شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کلیپ های سلاح و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: کلیپ های سلاح و شکار (/showthread.php?tid=350)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - whisper - 2013-03-22 01:32 PM

سلام دوستان
تیراندازی در فاصله 200 متری با ایرآرمز s410 :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تیراندزای لانگ رنج با رمینگتون 700 مدل VTR :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - amirjoon - 2013-03-22 11:31 PM

تست آنتي شوك بودن عمري دوربينهاي لئوپلد توسط پيكور!!!Khansariha (256)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - amin2904 - 2013-03-23 12:27 AM

بچه هااگه میشه مرجع آپلودرو به آپارات تغییربدید.تمام فیلم های قبلی پاک شدن.بزارید ارزش تاپیک حفظ بشه.
جدیدا کیفیت فیلم های آپارات هم بالارفته.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - whisper - 2013-03-23 02:44 AM

(2013-03-23 12:27 AM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه هااگه میشه مرجع آپلودرو به آپارات تغییربدید.تمام فیلم های قبلی پاک شدن.بزارید ارزش تاپیک حفظ بشه.
جدیدا کیفیت فیلم های آپارات هم بالارفته.

دوست گرامی من آپارات را اصلا قبول ندارم متاسفانه این سرویس کیفیت کلیپ ها را تا حد افتضاحی پایین می آورد که این اصلا برای من مورد قبول نیست دوم تبلیغات و لود بسیار کندی دارد.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - amin2904 - 2013-03-23 09:07 AM

اینجوری پیش بریم تاپیک هیچ ارزشی نخواهد داشت چون تمامی ویدئو های قبلی پاک میشن.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - taktirandaz - 2013-04-09 11:27 PM

دوستان خواهشا در سایت pico آپلود نکنید چون سرعت دانلود افتضاحه عوضش تو سایت آپارات آپلود کنید خیلی بهتره

RE: کلیپ های سلاح و شکار - حسین - 2013-04-10 08:47 AM

(2013-03-22 11:31 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست آنتي شوك بودن عمري دوربينهاي لئوپلد توسط پيكور!!!Khansariha (256)

ممنون از کلیپت اما امیرجان اون پیکور نیست و هیلتی هست (چکش برقی هم میگن!!)
ولی به نظر من شبیه همون کلیپ تبلیغات گامو هستش و با همون اغراق و ...... که با تفنگ بادی 20 ژولیش میرن و گراز شکار میکنن!!!!!!!!!!

RE: کلیپ های سلاح و شکار - sari - 2013-04-10 05:33 PM

هدف زنی با سی اف ایکس رویال (Gamo cfx royal)
توضیحاتی که فراموش کردم تو کلیپ قید کنم:
کالیبر 5.5
ساچمه مچ
دانلود:

RE: کلیپ های سلاح و شکار - whisper - 2013-04-22 12:19 AM

سلام دوستان
این هم یک کلیپ تیراندازی لانگ رنج با اسلحه مورد علاقه بنده : Khansariha (8)

[تصویر: long_range_shooting_image.png]

RE: کلیپ های سلاح و شکار - Wiesmann - 2013-04-22 11:40 PM

(2013-04-22 12:19 AM)whisper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
این هم یک کلیپ تیراندازی لانگ رنج با اسلحه مورد علاقه بنده : Khansariha (8)

[تصویر: long_range_shooting_image.png]

اسم این اسلحه چیه؟