شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کلیپ های سلاح و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: کلیپ های سلاح و شکار (/showthread.php?tid=350)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - میثم کماسایی - 2011-08-15 04:59 PM

دوستان من مدتی بود کلیپ نذاشته بودم راستشو بخواین کلیپ بدرد بخوری هم به پستم نخورده بود و اصلا دلم نمیخواست این تاپیک با کلیپ هایی که ارزش دیدن ندارن بی اعتبار بشهKhansariha (8)

این کلیپ هم از اون دست کلیپ های اسلموشن و تخصصیه با اسلحه Matador و روی تصویر بحث میشه (واقعا ارزش دانلود داره) پوستم کنده شد تا از 50 مگ رسوندمش به 19 مگ و آپش کردم که کیفیتش یکم پایین اومده و باید با سایز کوچیک نگاه کنید تا پیکسل ها زار نزنن Khansariha (8)

[تصویر: 1.jpg]

[تصویر: 3.jpg]

[تصویر: 2.jpg]

[تصویر: 4.jpg]

[تصویر: 5.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - عبدالرحمن - 2011-08-16 04:10 PM

[تصویر: 3.jpg]

دوستان این چه مدل دوربینیه که رو این تفنگه ؟؟ تو ایران گیر میاد ؟ Khansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - Shooter2Bt65 - 2011-08-16 05:07 PM

دادشی عبدالرحمن این دوربین مال شرکت هاواک هست ولی اطلاع دقیقی از موجود بودن ان در ایران خبر ندارم.Khansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - میثم کماسایی - 2011-08-16 05:21 PM

عبد الرحمن جان این دوربین Hawke Sidewinder 30 SR Riflescope 3-12x50mm هست که عکس دوربین و میلد داتش رو برات میذارم Khansariha (8)
[تصویر: SideWinder312.gif]
[تصویر: Hawke_Half_Mil_dot_Tactical_20x.gif]

RE: کلیپ های سلاح و شکار - saburi - 2011-08-17 09:16 AM

با سلام به همه دوستان وعلاقه مندان به هدشات Khansariha (219)
این کلیپ رو براتون میزارم ببینید وکیف کنید که داخلش دقت و قدرت وزیبایی pcp بی اس ای bsa رومیبینیدKhansariha (214)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته رفقا من یه دوتا فیلم شکاردارم که خیلی باحاله سعی می کنم کلیپ های جالب براتون ردیف کنم وبگذارم .

یاحق

RE: کلیپ های سلاح و شکار - unique - 2011-08-18 02:04 PM

خالي از لطف نيست

RE: کلیپ های سلاح و شکار - nakhjir - 2011-08-29 10:47 AM

دوستان عزیز کسی تا حالا این مدل تفنگ ها رو داشته و دست گرفته یا جایی دیده؟ لطفاً نظرتون رو بگید

این دوتا لینک رو یه نگاه بندازید

RE: کلیپ های سلاح و شکار - masih.hunter - 2011-08-29 06:02 PM

(2011-08-29 10:47 AM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز کسی تا حالا این مدل تفنگ ها رو داشته و دست گرفته یا جایی دیده؟ لطفاً نظرتون رو بگید

این دوتا لینک رو یه نگاه بندازید

این اسلحه ها سی زد هستش و ساخت چک توی اصفهان هست چند مدلش حتی

بروبکس اصفهان کرونشون کردم البته اون روز من نبود قدرت این اسلحه ها در حد 16 ژول

هستش و فنری پیستونیهای این شرکت هم در حد 10 ژول کلا" پی سی پی هاش

بیشتر مسابقه ای هستن تک تیرهستند البته خشاب هم براشون تولید شده و درضمن

چند مدل که در اصفهان موجود هست رو عکسشون رو تا فرادر انشاءالله توی فروم قرار

میدم .

RE: کلیپ های سلاح و شکار - nakhjir - 2011-08-29 06:28 PM

ممنونم مسیح جان قیمتشون چی؟ قیمتی ازشون داری؟
راجب اون cometa چی ؟ اطلاعاتی داری و آیا میدونی ساخت کجاست؟

RE: کلیپ های سلاح و شکار - masih.hunter - 2011-08-30 11:47 AM

این مدلCZ 200 S Colour حدودا" 850 هزار تومن.

این مدلCZ 200 S HUNTER حدودا"700 هزار تومن.

این مدل CZ 200 S FS حدودا" 800 هزار تومن . Khansariha (8)