شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کلیپ های سلاح و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: کلیپ های سلاح و شکار (/showthread.php?tid=350)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - rkh.hunter - 2015-07-16 02:23 AM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - nimrooz - 2015-07-31 04:24 PM

لطفا اگه اساتید کلیپی از تیراندازی 243 وینچستر یا 308 یا 223 رمینگتون دارن ،ما رو هم در لذت بردن ازش شریک خودشون کنن

RE: کلیپ های سلاح و شکار - AIRKING - 2015-07-31 09:35 PM

با سلام و خسته نباشید
از تمامی اعضا و کاربران سایت خواهشمند است به تاپیک صندوق نظرات و پیشنهادات مراجعه و نظرات و انتقادات سازنده خودشون راجع به بهتر شدن و بالاتر رفتن سطح کیفیت سایت عنوان نمایند.قابل توجه عزیزان اینکه نکته نظرات شما برای تیم مدیریت از سطح اهمیت بسیار بالایی برخودرا است و قطعا میتواند نقشه راه سایت در آینده باشد لذا ضروری است نکات مورد نظر با تامل و در نظر گرفتن تمامی جوانب عنوان شود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر

RE: کلیپ های سلاح و شکار - asman - 2015-08-06 07:20 AM

RE: کلیپ های سلاح و شکار - asman - 2015-09-02 10:29 PM

RE: کلیپ های سلاح و شکار - Saeed-AT44-Long - 2015-09-06 12:43 PM

یک شکار بی عیب و نقص با 270 در فاصله 670 یاردی که با محاسبه افت و جریان هوا صورت گرفته

عکس از فیلم
[تصویر: fps.jpg]

RE: کلیپ های سلاح و شکار - BARZOV - 2015-11-12 03:59 AM

سلام. دوستان شکارچی عزیز یه مستند براتون آماده کردم پیشنهاد میکنم هر کسی که عشق شکار هست حتما این مستند را ببینه. واقعا کار جالب و دوست داشتی هست من که واقعا لذت بردم.
اسمش هست مردمان شاد (یک سال در تایگا)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - moeinasghari - 2015-11-14 10:34 AM

اینم کلیپ شکار خرگوش با شادو هزار کالیبر 4.5
اونایی که شادو دارن حال کنن خخخخخ (من که از شادو خودم راضی نیستم)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - benny - 2016-01-07 08:37 PM

سلام، یه کلیپ اسلومیشن از شلیک به بطری نوشابه با gamo blackfusion

RE: کلیپ های سلاح و شکار - asman - 2016-01-21 08:16 PM