شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری براونینگ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: ساير مدلها و ماركهاي سلاح شكاري (/forumdisplay.php?fid=56)
+--- موضوع: سلاح شکاری براونینگ (/showthread.php?tid=111)

صفحه ها: 1 2 3

RE: سلاح شکاری براونینگ - asman - 2015-06-09 08:02 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری براونینگ - joo - 2015-07-07 04:19 AM

سلام به همه دوستان مدتی سوالی فکر من رو مشغول کرده اگه میشه راهنمایی کنید ، عده ای از دوستان میگن که سلاح های شکاری برونینگ تو کشور بلژیک تولید نمیشه و نمی توان گفت که سلاح اصلی باشه البته تعدادی ، مثلاً من خودم به سایت برونینگ مراجعه کردم و تمامی عکس ها رو زیر و رو کردم ولی عبارت ساخت بلژیک رو روشون ندیدم اگه توجه کرده باشین اغلب کمپانی های معروف دنیا مثل ایتالیا آمریکا روسیه و ... عبارت ساخت آن کشور رو روشون حک میکنن من به جز برونینگ تیپ 1 (قدیمی) که روش حک شده بود دیگه روی A5 , مکسوس عبارت ساخت بلژیک رو ندیدم تمام سایت برونینگ و همچنین کلیپ ها عکس ها مربوط به سایت رو نگاه کردم ولی عبارت made in belgium روشون ندیدم میشه دوستان راهنمایی کنن ببنیم چطور میشه سلاح اصلی رو تشخیص داد اگرم عکس بزارید که متوجه بشم ممنون میشمKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری براونینگ - amirsalaramirsalar - 2015-07-07 11:19 AM

دوست عزیز یکی از مزیت های سلاحهای قدیم نسبت به جدید همینه بسیاری از صنایع کشورهای اروپایی و آمریکا بدلیل استفاده از نیروی کار ارزان تولیداتشون در کشورهای دیگری انجام میشه مثل cz که در کشور ترکیه تولید میشه
ثانیا برای اینکه سلاح زودتر از رده خارج بشه کیفیتشون بسیار از سلاحهای قدیمی کمتره
اگه دقت کرده باشید سلاحهای قدیمی که بیش از 50 سال از عمرشون گذشته اما بسیار نو و با کیفیت مونده راجع به برونینگ هم شاید این مسئله صادق باشه

RE: سلاح شکاری براونینگ - peisaz - 2015-07-07 12:31 PM

(2015-07-07 04:19 AM)joo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان مدتی سوالی فکر من رو مشغول کرده اگه میشه راهنمایی کنید ، عده ای از دوستان میگن که سلاح های شکاری برونینگ تو کشور بلژیک تولید نمیشه و نمی توان گفت که سلاح اصلی باشه البته تعدادی ، مثلاً من خودم به سایت برونینگ مراجعه کردم و تمامی عکس ها رو زیر و رو کردم ولی عبارت ساخت بلژیک رو روشون ندیدم اگه توجه کرده باشین اغلب کمپانی های معروف دنیا مثل ایتالیا آمریکا روسیه و ... عبارت ساخت آن کشور رو روشون حک میکنن من به جز برونینگ تیپ 1 (قدیمی) که روش حک شده بود دیگه روی A5 , مکسوس عبارت ساخت بلژیک رو ندیدم تمام سایت برونینگ و همچنین کلیپ ها عکس ها مربوط به سایت رو نگاه کردم ولی عبارت made in belgium روشون ندیدم میشه دوستان راهنمایی کنن ببنیم چطور میشه سلاح اصلی رو تشخیص داد اگرم عکس بزارید که متوجه بشم ممنون میشمKhansariha (8)

سلام قبلا در سایت براونینگ دیدم که سلاحهای آن توسط بعضی از اسلحه سازهای خوب در اقصی نقاط جهان ساخته شده و آرم براونینگ روشون حک میشه.
مثلا دو لول های مسابقه ای ساخت یک کمپانی ژاپنی بود (اسم شرکت میروکو هست) و در ایران هم به برونینگ ژاپنی معروف هستند.
سلاحهای پران ساخت پرتغال هم به اسم برونینگ وجود داره

RE: سلاح شکاری براونینگ - joo - 2015-07-07 12:47 PM

با تشکر از راهنمایی دوستان ، البته خیلی از کارشناسانی که باشون مشورت کردم گفتن که تفنگ جدید نسبت تفنگهای قدیمی از اصالت برخوردار نیستن اگه راستش بخواین من بین خرید بنیلی ایتالیا و a5 بلژیک خیلی علاقه به خرید تفنگ بلژیکی داشتم ولی متاسفانه نمیشه به اصالت این تفنگ یقین داشت ولی بنیلی ایتالیا عبارت ساخت ایتالیا روشون حک شده البته این دو برند از لحاظ کیفیت فرق چندانی ندارند و هر دو برند در دنیا حرف اول رو میزنن ولی خوب به قول دوستان احتمال ساخت تو کشورهای دیگه زیاد است مثلا من تو سایت ریمینگتون که داشتم نگاه میکردم تفنگ های جدیدش رو تو کشور ترکیه تولید میکنه البته فقط یه مدلش ، حالا ما نمیدونیم ای سلاح چقدر از اجزاش ساخت آمریکا و چقدر ساخت ترکیه است واقعا بازار بدطوری خراب شده ، دوستان عزیز بابت راهنمایی شاگردشون متشکرم

RE: سلاح شکاری براونینگ - mik - 2015-07-08 02:16 PM

با سلام دوستان این تصاویر را از داخل سایت برونینگ گرفتم که نشان میده همه پنج تیر های برونینگ در بلژیک طراحی و در پرتغال تولید میشه پس همگی کیفیت یکسانی دارند و چون زیر نظر مستقیم برونینگ هست به نظرم کیفیت نباید تغییری کرده باشه.
پنج تیر در تصویر هم برونینگ maxus هست.
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: سلاح شکاری براونینگ - joo - 2015-07-10 04:16 AM

حرف شما درست دوست عزیز من خودم تو سایت مربوط تمام این عکس ها رو دیدم سوال من اینه که اگه یه بنده خدایی بخواهد برای a5 جواز بگیره کارشناس سلاح این تفنگ رو میزنه ساخت کدوم کشور؟؟چون روش ننوشته ساخت کدوم کشور ممکنه بگه ساخت ترکیه ، ممکنه بگه ژاپن یا ... البته اینکه ای سلاح یقیناً در اروپا ساخته میشه شکی نیست ولی اخه کجا؟ یه سوال دیگه هم از دوستان دارم توی طرح جواز سال 89/90 آیا کسی مکسوس یا a5 دیده که کارشناس تو جوازش زده باشه ساخت بلژیک؟؟ دوستان اگه پر حرفی کردم ببخشید ، منتظر راهنمایی شما هستم اینم عکس a5 مربوط به یکی از دوستان[تصویر: 20013-1017690958265113-8953461004015338092-n.jpg]

RE: سلاح شکاری براونینگ - joo - 2015-07-14 11:14 PM

آقا کسی نیست جواب ما روبدهKhansariha (226)