هست مطرح کنید

دوم
از سایر دوستان خصوصا اونهای که قدیمی تر هستند خواهش میکنم جانب صبر و ادب رو در بحثهاشون نگه دارند
سوم کلیه پستهای غیر مرتبط حذف خواهد شد

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - Aminem - 2012-04-03 12:01 AM

سلام دوستان...من تازه عضو شدم و قصد خرید ساچمه زنی دارم...چند روزی هست قفل کردم رو سایت و از انواع تفنگ های بازار و چوک هاشون گرفته تا فشنگ ها خوندم... هدف استفادم اینه که بتونم هفته ای یا دو هفتهای یکبار باشگاه تراپ برم و شاید فصلی یکبار شکار... برداشتم از اطلاعاتی که دوستان لطف کرده بودن بی مزد و منت تو تاپیک ها گذاشته بودن بایکال سوار روس بوده...سوال اولم اینه که من می خوام اسلجه 5 سال رو حتما عمر بکنه بعدش حالا یا تعمیر یا تعویض مهم نیست(انتظار ندارم تا ابد کار کنه) مواقعی که تراپ میرم چند تا تیر شلیک کنم؟ دوم این که در مورد جواز ، ورزشی با شکاری فرق داره؟ یکی می گفت میتونه لنبر 2099 اگه اشتباه نکنم با جواز ورزشی(معرفی از باشگاه) 3.8 بخره برام... جواز ورزشی چیه داستانش و اگه جواز ورزشی بخرم هیچ راهی نداره ببرمش شکار فصلی یکبار؟
ممنون از همه دوستان
راستی اگه بایکال سوار تو سال 91 گیر نیاد با توجه به استفاده که گفتم اساتید چه تفنگی پیشنهاد می کنید؟ حتما لول هاش سوار باشه(استیلش خیلی بهتره)...بعد هم موبایل چوک باشه...من داییم شکارچیه یه سری تو جنگل کمپ زده بودن گراز حمله کرده بوده غیر از یکی 3 نفره بقیه فول چوک بودن...ولی یکی از دوستاش می گفت عادت داشت قبل خواب با اسلحه ور بره و چوک سیلندر میذاشته پایین رو و بالا رو نیم چوک...خلاصه امر که خطر رو بر طرف کرده بوده...منم ترجیح میدم همچین کاری بکنم...که اسلحه همه جوره جواب بده تو شرایط مختلف...حداقل مناسب تر بشه تو جای خودش...ببخشید از پر حرفی و ممنون از همه دوستانی که کلی به علم من اضافه کردن تو این سایت...

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - royal - 2012-04-03 10:01 AM

دوست عزیز خوش اومدی اولا فکر نکنم بشه با جواز ورزشی بتونی بری شکار دوما به نظر من بهترین اسلحه همون بایکال روس هستش اگه گیرت بیاد ولی اکار ترکیه هم تفنگ بدی نیست Khansariha (8)

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - فرهود - 2012-04-03 11:39 AM

دوستان کالیبر دولول چنده؟

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - royal - 2012-04-03 11:48 AM

(2012-04-03 11:39 AM)فرهود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کالیبر دولول چنده؟

دوست عزیز چندمین بار هست که شما دارید سوال های بی مورد میپرسید منظور شما از اینکه کالیبر دولول چنده چیه ؟؟؟/ من که نفهمیدم

RE: برای خرید اسلحه شکاری باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟ - snipshooter - 2012-04-03 11:52 AM

کالیبر های زیادی هست اما کالیبر مرسوم ایران 12 هست البته 16 هم پیدا میشه اما کمه
کلا : 10 ، 12 ، 16 ، 20 ، 28 ، .410
دوست عزیز فک کنم شما حوصله خوندن مطالب قبلی فروم را ندارین !!! این مطلب را با شکل دکتر صالحی در تاپیک انواع فشنگ ساچمه زنی ، ارسال 384 مطرح کردن
لینک تاپیک :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اطلاعات تکمیلی :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخش Gauge