شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری براونینگ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: ساير مدلها و ماركهاي سلاح شكاري (/forumdisplay.php?fid=56)
+--- موضوع: سلاح شکاری براونینگ (/showthread.php?tid=111)

صفحه ها: 1 2 3

RE: سلاح شکاری براونینگ - peiman - 2012-11-15 09:14 PM

این هم دو تا کلیپ زیبا از شکار با براونینگ maxus یاهمون پنج تیر معروفش. حجمش هم خیلی کمه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری براونینگ - ahmadE - 2014-01-13 03:08 PM

ببخشید این مارک مال کدوم کشوره؟

RE: تصاویری از تفنگهای کمپانی معظم برونینگ - MMax - 2014-01-13 09:25 PM

(2011-07-11 10:59 PM)هادی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببین دوست من برونینگ تفنگ مارکدار تجاری است ولی در عمل نسبت به المان و چک وبلوک شرق درسته یکم قیمت بیشتری داره ولی در عمل و در تیر زدن کم میاره

جسارت نباشه ها ولی شما این ادعاهای عجیب و غریبتون رو بر چه مبنایی می کنید نمی دونم. کمپانی اف ان - براونینگ بلژیک برای حدودا 120 کشور دنیا به صورت رسمی سلاح تولید کرده و می کنه و تقریبا سلاح هاش در کل دنیا داره استفاده می شه. در میدان عمل هم چیزی از آلمان و آمریکا کم نداره که اگر اینطور بود ارتش این کشورها از اف ان استفاده نمی کردن. شما سلاح های ساخت این کمپانی معظم رو با آت اشغال های بلوک شرق مقایسه می کنی؟ اون هم طوری که مقابل اون ها کم بیاره؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(2014-01-13 03:08 PM)ahmadE نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید این مارک مال کدوم کشوره؟

این کمپانی با عنوان جان بروانینگ یک کمپانی با اصالت آمریکایی هست ولی کمپانی اف ان هرستال بلژیک مالکیت اون رو در اختیار گرفته.

RE: سلاح شکاری براونینگ - ahmadE - 2014-01-14 12:27 AM

Khansariha (237)من عاشق این مارک اسلحه بودم ولی اطلاعاتی ازش نداشتم ازت ممنونم
یه خورده درد دل کنم
ای خداااااااااااااااامن این تفنگارو میخوام

RE: سلاح شکاری براونینگ - HiTLER - 2014-01-14 12:45 AM

با سلام خدمت دوستان عزيز

من قضيه كم آوردن براونينگ در مقابل سلاحهاي بلوك شرق رو نميفهمم.اين كارخانه سلاحهايي رو توليد كرده كه كسي تا دستش نگيره و شليك نكنه باهاش قدرشو نميدونه.به نظر من تيپ 3 براونينگ يكي از سلاحهاي توليد شده اي هست كه من با هيچ سلاحي مقايسش نميكنم.اگر قضيه كم آوردن باشه سلاح روسي خيلي محكم ساخته شده و من واقعا دوستش دارم اما وقتي دستت ميگيري نسبت به وزن و ظرافت طراحي و تكنولوژي پيشرفته تر، واقعا سلاح بلژيكي براونينگ حرف داره واسه گفتن.سبكتر،ظريف تر ،ماشينكاري بسيار زيبا،تكنولوژي و مكانيزم واقعا سرتر،قنداق بسيار خوش دست با آلياژ فلزي خيلي خوب.

RE: سلاح شکاری براونینگ - MMax - 2014-01-14 01:23 AM

(2014-01-14 12:45 AM)HiTLER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزيز

من قضيه كم آوردن براونينگ در مقابل سلاحهاي بلوك شرق رو نميفهمم.اين كارخانه سلاحهايي رو توليد كرده كه كسي تا دستش نگيره و شليك نكنه باهاش قدرشو نميدونه.به نظر من تيپ 3 براونينگ يكي از سلاحهاي توليد شده اي هست كه من با هيچ سلاحي مقايسش نميكنم.اگر قضيه كم آوردن باشه سلاح روسي خيلي محكم ساخته شده و من واقعا دوستش دارم اما وقتي دستت ميگيري نسبت به وزن و ظرافت طراحي و تكنولوژي پيشرفته تر، واقعا سلاح بلژيكي براونينگ حرف داره واسه گفتن.سبكتر،ظريف تر ،ماشينكاري بسيار زيبا،تكنولوژي و مكانيزم واقعا سرتر،قنداق بسيار خوش دست با آلياژ فلزي خيلي خوب.

تفنگ های ساخت 30 سال پیش براونینگ هم از تولیدات فعلی شرکت های روس و ترک و چک یک سر و گردن نه 100 سرو گردن بالاترن دیگه چه برسه به تفنگ های فعلی این شرکت. براونینگ سری جدید مکسوس رو تا 100 هزار شلیک گارانتی می کنه. البته من شرط می بندم با شلیک هایی بیشتر از این تعداد هم این اسلحه دوام میاره. شما با تفنگ های نیمه خودکار آکار، بایکال یا حتی سی زی 100 هزار تا نه 10 هزار فشنگ شلیک کنید و ببینید چه بلایی سرش میاد؟

RE: سلاح شکاری براونینگ - ahmadE - 2014-01-14 01:59 AM

دوستان تو کشورهای امارات نمیدونید چن قیمته؟

RE: سلاح شکاری براونینگ - arash1324 - 2014-01-15 12:04 PM

سلام و درود Khansariha (8)
من براي خريد يه پنج تير بلژيك با خيلي از اساتيد و دوستان تماس گرفتم در يك جمع بندي رسيدم كه حرف اول رو در شاتگانها اروپا ميزنه كه گل سرسبد اونها برونينگ هست . Khansariha (48)

RE: سلاح شکاری براونینگ - amin.faraji - 2014-01-15 12:18 PM

سلاح رو برونينگ نیومده پدرم 2لول سوارشو داشت بعد گذشته این همه سال 17تومن معامله کرد میشه گفت تو دنیا حرف اولو میزنه.

RE: سلاح شکاری براونینگ - sada - 2015-01-09 10:33 AM

باسلام خدمت دوستان

سلاحهای شرکت برونینگ درکلیه رده ها حرف اول وتودنیا داره میزنه.ازشات گانش گلوله زنیش وتپانچه هاش.تنها سلاحی که توی جنگ بین الملل دوم مورد استفاده

هردوطرف درگیربود تپانچهhi power بلژیک بودودربیش از50کشوردنیابعنوان سلاح سازمانی مورداستفاده نیروهای ارتش وپلیس آن کشورهاقرارگرفت.