شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کلیپ های سلاح و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: کلیپ های سلاح و شکار (/showthread.php?tid=350)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - langarood - 2012-02-12 11:13 PM

(2012-02-12 07:39 PM)freedom نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شكار كل در ايران
شكار كبك
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلیپ اول قوچ اوریالهKhansariha (215)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - Hunter - 2012-02-18 01:05 AM

با سلام،
کلیپی بسیار زیبا از هواکشی و هوازنی با اسلحه ی 5 تیرKhansariha (8)

حجم 9 مگابایت [تصویر: 3D_emoticon_10.gif]

[تصویر: 988834hh9o6vxkbm.gif]

RE: کلیپ های سلاح و شکار - royal - 2012-02-21 03:05 PM

[تصویر: ?0ae3e1a3k0nad58]

RE: کلیپ های سلاح و شکار - میثم کماسایی - 2012-02-24 10:39 PM

repsol عزیز در ارسال 15 همین تاپیک در صفحه 2 یه کلیپ هست که تقریبا از یک کیلومتری

بخاطر یه غلط املایی مجبور شدم پستم رو پاک و دوباره ارسال کنم برای این مشکل راهی نیست؟

RE: کلیپ های سلاح و شکار - میثم کماسایی - 2012-03-03 10:54 PM

leopard عزیز مشکل همینجاست که بعد از 30 دقیقه که از ارسال بگذره دیگه نمیشه ویرایشش کرد الان چند وقتی هست که برای من چنین پیامی روی صفحه میاد Khansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - sorooshsaharfekr - 2012-03-07 02:40 PM

(2012-02-12 07:39 PM)freedom نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شكار كل در ايران
شكار كبك
داداش این خوب پیتلره !!!!!!!!!!!!!!Khansariha (367)اگه میشه تو یه جایی که پیتلر نیست آپش کن یا آدرس یه پیتلر شکنو بده تا دانلود کنمKhansariha (214)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - cordoba - 2012-03-08 08:21 PM

دوستان میتونن برای دور زدن ...... مدیافایر! از لینک زیر استفاده کنن.

لینک دانلود رو توش کپی کنید و Genrer رو بزنید

فک کنم فقط برای مدیافایر جواب میده؟!

Khansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - royal - 2012-04-02 07:02 PM

دوست عزیز لطف کنید پست های اینجوری ندید و بهتر هست از کلید تشکر استفاده کنید Khansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - mirzayousef - 2012-04-02 08:03 PM

با سلام

فکر کردم شاید دوستان دلشون بخواد از قدرت کراسبو و از شکار با این سلاح مرگبار ساکت فیلمی ببینن که این فیلم شکار شیر کوهی در فاصله 30 متری رو براشون بارگذاشتم ... ایشاله لذت ببرین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (178)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - snipshooter - 2012-04-03 04:09 PM

(2012-03-22 09:29 PM)abbasi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب دوستان اینم یه کلیپ زیبا از شکار گوزن درفاصله 1000 یاردی ...

خوب اینم خیلی باحاله اگه نبینی از دستت رفته .

آقای عباسی دمت گرم عجب سایتی هست این سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. حیف حجم فیلم های سایت بالاست و کلیپ ها پر از تبلیغ ( هر چند تبلیغ هاش هم جالبه ) . یکی از این کلیپ ها مربوط میشه به اینکه این آقای Aaron Davidson بچه هاش را میبره برای شکار . حجم کلیپ 130 مگ هست من بخش شکار خودش و پسر و دخترش را از فیلم جدا کردم و سه کلیپ حاصله را تو یه فولدر زیپ کردم .
لینک : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حجم :6.68 مگابایت