شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - MILADSOBHI - 2013-12-29 09:28 AM

نه خیر داداش برای شادو بغیر تعویض فنر وواشر کار دیگهای نمی شه کرد .گریس کاری وتمیز کارب برای افزایش قدرت ودقت سهم دارند.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - arash1324 - 2013-12-29 10:16 AM

(2013-12-29 08:50 AM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان راهی هست که قدرت شادو رو افزایش داد
با تغیر فنر یا واشر و.....

سلام و درود Khansariha (8)

براي افزايش قدرت تمام تفنگ هاي فنري راهي جزء استفاده از فنرهاي مخصوص با واشر مخصوص نيست . البته شايد بصورت مقطعي بشه از گريس ها با درجه حرارت بالا استفاده كرد و يا فنر تفنگي ديگر كه از طول بيشتري برخوردار هست استفاده نمود . ولي در حالت معمولي فنرهاي فابريك تمام تفنگ ها براي رنج قدرت مشخص توليد شده اند كه به مرور زمان بر اثر استفاده با كاهش قدرت روبرو خواهند شد . كمپاني سوئدي نامي فنرهاي تيتان توليد كرده به دو منظور يكي براي افزايش دقت و يكي براي افزايش قدرت . كه با واشر سر پيستون مخصوص بنام مكاري در بازار عرضه نموده اند . كه به كيت تيونينگ قابل شناخت مي باشد . البته جهت اين منظور يه تاپيك بنام تيونيگ تفنگ بادي در انجمن مي باشد كه مطالب و تجربيات مفيدي در آن وجود دارد .

اين لينك خدمت شما
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - MILADSOBHI - 2013-12-29 12:32 PM

داداش ارش طبق گفته اقا مسیح این نوع واشر /مکاری/در ایران نیست.واقا مسیح این واشر را برای تیون دیانا مشهور خودش از یکی از دوستان از دبی فراهم کرده.ولی نمی دونم فنر تیتان در ایران هست یا نه؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - smails - 2013-12-29 04:14 PM

با سلام دوستان من با یه مشکلی روبرو شدم دوستان من هرچی کفتر میزنم یه 50 تا 100 متری میپرند و بعد می افتند به همین خاطرم بعضی موقع ها اونارو گم میکنمم.دوستان تفنگ من کالیبر 4.5 هست و از تیر گامو مچ برا شکار استفاده میکنم به نظرتون از یه نمونه تیر دیگه استفاده کنم بهتر نیست.دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنند

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - مکس - 2013-12-29 04:16 PM

(2013-12-28 08:04 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان امروز یه چیز جدیدکشف کردم اون مشکل واشر بود که قبل ازبسته شدن سایت دیشب گفتم که اثرمکش رو روانگشتم حس نمیکردم امروز درست شدKhansariha (290)بگین چجوری؟اقا من تفنگو میزارم پشت پرده دراتاقم البته دری که روبه حیاط باز میشه خب اونجام سرده دیگه تفنگ یخ میزدتا اونجا که ازلوله ودوربین میشد به عنوان کمپرسور یخ برای بعد ازدعوا استفاده کرد بیرونم که میرفتم دیگه بدتر.جالبه تواون حالت واشر مکش ایجاد نمیکردوهی پایین میزد امروز تفنگو گذاشتم وسط اتاق گرم که شد حالت عادی منظورمه امتحان کرد عین روز اول شده بود قشنگ انگشتمو میکشید وقتی لوله میبردم بالاوانگشتمو برمیداشتم پسی خخخ هوا در میرفت جالب بود برام گفتم شاید برا شماهام جالب باشه احیانا کسی قبلا این مورد براش پیش نیومده ؟
راستی امروز برا اولین بار شیشه مربارو گذاشتم 70متری زدم نابودش کرد خیلی حال کردم باراولم بود فاصله دور(بیشتراز35متر)هدف میزدم یه 4-5تایی تیرزدم تاخورد بهش البته دوربینم میلدات نداره همینجوری تقریبی حساب کردم زدمKhansariha (226)

سلام
این اتفاق هم امروز برای من افتاد و هی شادو 1000 من پایین میزد نمیدونم چرا ولی فکر نکنم بخاطر سرما باشه یعنی اگر یکبار دیگه امتحان کنم با توجه به گفته شما درست میشه یا ببرم بدم یک نگاهی بهش بندازن.اگر جواب بدهید ممنون میشم.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - MILADSOBHI - 2013-12-29 04:24 PM

چون سرعت تیر شما بالاست وکالیبر4.5 مثل سوزن از بدن حیوان رد می شه .شما باید از ساچمه مخصوص شکار که برای cal4.5مناسب هست استفاده کنی.چون قدرت تفنگ شما زیر20ژوله شما قانونا نمی تونی از ساچمه باگرین بالا استفاده کنی چون ساچمه شما افت میکند من پیشنهاد می کنم از ساچمه راکت گامو یاکله گود گامو استفاده کنید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2013-12-29 04:41 PM

سلام
دوست من مکس عزیز شما جانب احتیاط رو بگیر وبده اسلحه رو سرویس کنن تا خدایی نکرده مشکل بد تری برات به وجود نیاد.من خودمم اگر واشررو تازه عوض نکرده بودم قطعا بازش میکردم ببینم مشکل ازکجا است.گفته من دلیل منطقی براش ندارم فقط تجربه کردم اینو شاید کس دیگه ای براش پیش نیومده باشه.درضمن بدزدن اسلحه مثلا همین پایین زدن به خیلی عوامل بستگی داره مثلا ممکن فنر شکسته باشه یا واشر خراب شده باشه یا دوربین ازتنظیم خارج شده باشه و... برای من هیچکدوم ازین عوامل نبود البته به دوربین هم شک دارم نمیدونم سرما رو دوربین هم اثر میزاره یانه باید از اساتید سایت سوال کنم.
به همین دلایلی که بهت گفتم حرف الکی نمیزنم که اره اسلحه سالمه وسرما باعثش میشه.بهترین کاری که میتونی بکنی این هست که خودت امتحان کنی یعنی تو سالن یا اگر حیاط دارین ازتو اتاق بشینی یه هدف بذاری تو حیاط اسلحه رو امتحان کنی رفیق.حتما نتیجه رو اینجا بگوKhansariha (8)
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - smails - 2013-12-29 04:45 PM

دوست عزیز ممنون از جوابتون به نظر شما اگه از پرومگنوم استفاده کنم بهتر نیست برا اینکه تو شیراز فکر نمیکنم راکت گامو گیر بیاد

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2013-12-29 04:50 PM

(2013-12-29 04:45 PM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ممنون از جوابتون به نظر شما اگه از پرومگنوم استفاده کنم بهتر نیست برا اینکه تو شیراز فکر نمیکنم راکت گامو گیر بیاد

چرا برادر بهتره مچ که اصلا برا شکارنیست درضمن کالیبر4.5این بدی رو داری شما باید سعی کنی جاهای حساس شکار رو بزنی مثلا قلب وشش یا اصلا هدشاتش کنی بره
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - صادق قرنجیکی - 2013-12-29 05:12 PM

(2013-12-29 04:14 PM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام دوستان من با یه مشکلی روبرو شدم دوستان من هرچی کفتر میزنم یه 50 تا 100 متری میپرند و بعد می افتند به همین خاطرم بعضی موقع ها اونارو گم میکنمم.دوستان تفنگ من کالیبر 4.5 هست و از تیر گامو مچ برا شکار استفاده میکنم به نظرتون از یه نمونه تیر دیگه استفاده کنم بهتر نیست.دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنند
دوست عزیز ، ساچمه ای که استفاده کردید بعد از گاموپرومگنوم یکی از سازگارترین ساچمه ها با شادو 1000 هستش ولی برای فواصل کوتاه تر و مطمئن باشدی برای بالاتر از 20 متر ساچمه هایی مثل پرومگنوم سیر پروازی بهتر و دقت بالاتر و البته انتقال انرژی بیشتری رو دارند، ساچمه های سرتخت در برخورد با شکار می تونه تخریب بیشتری در بافت زنده ایجاد کنه ولی چون در فواصل بالاتر به علت سرتخت تر بودن سرعت ساچمه میاد با انرژی کمتری به شکار برخورده کرده و موجب فریز و یا تاثیر شدید در بافت شکار نشده و شکار دیرتر تلف میشه (البته به دلیل خونریزی ) و البته عدم برخورد با نقاط کیل زون شکار هم مطرحه ، ساچمه هایی مثل پرومگنوم و یا سرگنبدی ها انرژی بیشتری رو در فاصله بیشتری انتقال می دهند و البته دقت بیشتری دارند.
نقل قول :چون قدرت تفنگ شما زیر20ژوله شما قانونا نمی تونی از ساچمه باگرین بالا استفاده کنی چون ساچمه شما افت میکند
آقا میلاد منظورتون از قانونا فکر کنم این باشه که ساچمه سنگین تر از 15 گرین باعث افت ساچمه در فاصله های بیشتر میشه !!؟؟
نقل قول :من پیشنهاد می کنم از ساچمه راکت گامو یاکله گود گامو استفاده کنید.
ساچمه های راکت گامو دقت خوبی ندارند و تجربه دوستان حداقل با شادو 1000 خیلی خوب نبوده !Khansariha (399) فقط دوستمون آقا صابر از مازندران در کالیبر 4.5 با سلاح دیانا 460 دقت خوبی ازش گرفته بودند (دقت قابل قبول نه عالی)