شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کلیپ های سلاح و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: کلیپ های سلاح و شکار (/showthread.php?tid=350)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - farhad_ss54 - 2011-07-18 12:03 PM

سلام به همه دوستان عزیز
2 تا کلیپ می زارم یکی از شکارچیا خارجی تو ایران و اونیکی هم که تو خارج از کشور هستش
[تصویر: %E2%80%AAIran_s_Assyrian_hunt_flv0000.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلیپ دوم-این کلیپ حتما ببینید خیلی قشنگه
[تصویر: %E2%80%AAThe_Hunting_of_wild_boars_in_flv0000.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلیپ سوم هم شکار خارجیها تو ایرانه
[تصویر: 1.jpg]

RE: کلیپ های سلاح و شکار - farhad_ss54 - 2011-07-19 10:49 AM

بله.فكر مي كنم اشتباه از من بوده ولي فكر نكنم بادكنك هم باشه چون با زومي كه دوربين كرده اندازش خيلي كوچكتره
Khansariha (172)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - AIRKING - 2011-07-29 10:56 AM

سلام.
یه کلیپ از 470 مگنوم .
فاصله 18 متر.تعداد شلیک 3.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - Shooter2Bt65 - 2011-07-29 12:56 PM

خوب اینم کلیپ خودم زدن هدف در 50 متری (متر شده با متر)حجم 16مگ

RE: کلیپ های سلاح و شکار - هادی - 2011-07-29 01:34 PM

خوب بود اقا مصطفی

ولی یکم هدف را کوچکتر کن تا در دقت هم پیشرفت کنی البته من راجب اسلحه شما اطلاع دقیق ندارم ونمیدونم که دقت ان چطوری هستKhansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - Shooter2Bt65 - 2011-07-29 01:45 PM

چشم حتما اینکارو میکنم.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - amir74 - 2011-08-01 02:28 PM

اینم زدنه هندوانه در فاصله 80 الی 90 متری با اسلحه خودم رنجر 125 و ساچمه گامو مچ در وضعیته پاد ملایم و شدید
از 4 5 تا تیر فکر کنم 3 تاش خورد خودم حال کردم فکر نکنید بزرکه راحته دبه ماستم تو همین فاصله می زدیم هر 5 تا تیر 2 3 تاش می خورد اونم با رنجر 125 خودم حال کردم چه قدرتی دبه پره ابو از 2 صرف تو این فاصله سوراخ می کرد
اینم فیلمش

اینم عکسش
[تصویر: 05032010833.jpg]
[تصویر: %D8%B9%DA%A9%D8%B3%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B4.jpg]

RE: کلیپ های سلاح و شکار - ALIANA-54-T06 - 2011-08-06 11:41 PM

(2011-08-06 10:13 PM)ahura نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر همه دوستان گرامی

واقعا عجب امکاناتی دارن این خارجکیا.

من تو کف دوربینش هنوز هم حیرونم.

راستی از این نوع دوربین تو بلاد مسلمین (ایران) پیدا میشه یا نه.
دوست من حالا چه پیدا بشه یا پیدا نشه چه ارتباطی به بلاد مسلمین داره ؟!
لطفا دقت نمائید تا برداشت سوء نشه ممنون از شما

RE: کلیپ های سلاح و شکار - Saeed-AT44-Long - 2011-08-13 10:12 AM

این هم شلیک به اسپری گاز فندک از فاصله حدود 50 متری و نتیجه کار

این هم از عکساش

[تصویر: 1.jpg]

[تصویر: 12082011224.jpg]

[تصویر: 12082011225.jpg]

RE: کلیپ های سلاح و شکار - shovan.s.bahrami - 2011-08-15 11:18 AM

دوستان يه كليپ وطني - ايلامي كه تيرانداز سنگ هايي به اندازه يه تخم مرغ رو با تفنگ گلوله زني توي هوا مي زنه - اين كليپ رو سال گذشته توي سايت انجمن شكار و تفنگ ايران به دستم رسيد امروز داشتم فايل هامو نگاه مي كردم چشمم خورد گفتم حيفه كه دوستان نبينن