شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - asman - 2015-08-10 05:54 PM

(2015-08-10 10:21 AM)babakdana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه خبر خوش به شکارچی های عزیز همین الان خبردار شدم پروانه شکار پرنده قراره امسال صادر بشه . و یه خبر بد که قیمت پروانه 200000 تومن مقرر شدهKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (214)
لطفا منبعتونو ذکر بفرمایید//
سال 92 قیمتش 60تومن بود واز تاریخ 8/15 تا 12/15 // بنده ادم پولداری نیستم ولی عقیدم براینه که محیطزیست پروانه بده حالا قیمتش زیاد مهم نیست / ما که اسلحه رو داریم فشنگ سهمیه هم که کفاف اعتیادمونو نمیده چه برای تمرین وچه برای شکار وباید ازاد خرید خرج ومخارج ایاب وذهاب ورفتن به صحرا و بنزین وغیره وغیره خوب خرج پروانه هم رووش // مهم اینه که پروانه بدن هرکدوم از ما بایه بار بیرون رفتن وپترن وگروپ گرفتن وتمرین هوازنی و باشگاه تراپ خرجمون خیلی بیشتر از دویست تومن میشه // 200 تومن خوراک 4تا مهمون ناخوانده است خخخخخخخخخخخخخخخ
دم اون کسی که خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ رو درنوشته هامون باب کرد گرم // حضرت عباسی دلمون پوسیده // چقدر گروپ چقدر تمرین چقدر پترن چقدر زدن به اهداف بیجان چقدر تراپ / اخه تفنگی گفتن شکارچی گفتن دست پر برگشتن از صحرایی گفتن خاطرات شکاری گفتن ورق زدن مرام نامه شکارچیی گفتن // دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

RE: پروانه شكار - smostafam - 2015-08-10 09:27 PM

تو بدم بمیر و بدم. خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (219)

RE: پروانه شكار - کوهنورد - 2015-08-10 11:08 PM

با سلام :
اینکه این شایعات از کجا میاد که نباید باعث تعجب ما بشه . یادتون نیست میگفتن بنزین آزاد میشه ،لیتری 2500 !!!!!!!!
بعد گفتند : نه گناه دارید ........لیتری 1000 تومن . همه هم نفس راحتی کشیدند و گفتند آخیش !!!!!!!!!!!!!! بعد هم دویدند سمت پمپ های بنزین و باقی قضایا
این هم دقیقا همون قصه است عزیزان . منکه از امسال دیگه پروانه نخواهم گرفت ...............................
.
.
.
.
.
.
از امسال تصمیم دارم ملخ بگیرم !!!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: پروانه شكار - karbakhsh - 2015-08-11 12:10 PM

استاد جونم منم با خودت ببر اخه شما ملخهای خوبی سراغ دارین که با نمره 3_4 باید گرفتشون. Khansariha (219)Khansariha (219)
ولی همیشه این داستان هست؛ اول قیمت 60 تومان میگن 200 تومان بعد که موقعش رسید میگن گرونه و 130 تومان تمومش میکنن و منت 70 تومان کم کردن قیمتم میزارن و مردمم میگن 130 بهتر از 200 و توجه 70 تومان گرونی نمیکنن. روش خوبیه تا مردم ب. . . . Khansariha (290)

RE: پروانه شكار - babakdana - 2015-08-14 10:05 AM

(2015-08-10 10:27 AM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-10 10:21 AM)babakdana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه خبر خوش به شکارچی های عزیز همین الان خبردار شدم پروانه شکار پرنده قراره امسال صادر بشه . و یه خبر بد که قیمت پروانه 200000 تومن مقرر شدهKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (214)

بابک عزیز می توانید منبع این خبر رو هم ذکر کنید ! ؟

سلام. ببخشید دیر جواب دادم دو روز نبودم.الان باسه اقلیتهای مذهبی پروانه شکار گراز صادر کردن قیمت 80 تومن که از 24 تیر داره صادر میشه و همینطور پروانه شکار یک ماهه برای بلدرچین با تور هم دادن . برای همین خودم که به اداره محیط زیست رفته بودم که ببینم از پروانه پرنده خبر هست یا نه گفتند امسال میدیم ولی قیمتش گرون در میادکه پرسیدم چند گفتند 200 تومن. حالا زمان مشخصش رو نمیدونم فقط اگه 200 تومن باشه لااقل خدا کنه همین روزها بدن چون اگه نگهش دارن باسه آذر ماه فایده نداره.
(2015-08-10 05:54 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا منبعتونو ذکر بفرمایید//
سال 92 قیمتش 60تومن بود واز تاریخ 8/15 تا 12/15 // بنده ادم پولداری نیستم ولی عقیدم براینه که محیطزیست پروانه بده حالا قیمتش زیاد مهم نیست / ما که اسلحه رو داریم فشنگ سهمیه هم که کفاف اعتیادمونو نمیده چه برای تمرین وچه برای شکار وباید ازاد خرید خرج ومخارج ایاب وذهاب ورفتن به صحرا و بنزین وغیره وغیره خوب خرج پروانه هم رووش // مهم اینه که پروانه بدن هرکدوم از ما بایه بار بیرون رفتن وپترن وگروپ گرفتن وتمرین هوازنی و باشگاه تراپ خرجمون خیلی بیشتر از دویست تومن میشه // 200 تومن خوراک 4تا مهمون ناخوانده است خخخخخخخخخخخخخخخ
دم اون کسی که خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ رو درنوشته هامون باب کرد گرم // حضرت عباسی دلمون پوسیده // چقدر گروپ چقدر تمرین چقدر پترن چقدر زدن به اهداف بیجان چقدر تراپ / اخه تفنگی گفتن شکارچی گفتن دست پر برگشتن از صحرایی گفتن خاطرات شکاری گفتن ورق زدن مرام نامه شکارچیی گفتن // دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

دوست عزیز منبع خبر و گفتم . ولی سال 92 جریمه یه کبک 30 یا 40 تومن بود الان برین جریمه های تازه رو بخونید جریمه کبک شده 200 تومن از همه ارزونتر مرغابی و غاز خاکستری باقرقره هست با 100 تومنه . کبوتر جنگلی هم که به گفته خودشون ذکر نشده 10 تومنه . حالا اینا جریمه محیط زیست جریمه دولتی مونده که اونم بسته به کرم قاضی داره.

RE: پروانه شكار - صادق قرنجیکی - 2015-08-14 10:32 AM

نقل قول :برای همین خودم که به اداره محیط زیست رفته بودم که ببینم از پروانه پرنده خبر هست یا نه گفتند امسال میدیم ولی قیمتش گرون در میادکه پرسیدم چند گفتند 200 تومن. حالا زمان مشخصش رو نمیدونم فقط اگه 200 تومن باشه لااقل خدا کنه همین روزها بدن چون اگه نگهش دارن باسه آذر ماه فایده نداره.
دوست عزیز تعیین نوع پروانه و اصول کلی آن با سازمان محیط زیست کشور هست نه اداره های محلی ، بنابراین نمی توان بنا به گفته یکی از عوامل این سازمان در یک شهر استناد به صدور پروانه کرد چون تا کنون در هیچ از منابع خبری از این تصمیم سازمان چیزی دیده نشده است. حداقل شعبه اعلام کننده و اداره محترمی که از آن سئوال کردید رو می گفتید.

RE: پروانه شكار - babakdana - 2015-08-15 09:14 AM

آقا صادق عزیز این خبر و من قبل اینکه از محیط زیست شهرمون بشنوم یک روز قبلش با یک نفر از آشناها که عضو و یکی از مدیران ارشد دفتر حفاظت و مدیریت شکار تو سازمان مرکزی تهران هست تماس گرفتم که فرمودند امسال پروانه شکار صادر میشه ولی گرون در میاد . قبول دارم این خبر هم تو هیچ سایت و منبعی ذکر نشده ولی قرار شده تو عرض یک ماه اینو رسانه ای کنن. حالا فهمیدین باسه دل خوشی این خبر و نذاشتم.

RE: پروانه شكار - garin - 2015-08-15 12:21 PM

(2015-08-15 09:14 AM)babakdana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا صادق عزیز این خبر و من قبل اینکه از محیط زیست شهرمون بشنوم یک روز قبلش با یک نفر از آشناها که عضو و یکی از مدیران ارشد دفتر حفاظت و مدیریت شکار تو سازمان مرکزی تهران هست تماس گرفتم که فرمودند امسال پروانه شکار صادر میشه ولی گرون در میاد . قبول دارم این خبر هم تو هیچ سایت و منبعی ذکر نشده ولی قرار شده تو عرض یک ماه اینو رسانه ای کنن. حالا فهمیدین باسه دل خوشی این خبر و نذاشتم.

سلام
دوست عزیز بعد از مدتها یه خبر خوب شنیدیم حداقل دلخوش پروانه میشیمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: پروانه شكار - alaolmolk - 2015-08-15 02:52 PM

(2015-08-15 12:21 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-15 09:14 AM)babakdana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
دوست عزیز بعد از مدتها یه خبر خوب شنیدیم حداقل دلخوش پروانه میشیمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان عزیز با توجه به اهمیت موضوع و صرفا جهت بررسی صحت این شایعات با یکی از دوستان شاغل در محیط زیست استان تهران تماس گرفتم و ایشون به شدت تکذیب کردند. یعنی حد اقل و متاسفانه تا الان که خبری مبنی بر صدور پروانه شکار نیست و به احتمال قوی هم نخواهد بود. حالا ما هم چشم انتظاریم ببینیم نهایتا امسال هم مثل پارسال فقط باید بریم کوه نوردی یا میشه شکار هم کرد؟

RE: پروانه شكار - babakdana - 2015-08-15 04:20 PM

(2015-08-15 02:52 PM)alaolmolk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-15 12:21 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
دوستان عزیز با توجه به اهمیت موضوع و صرفا جهت بررسی صحت این شایعات با یکی از دوستان شاغل در محیط زیست استان تهران تماس گرفتم و ایشون به شدت تکذیب کردند. یعنی حد اقل و متاسفانه تا الان که خبری مبنی بر صدور پروانه شکار نیست و به احتمال قوی هم نخواهد بود. حالا ما هم چشم انتظاریم ببینیم نهایتا امسال هم مثل پارسال فقط باید بریم کوه نوردی یا میشه شکار هم کرد؟

دوستای عزیز من دارم میگم الان پروانه شکار گراز تا آخر اسفند ماه برای اقلیتهای مذهبی میدن یعنی چی ؟؟؟؟
یعنی این اقلیتهای مذهبی میتونن به راحتی تا پایان سال برن شکار ، هر کسی هم جلوشون و گرفت بگن اومدیم گراز بزنیم . امسال پروانه شکار بلدرچین با تور و دادن . اینا شایعات نیست عزیز. گیرم مامور محیط زیست دروغگو ، از اینورم دارن سهمیه شکار میدن ، اسمش روشه ، سهمیه شکار. در ضمن من با این آقایی که حرف زدم تو سازمان محیط زیست کارمند معمولی نیست ، بالا هم ذکر کردم . حالا با این وضع خودتون قضاوت کنید.
حالا هرکی میخواد باور کنه یا نکنه خودش میدونه.