شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کلیپ های سلاح و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: کلیپ های سلاح و شکار (/showthread.php?tid=350)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - NEMESIS - 2014-10-04 07:21 PM

درودKhansariha (8)

زمستان 91 از یه دسته قوچ و میش عکس گرفتم و عکسهاش رو توی سایت آپلود کردم
بعد از عکس گرفتن خواستم که نزدیکتر بشم (توی فاصله 80 متریشون بودم) که متوجه من شدن و فرار کردن که دیگه نمیشد عکس خوب گرفت و واسه همین فیلم گرفتم
البته به علت کاهش حجم (از 300مگ به 14) کیفیتش کمی پایین اومده که باید ببخشید.

صحنه فرار قوچ و میشهای وحشی در کوهای کرمان با حجم 14mb تقدیم به دوستانKhansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - NEMESIS - 2014-10-04 09:37 PM

درود دوبارهKhansariha (8)

از دوستان کسی میدونه این چه نوع گربه ای هست؟

کاراکال یا پالاس و یا یه نوع دیگه؟
این هم امسال فیلمبرداری شده توی همون کوه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این گورکن رو هم دوستان با دوربین تله ای گرفتن

RE: کلیپ های سلاح و شکار - mik - 2014-10-04 10:41 PM

با سلام
آقا مرتضی این گربه پالاس هست اگر اشتباه نکرده باشم.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - yoli - 2014-10-05 12:02 AM

RE: کلیپ های سلاح و شکار - NEMESIS - 2014-10-05 12:19 AM

تقریبا میشه گفت این پالاسی که فیلمش رو گذاشتم هم در همان منطقه ای بوده (شاید در شعاع 100 کیلومتری) که این شکارچیان اون پالاس رو شکار کردن

ممنون از دوستانKhansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - drivyyy - 2014-10-12 11:59 AM

BSA Scorpion 1200 SE

مرتبط به بحث یک تاپیک دیگه هم هست خبرنگار و منتقد در این ویدئو به مالکیت BSA توسط GAMO اشاره می کنه دقیقه 1.20

RE: کلیپ های سلاح و شکار - BROWNING X BOLT - 2014-10-12 03:31 PM

درود

اسلحه که دوست دارم داشته باشم و باهاش حال کنم.
دوستان ببخشید که مدتیه کلیپ نمیذارم.هزار گرفتاری ریخته سرمKhansariha (367)
دوست داشتم مسابقه بنچ رست تهران هم شرکت کنم که مورد بالا نمیذارهKhansariha (226)
Khansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - BROWNING X BOLT - 2014-10-13 12:07 AM

Khansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - mily - 2014-10-19 12:08 PM

سلام به همه
کلیپ شکار گرگ
خیلی ردیف با فشنگ رسام

سلام
واقعا فوق العادست

RE: کلیپ های سلاح و شکار - amirsalaramirsalar - 2014-10-19 12:58 PM

دستتون درد نکنه زیبا بود واقعاً به اینا میگن شکارچی حرفه ای