شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کلیپ های سلاح و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: کلیپ های سلاح و شکار (/showthread.php?tid=350)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - royal - 2012-04-23 08:36 PM

(2012-04-23 01:14 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اینم یه کلیپ از شکار پرنده های مختلف(کلیپ حجم نسبتا بالایی برای کاربرانی که با دیال آپ کانکت هستند دارد ولی حیف بود از سر و ته کلیپ بزنم یا اینکه کیفیت رو بیارم پایین چون صحنه ای جالبی داره که ترجیحا بهتره که کیفیت کلیپ بالا باشه)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز واسه منم مشکل داره چیزی نمیبینم که داونلود کنم لطف کن از یه اپلود دیگه استفاده کن و دوباره بزار Khansariha (399)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - cordoba - 2012-04-25 12:21 AM

(2012-04-25 12:11 AM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداشممنون که زحمت کشیدی کلیپ گذاشتی ولی این تفنگ ساچمه زنیه که باهاش این خرگوش رو زدن.ایران هم هستKhansariha (8)

احتمال داره گلوله زنی باشه ، چون تو همین تاپیک کلیپی هست که خرگوش ها رو از فاصله دور می زنن و تیکه پارشون می کننن !!

RE: کلیپ های سلاح و شکار - میثم کماسایی - 2012-04-26 01:18 AM

تو این کلیپ تک تیرانداز پلیس امریکا ، کلت رو در دست خرابکار هدف قرار میده Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - AIRKING - 2012-05-04 09:23 AM

مهدی جان با 1 مگ فقط 15 تا سرعت دانلودت هست!!!!
من 1 مگ دارم با سرعت 350 دانلود میکنه.همین دیشب از ساعت 1 تا 6 صبح 1.5 گیگ دانلود کردم.
Khansariha (8)
به نظرم شرکتت عوض کن.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - Don Corleone - 2012-05-04 10:47 AM

دوستان مگه شما از دانلود منیجر استفاده نمیکنید؟؟اونطوری سرعت دانلود خیلی بیشتر میشهKhansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - royal - 2012-05-04 10:51 AM

دوستان به نظر من یه اپلود معرفی کنید برای کلیپ ها که خوب و معتبر باشه و اینکه سرعت داونلودش زیاد باشه Khansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - royal - 2012-05-04 12:11 PM

Khansariha (172)دوستان من خودم الان چند تا کلیپ دارم ولی با این اپلود سنتر ها اپلودش واقعا صبر ایوب میخاد شما اگه یه اپلود خوب میشناسید بگید من این کلیپ ها رو اپلود کنم

RE: کلیپ های سلاح و شکار - kolak - 2012-05-08 11:26 PM

سلام دوستان
کلیپ هدشات کبوتر با حجم13مگ امیدوارم خوشتون بیاد

RE: کلیپ های سلاح و شکار - royal - 2012-05-16 02:59 PM

[تصویر: %D8%A8%D8%AA%D9%84%DB%8C5.mp4.html]

RE: کلیپ های سلاح و شکار - شکارگر - 2012-05-16 07:50 PM

(2012-05-16 04:13 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایمیلامو چک میکردم یکی از دوستای فرانسویم یه کلیپی برام ارسال کرده بود حجمش بالای 30 مگ بود که تری جی پیش کردم خیل یباحاله حتما ببینید
در باره ی پرورش عقاب به منظور شکار هست
توضیحاتشم اگه فرانسوی بلد باشید جالبهKhansariha (8)

دوست جوون من
این کلیپ شاید حدود 10 سال پیش روی موبایل اکثر شکارچی ها بود و خیلی قدیمیه..
مربوط به شکار گرگ با عقاب طلایی در صحرای گبی مغولستان هست.
در مورد اینکه فرانسوی بلدیم یا نه...تا جایی که سواد نصفه و نیمه ما قد میده این بابا آلمانی صحبت میکنه نه فرانسوی، کاش بهتر میدیدی کلیپ و در نهایت هم اینو از ما به عنوان برادر بزرگتر بشنو Khansariha (8)
J'espère qu'un jour u trouver les installations de chasse en iran. tu ne pas besoin de parler à un ami français.