شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کلیپ های سلاح و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: کلیپ های سلاح و شکار (/showthread.php?tid=350)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - Aminem - 2012-04-03 09:15 PM

(2012-02-01 09:13 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوچیک شماییم احمد جانKhansariha (8)راستش اینقد خودمونو گرفتار کردیم که تو استان اصفهان اسیر شدیم!

سعادت داشته باشیم ،ان شاالله تو اینده ی نزدیک زیاتتون میکنیم.

اینم تقدیم به دوستانKhansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این 61 کیلوبایته و با دوربین 6600 گرفته شده !

شکار اردک با برتاKhansariha (8) حجم 7 مگ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)

سلام...دکتر جان کلا کلیپ هاتون یه دونه باشن...ولی این یکی خیلی زیاد بود دیگه...نسل پرنده های یه منطقه رو کلا منقرض کردن که اینا!!!! کشورای دیگه قانونی چیزی ندارن مگه؟ نامردی بود...

RE: کلیپ های سلاح و شکار - صادق قرنجیکی - 2012-04-06 12:13 PM

سلام دوستان
کلیپ از Hatsan BT65 w

RE: کلیپ های سلاح و شکار - AIRKING - 2012-04-06 05:09 PM

دکتر جان کلیپ شکار با برونینگ بود فکر کنم .خیلی زیاد بود حالم گرفته شد.
Khansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - Hunter - 2012-04-06 07:10 PM

با سلام

دوستان کلیپ 6600 ماله ایران هست و خیلی وقت پیش بنده اپلود کرده بودم و توضیحش هم داده بودم برای دوستانKhansariha (8)

توی کلیپ سه نفر هستند که با اسلحه های 5 تیر خودشون نزدیک 5-6 اردک را شکار کردند یعنی طبق قانون با سه پروانه قانون شکنی نکردندKhansariha (214)

جلال جان اون کلیپ برونینگ هم دیگه بلاد کفر بوده و کاری از دست ما برنمیاد..
بیشتر بنده برای اموزش هواکشی و تیراندازی اونو گذاشتمKhansariha (8)
شرمنده اگه باعث ناراحتی شما شدم....

تقدیم به دوستان:

شکار مرغابی با اسلحه ی 5 تیر

حجم 1.5 مگابایت

RE: کلیپ های سلاح و شکار - AIRKING - 2012-04-06 09:46 PM

دکتر جان دشمنت شرمنده باشه.
دیدن تصاویر و فیلم های شکار لذت بخشه خصوصا اگر شما گذاشته باشی اما همیشه باید تعادل و قانع بودن در همه چیز رعایت بشه .به قول شما اون مال بلاد کفر و دست ما هم بهشون نمی رسه خخخخKhansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - mehdibahri - 2012-04-07 03:57 PM

سلام .باتشکر از سایت زیباتون نمیدونم چرا عکس وکلیپ باز نمیشه .لطفا راهنمایی کنین .
منم می خوام عکسهامو بزارم .متشکرم .

RE: کلیپ های سلاح و شکار - snipshooter - 2012-04-07 10:47 PM

دوستان سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر چند مدت یه دفعه یه ویدیو میذاره از شکار یا تیر اندازی های در فواصل دور سعی میکنم تا جای ممکن ویدیو ها رو تیکه تیکه و خلاصه مختصر بذارم دوستان استفاده کنن (حجم ها بالاس و پر از تبلیغ هستن)
این آقای Aaron Davidson پایه گذار کمپانی gunwerks هستش و آدم خلاقیه که روشهای تیر اندازی در مصافت بالا و تخمین افت گلوله را بهبود داده . خودش تفنگ و مهمات طراحی و منتاژ میکنه و به بازار عرضه میکنه ،دوره های آموزشی میذاره و کمپانی هایی هم تو این زمینه اسپانسرش شدن از جمله : Nightforce ، Caldwell ، Hornady Bullets ، GSeven ، Sitka Gear . این شرکتها تو زمینه دوربین و مرمی و وسایل حمایت و ... کار می کنن . آقای دیویدسون و برادرش بیشتر برای تبلیغات این سایت و به را انداختن و توانایی های خودشون را به رخ میکشن.
حجم ها : (1 - 1.69 مگ) (2 - 1.81 مگ) (3 - 2.6 مگ) (4 - 980 کیلو بایت)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - صادق قرنجیکی - 2012-04-09 12:47 PM

دوستان سلام
کلیپ چگونگی صفر کردن دوربین
فکر نکنم تکراری باشه

RE: کلیپ های سلاح و شکار - ALIANA-54-T06 - 2012-04-09 03:58 PM

(2012-04-09 12:47 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
کلیپ چگونگی صفر کردن دوربین
فکر نکنم تکراری باشه
دوست من شما مطمئنی همین کلیپ بود ؟!!!!
من که اثری از صفر کردن دوربین ندیدم . ؟!!! Khansariha (99)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - snipshooter - 2012-04-10 01:32 PM

(2011-11-09 10:43 AM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
cfx عزيز
برادر اون آكواريومها خالي نبود خخخخخخ كلي ماهي نامرئي توش بود Khansariha (214)
من اتفاقا ازش پرسيدم گفت برق نداشتيم روز اول همه ماهيها بخاطر نبود اكسيژن تلف شدن و تو يكي از آكواريومهاي سمت راست يه ماهي 5 سانتي مرده هم ديده ميشد ....اينم از برگزاري نمايشگاه ....
من هي ميزدم تو سر خودم ميگفتم نخجير بدرد نميخوره همه ناراحت شدن!ولي اگه از نزديك لوله نخجير و زاجكاري ناشيانه و جاي خشهاي سنباده رو روي لوله مي ديديد متوجه ميشديد كه زياد هم بيراه نميگفتم
دي يكي از غرفه ها كه دوست عزيزمون عكسش رو گذاشتم و سه تا گلوله زني كه بالايي كنده كاري شده ست اون يه موزر جنگي بود كه تبديلش كردن به شكاري
تفنگ دوم ساخت برنوي چك بود با ديدن برق سياه لوله ش متوجه ميشيم كه چقدر از قافله عقب مونديم
تفنگ سوم كه نخجير بود به راحتي با مقايسه تفنگ برنو و نخجير ميشه فهميد ما كجاي صنعت اسلحه سازي هستيم
يكي اونجا وايستاده بود ظاهرا مسئول غرفه بود گفتم برنو در مقايسه با نخجير چه زاج خوشگلي داره گفت زاج نيست رنگ مخصوص لوله ست گفتم خوب اين رنگ رو چجوري ميزنن؟گفت نميدونيم از تكنولوژيش خبر نداريم!!!

توتاپیک نمایشگاه سلاح و شکار در مورد رنگ مخصوص لوله صحبت شده بود ، یه کلیپ در مورد رنگ لوله با یه جور رنگ سرامیکی هست که شاید جالب باشه (مربوط به تفنگ های شرکت gunwerks برادران دیودسون هست که کلیپ شکار خرس را ازشون تو ارسال قبلی دیدین). نکته جالب این هست که تو یه کار گاه کوچیک انجام میشه و دارای سه مرحله هست ، مرحله اول پاشیدن اکسید آلومینیوم، مرحله دوم بعد از خشک شدن و تمیز کردن پاشیدن رنگ ceracote و مرحله 3 قرار دادنش به مدت 2 ساعت در 200 درجه سانتی گراد. البته فرمول و تکنولوژی تولید رنگ مهمه که تو این کلیپ در بارش چیزی نگفته.

حجم 11 مگ هست