شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کلیپ های سلاح و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: کلیپ های سلاح و شکار (/showthread.php?tid=350)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - صادق قرنجیکی - 2012-05-28 11:56 AM

پی سی پی شرکت دیانا
من از زیبایی این اسلحه کیف می کنم !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - langarood - 2012-06-05 10:26 AM

(2012-06-05 09:30 AM)said نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام . لنگرود عزيز اين از كليپ هاي مربوط به مسابقات جهاني كبوتر هاست و لحظه شروع مسابقه . مرسي
در ضمن جاش در تاپيك متفرقه ها بود .Khansariha (8)

با تشکر آقا سعید

حتماً پست حذف و به تاپیک متفرقه منتقل میشه

RE: کلیپ های سلاح و شکار - royal - 2012-06-12 11:21 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: %D8%AA%D8%A7%D9%85_%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9...C.mp4.html]

اینم دوتا کلیپ از تفنگ های بنلی که واقعا محشرن

RE: کلیپ های سلاح و شکار - ALIANA-54-T06 - 2012-07-11 10:09 PM

(2012-07-11 09:48 PM)ئئئئئ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من يك گامو دارم
Khansariha (48)Khansariha (48)
دوست عزیز خیلی خوش آمدید و گامو هم مبارک باشه (نمیدونم دوربینه یا تفنگ) Khansariha (8)
ولی بهتره دقت بشه که توی چه تاپیکی دارید پست میزنید (برای جلوگیری از پراکندگی و نظم دادن به موضوعات) امیدوارم دقت لازم را منظور کنید. ممنون

RE: کلیپ های سلاح و شکار - cordoba - 2012-07-12 02:50 AM

(2012-07-12 02:43 AM)اردشیر جوکار نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من چند سال موسبرگرمدل88رمینگتون دارم باتوجه به اینکه این اسلحه امریکای است. لطفاراهنمایئ بفرمایدآیامیتوان ازفشنگ مگنوم وفشنگ تک گلوله استفاده کردفشنگ ایرانی چطور کدام بهتراست بغچه-ته کاغذی و... ازتوجه وهمکاری شما تشکرمیکنم

به این تاپیک مراجعه کنید

حتما عکس(واضح و از تمامی قسمت ها) سلاحتون و مشخصات فنیش رو قرار بدید تا دوستان بهتر بتونن راهنمایی کنند.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - royal - 2012-07-31 09:41 PM

بایکال جان بسیار زیباست ولی چه ربطی به کلیپ های شکار داره!!!!!

RE: کلیپ های سلاح و شکار - amin2904 - 2012-08-01 10:54 AM

دوستان چرا فیلم هارو تو آپارات آپلود نمیکنید؟
هم سرعت سرورش بالاست وهم فیلم همیشه موندگاره.
من سرعت دانلودم معمولا 70 کیلوبایته اما از پیکو فایل دارم دانلود میکنم سرعت میشه 4کیلوبایت.سرعت هاستش افتضاست.
تشکر میکنم.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - amirjoon - 2012-08-01 12:22 PM

(2012-08-01 10:54 AM)grcg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چرا فیلم هارو تو آپارات آپلود نمیکنید؟
هم سرعت سرورش بالاست وهم فیلم همیشه موندگاره.
من سرعت دانلودم معمولا 70 کیلوبایته اما از پیکو فایل دارم دانلود میکنم سرعت میشه 4کیلوبایت.سرعت هاستش افتضاست.
تشکر میکنم.
دوست عزيز آپارات كيفيت كليپها رو تا حد زيادي كاهش ميده...

RE: کلیپ های سلاح و شکار - amin2904 - 2012-08-01 12:32 PM

لااقل میشه فیلمو نگاه کرد.کی میاد با سرعت 4کیلوبایت فیلم ببینه.
درضمن اگر خودتون حجم فیلمو کم کنید کیفیت نمیخوابه.
درضمن میشه فیلم های ی و ت ی و ب رو تبادل لینک کرد بدون افت کیفیت.
واقعا الان دارم فیلمارو میبینم دارم زجر میکشم

RE: کلیپ های سلاح و شکار - bycal - 2012-08-01 04:16 PM

(2012-06-12 11:21 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: %D8%AA%D8%A7%D9%85_%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9...C.mp4.html]

اینم دوتا کلیپ از تفنگ های بنلی که واقعا محشرن

رويال جان اين لينك دومي كه گذاشتين باز نميشه