شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 54-diana 54 airking - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 54-diana 54 airking (/showthread.php?tid=99)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - paka - 2011-07-17 11:48 PM

سلام خدمت سروران گرامی

من وقتی با 54 شلیک میکنم وسلاح روی ریل به عقب میاد"با انگشت شصت اسلحه رو به جلو هل میدم.اما اشکال اینجاست که زمانی که اهرم مسلح کننده را جهت شارژ پایین میکشم اسلحه روی ریل پایین میاد(البته بعضی وقتها).دوستان ایا این مسئله عادیه؟ اگر کسی باهاش برخورد کرده یا اطلاعاتی داره خواهشمندم دریغ نفرماید.

با سپاسKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2011-07-18 09:53 AM

(2011-07-17 11:48 PM)paka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت سروران گرامی

من وقتی با 54 شلیک میکنم وسلاح روی ریل به عقب میاد"با انگشت شصت اسلحه رو به جلو هل میدم.اما اشکال اینجاست که زمانی که اهرم مسلح کننده را جهت شارژ پایین میکشم اسلحه روی ریل پایین میاد(البته بعضی وقتها).دوستان ایا این مسئله عادیه؟ اگر کسی باهاش برخورد کرده یا اطلاعاتی داره خواهشمندم دریغ نفرماید.

با سپاسKhansariha (8)
اقا سینا این مسئله کاملا عادیست و براحتی با اصلاح طریقه کوکین کردن دستتون میاد که دیگه سلاح عقب نمیره همانطور که خود شما هم اشاره کردین دسته کوکین را جهت شارژ به عقب نبرید (نیرو به عقب ندهید) بلکه به بقل نیرو وارد کنید بطوریکه احساس شود به پایه کوکین نیرو وارد میشود . در هر صورت مسئله نگران کننده ای نیست و حتی لحظات آخر شارژ هم اگر دیدید که سلاح عقب هست آنرا با فشار شست به جلو ببرید.Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - msh - 2011-08-17 09:52 PM

با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز
من تازه با این سایت آشنا شدم و از خواندن مطالب جالب این سایت انگیزه گرفتم که یک بادی با کیفیت بگیرم و هدفم شکار پرنده و لذت در طبیعت بودن است.
بعد از کلی تحقیقات نتیجه گرفتم که بسته به بودجم دیانا 54 یا وایرخ 80 بگیرم. یه دونه دیانا 54 هست که میگه 680 تومان . به نظر شما قیمت روز هست؟
با تشکر از همه دوستان

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - david - 2011-08-17 10:18 PM

(2011-08-17 09:52 PM)msh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تازه با این سایت آشنا شدم و از خواندن مطالب جالب این سایت انگیزه گرفتم که یک بادی با کیفیت بگیرم و هدفم شکار پرنده و لذت در طبیعت بودن است.
بعد از کلی تحقیقات نتیجه گرفتم که بسته به بودجم دیانا 54 یا وایرخ 80 بگیرم. یه دونه دیانا 54 هست که میگه 680 تومان . به نظر شما قیمت روز هست؟
با تشکر از همه دوستان

دوست من اگر یک دیانای عمری و تیون شده و واقعا درجه یک وبسیار بسیار تمیز میخواهی که همانند اکبند باشد به سهیل جان یک پیام بده ایشان یک دیانای 52 بسیار محشر دارد که در ایران تک است.و میتوانی از ایشان خرید نمایی جناب SOHEIL GUNSMITH منظورم میباشد.

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2011-08-18 12:45 AM

(2011-08-17 09:52 PM)msh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از همه دوستان
خیلی ممنون از شما دوست عزیز و خوشحالم که میبینم مطالب مفید بوده Khansariha (8)
قیمت هم توی تهران برای 54 تو رنج 585 هزار هست نمیدونم اون قیمت را از کجا گرفتی ؟

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - HALFMAN2010 - 2011-09-02 06:00 AM

سلام دوستان
دیروز یکی از دوستام یه 54 داشت که 500 تا تیر هم باهاش نزده به نظر شما چقدر ازش بگیرم می ارزه
یه کیف و یه دوربین گامو 4*32 هم روش هست خودش میگه 480

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ham - 2011-09-02 09:29 AM

مفتهKhansariha (48).اگه از سالم بودنش مطمئنی سریع بخر.

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - paka - 2011-09-02 09:15 PM

با سلام
رفیق قیمت 54 تو گناوه 560 یا 570 تومان میباشد و شک نکن تو بندر عباس قیمت کمتره .شما بچه همون اطرافی نه تهران و اصفهان و مشهد و .............. که نتوانند به این بنادر سر بزنن

رفیق شما 100 تومن سر بدی جنس نو گیرت میاد که هزاری توفیر داره به کالای دست دوم .اونم 54 که سیستم ریلی داره و اسلحه ایه که کلا حساسه بر خلاف ظاهر یقرش
به این حرفها زیاد اعتماد نکن یه چنتا ساچمه شلیک کرده که کسی امار دقیق نمیده.

یا حقKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - saeedglx - 2011-09-02 10:11 PM

paka جان شما مثل این که دوربین و کیف از قلم انداختی.
من با همین شرایط تو خوزستان تفنگمو 550 میخواستن ندادم

درضمن 54 چیزی نداره که بخواد خراب بشه.
دوست عزیز شمام با تفنگ یه گروپ بگیر اگه خوب بود بزن تو گوشش که بااین قیمت پیدا نمیکنی

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - paka - 2011-09-02 10:40 PM

سعید جان در وهله اول مسئله کالای نو و دست دوم میباشد نه دوربین و کیف که قیمت دست دوم اونا هم مشخصه

در ضمن ما اینجا فقط نظرات شخصیمون رو میگیم و دست اخر انتخاب با ایشان است.بنده 54 دارم و با اینکه اهواز موجود بود از گناوه گرفتم و با شناختی که از 54 دارم اگر 200 تومن زیز قیمت هم باشه حاضر نیستم دست دو بگیرم.
از همون گناوه یه 54 برا یکی از رفقا گرفتم دو ماه بعد فروختش 350 تومن .خدا وکیلی کم از اک نداشت ولی خوب قیمتش همینه . کاریش نمیشه کرد