شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کلیپ های سلاح و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: کلیپ های سلاح و شکار (/showthread.php?tid=350)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - hunter extreme - 2011-11-21 05:54 PM

باسلام مجددKhansariha (48)

کلیپ اول مربوط به
هدشات بز کوهی با سلاح گلوله زنی

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلیپ دوم: شکار تیهو با تفنگ بادی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - tmr - 2011-11-21 08:41 PM

(2011-11-20 12:47 AM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان:
اینم یه کلیپ از شکار با FX Monsoon

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

این fx monsoon چه سلاحیه!!!!!!!!!!!!!!!
چرا تاپیکی برای معرفی همچین سلاحی تو سایت نیست؟
اگر اطلاعات کاملی در دسترس هست لطفا یه تاپیک براش بزنید

RE: کلیپ های سلاح و شکار - AIRKING - 2011-11-21 10:44 PM

ممنون محمد جان.الان که با دقت و تصویر بزرگتر دیدم و با توجه به حرف شما متوجه شدم.اما بد بخت له میکنه.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - esmaeil1356 - 2011-11-22 01:23 PM

(2011-11-22 12:35 PM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز چه محدودیتی از جانب مقررات انجمن مانع بررسی کلیپ سلاح مانسون شده است.
شاید سوبرداشتی از مقررات شده
نه سوبرداشت نشده .طبق مقررات سایت ارسالهای بند چون به 30 تا نرسیده بود نتونستم تایپیک جدید باز کنم
واگرنه خیلی زوتر براش موضوع جدید در بحت پسیپی ها ایجاد میکردم تادوستان مطلع شوندKhansariha (214)
[/quote]

دوست عزيز
با كمي جستجو متوجه ميشديد كه تاپيك مربوط به محصولات FX قبلا توسط دوست عزيز آقا كامي ايجاد شده و ميتونيد توي اين تاپيك توضيحات مربوط به اين سلاح رو قرار بديد اينم لينكشه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - masih.hunter - 2011-12-03 01:12 PM

سلام به دوستان

خیلی وقت بود که میخواستم وسیله ای درست کنم که بتونم فیلم از لحضه شکار رو از داخل دوربین ضبط کنم که موفق به ساختنش شدم اینهم اولین کیلپ تقدیم به شما ببخشید یکم کم کیفیته

فاصله 70 متر حدودا"

اسلحه هاتسان ای تی 44

ساچمه جی اس بی 15.9 گرین

دوربین دومگاپیکسل دوربین بهتر دم دست نبود . Khansariha (8)

امیدوارم جالب باشه منتظر کیلیپهای بعدی باشید . درضمن بعد از برخورد تیر پرنده چند متری پرواز کرد و افتاد .
یا حق .

RE: کلیپ های سلاح و شکار - ALIANA-54-T06 - 2011-12-03 01:53 PM

مسیح جان خیلی عالی بود داداش Khansariha (8)
اگر طرز کار گذاشتن دوربین هم بتونی نشون بدی بازم عالی میشه چون منم تو فکر استفاده از چنین روشهای هستم Khansariha (256)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - severus snape - 2011-12-04 09:02 PM

جالب بود مسیح جان یادمه پسر خالم لنز چشمی دوربین رو باز میکرد یه دوربین عکاسی دیجیتال داشت که فیلم هم میگرفت لنز اون رو هم باز میکرد میبست به جا عدسی چشمی (راحت پیچ میشد) دقیقا همین روش رو تو آزمایشگاه دیدم داداشم برا عکس گرفتن از تصویر میکروسکپ لنز چشمی رو باز میکرد یه دوربین عکاسی پیچ میکرد جای عدسی با کیفیت خیلی بالا عکس میگرفت این روش متداول هست یه دوربین عکاسی یا فیلمبرداری پیدا کنی که هم قطر دوربینت باشه خیلی عالی میشه حتی دیدم تبدیل براش میسازن
Khansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - salehpourtaher - 2011-12-05 12:57 AM

(2011-10-30 06:03 AM)دماوند نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عذر بنده رو هم برای این مدت که کمتر تونستم به سایت سر بزنم بپذیریدKhansariha (8)

کلیپ شکار کبوتر (پروازی) با PCP (اسلموشن و زیبا)
[تصویر: 1.jpg]
با حجم 13.6 مگابایت

این کلیپ رو بنگرید طریقه فیلم برداری از شکار

RE: کلیپ های سلاح و شکار - میثم کماسایی - 2011-12-10 08:38 PM

من اهل فن نیستم ولی فکر کنم راحت بشه از روی این الگو برداری کرد شاید خودمم سر فرصت برم تو کارش البته این کار فقط برای سلاح های PCP هست Khansariha (8)

[تصویر: CamDapter3.jpg]

RE: کلیپ های سلاح و شکار - farhad_ss54 - 2011-12-14 10:39 AM

سلام خدمت دوستان عزیز Khansariha (8)
کلیپ اول ریویو از ریمینگتون سامیت
[تصویر: %E2%80%AARemington_Summit_Review%E2%80%A...56_51_.jpg]

کلیپ دوم که بازهم مربوط به ریمینگتون سامیت می باشد
[تصویر: %E2%80%AARemmington_Summit_Accuracy%E2%8...54_06_.jpg]

کلیپ سوم که مربوط به تیون کردن هاتسان at-44
[تصویر: %E2%80%AAtuning_of_Ranger_hatsan_AT_44%E...57_37_.jpg]

کلیپ چهارم که مربوط به گروپ از فاصله 50 متری با هاتسان at-44
[تصویر: %E2%80%AAHatsan_AT44_10_Long_Barrel_22_5...58_11_.jpg]

کلیپ پنجم و اخر روهم ببینید که دیدندش خالی از لطف نیست
[تصویر: %E2%80%AASquirrel_Hunt_7_GRAPHIC_%E2%80%...56_07_.jpg]