شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کلیپ های سلاح و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: کلیپ های سلاح و شکار (/showthread.php?tid=350)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - mehrdadjan - 2014-05-15 07:56 AM

ممنون داداش مسیحKhansariha (8)
مدیران زحمت ویرایش پست من را میکشند دیشب
هرچی پست میزاشتم نمایش داده نمیشد الان که
دوباره امدم پست بزارم میبینم دیشب 7 دفعه تکرار
شده الان هم نمیتونم ویرایش کنم.
ارادتKhansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - nasergafari - 2014-05-27 03:27 PM

سلام
اینو ببینین خعلی باحالا یارو فکر کنم چشماش ریتیکال داره خخخخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - mohamadninja - 2014-05-27 09:55 PM

(2014-05-27 03:27 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اینو ببینین خعلی باحالا یارو فکر کنم چشماش ریتیکال داره خخخخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این فیلم یه پشت صحنه باید داشته باشه ،تک تیر اندازی چیزی ،در غیر این صورت اسلحه هارو بفروشیم Khansariha (367)از این تیرکمونا بگیریم آخرین قیمتش 10تومان بود خخخخخخخخ Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - BROWNING X BOLT - 2014-05-28 12:33 AM

درود
بعد از یک ماه گرفتاری مزاحم م م م م م م م اووووووووووووووومدKhansariha (219)

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - BROWNING X BOLT - 2014-05-30 12:04 AM

درود

Khansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - BROWNING X BOLT - 2014-05-30 11:44 PM

درود

Khansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - masih.hunter - 2014-05-31 12:41 AM

(2014-05-28 12:33 AM)BROWNING X BOLT نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود

Khansariha (8)
دوست عزیز شیرازی من Khansariha (8)بدجور دست گذاشتی زو نقطعه ضعف من .

واقعا این برند برترینه میشه گفت blaser نامبر وان دنیای اسلحه هستش.
به امیدروزی که در وطن عزیزمون بتونیم چنین جواهرهای رو داشته باشیم .

RE: کلیپ های سلاح و شکار - fmad - 2014-05-31 06:55 AM

(2014-05-14 08:50 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)

ساچمه الماس استاندارد
ارادتKhansariha (8)

سلام:
عالی بود
(2014-05-30 11:44 PM)BROWNING X BOLT نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود

Khansariha (8)

خیلی عالی
(2014-05-31 12:41 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-28 12:33 AM)BROWNING X BOLT نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود

Khansariha (8)
دوست عزیز شیرازی من Khansariha (8)بدجور دست گذاشتی زو نقطعه ضعف من .

واقعا این برند برترینه میشه گفت blaser نامبر وان دنیای اسلحه هستش.
به امیدروزی که در وطن عزیزمون بتونیم چنین جواهرهای رو داشته باشیم .

سلام
خیلی زیبا

RE: کلیپ های سلاح و شکار - flower - 2014-05-31 01:32 PM

دوست عزیزم جناب fmad
گزینه ی سپاس که زیر هر پست هست دقیقا همون کاری رو انجام میده که شما براش پست گذاشتید

RE: کلیپ های سلاح و شکار - BROWNING X BOLT - 2014-05-31 03:16 PM

سلام مسیح جون
از عکس پروفایلتون فهمیدم که دوسش داری.به خاطر همین گذاشتمKhansariha (8)Khansariha (8)
خدا کنه بشه..........Khansariha (48)