شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - oghj - 2017-01-27 02:33 PM

باعرض سلام خدمت دوستان
من این اسلحه رو خریدم 900 تومن .دقتش خوبه ولی سرعت ساچمش با کرنوگرافیهایی که یوتیوب دیدم به نظرم فرقی با شادو هزار نداره قدرتش هم بیش تر نیس تو عمل به نظرم اگه یه دیانا دست دو بتونید بگیرید خیلی بهتر از اینه.به نظر من ارزش خرید نداره

GAMO CFX گامو سی اف ایکس - ariyacherik - 2017-04-14 11:37 AM

سلام دوست عزیز
به هر حال کالای نو و صفر و خشک یک اطمینان خاطر برای فرد به همراه دارد که در دست دوم این اطمینان و اعتماد وجود ندارد،به ویژه که اون کالا سلاح باشد چراکه بعضی معایب آن را نمیتوان با چشم دید و یا با چند بار آزمایش متوجه شد.
طبق تحقیقات و بررسی های بعمل آمده در کشورهای دیگر درخصوص صنعت سلاح در اسپانیا فعلا شرکت گامو نسبت به رقیبان هموطن خود پیشتاز بوده و رتبه اول را دارد.
از خرید خود پشیمان نباشید،مبارکتان باشد، ضمنا تفنگی که شما گرفته اید یکی از بهترین مدلهای گامو میباشد.
امیدوارم در آینده نزدیک با فراهم شدن شرایط عالی،برای شما بتوانید یکی از محصولات وایرخ و دیانا را بصورت آکبند خریداری کنید.موفق باشید
(2017-01-27 02:33 PM)oghj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باعرض سلام خدمت دوستان
من این اسلحه رو خریدم 900 تومن .دقتش خوبه ولی سرعت ساچمش با کرنوگرافیهایی که یوتیوب دیدم به نظرم فرقی با شادو هزار نداره قدرتش هم بیش تر نیس تو عمل به نظرم اگه یه دیانا دست دو بتونید بگیرید خیلی بهتر از اینه.به نظر من ارزش خرید نداره

(2017-04-14 11:37 AM)ariyacherik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
به هر حال کالای نو و صفر و خشک یک اطمینان خاطر برای فرد به همراه دارد که در دست دوم این اطمینان و اعتماد وجود ندارد،به ویژه که اون کالا سلاح باشد چراکه بعضی معایب آن را نمیتوان با چشم دید و یا با چند بار آزمایش متوجه شد.
طبق تحقیقات و بررسی های بعمل آمده در کشورهای دیگر درخصوص صنعت سلاح در اسپانیا فعلا شرکت گامو نسبت به رقیبان هموطن خود پیشتاز بوده و رتبه اول را دارد.
از خرید خود پشیمان نباشید،مبارکتان باشد، ضمنا تفنگی که شما گرفته اید یکی از بهترین مدلهای گامو میباشد.
امیدوارم در آینده نزدیک با فراهم شدن شرایط عالی،برای شما بتوانید یکی از محصولات وایرخ و دیانا را بصورت آکبند خریداری کنید.موفق باشید
(2017-01-27 02:33 PM)oghj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باعرض سلام خدمت دوستان

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - amen - 2017-04-14 11:23 PM

باعرض سلام خدمت دوستان

درود
حرفتون کاملا درست ولی همین سلاح هم از نظر دقت و کارکرد خیلی خوبه درسته چون پمپ و فنر و لول با شادو یکی هست خوب قدرتش هم یکی هست ولی دقتش عالیه لگدش کمه و اگه کار اشتباهی باش نکنید یه سلاح عمری هست فقط سیستم مگسک و ماشش قابل مقایسه با مثلا دیانا 35 t06 نیست

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - LASTshooter - 2017-08-09 10:13 AM

سلام خدمت اساتید

ماشه گامو cfx قابل تنظبم هست آیا؟ (پیچ تنظیم داره؟)

با تشکر

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - Alighazvini - 2017-09-28 06:07 PM

(2017-08-09 10:13 AM)LASTshooter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید

ماشه گامو cfx قابل تنظبم هست آیا؟ (پیچ تنظیم داره؟)

با تشکر
بله قابل تنظیم میباشد ، همون پیچ کوچولو که پشت ماشه در داخل دیده میشه برای همین منظور بکار رفته

فرستاده شده از HUAWEI SCL-U31ِ من با Tapatalk

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - shahabmp - 2018-04-18 03:08 PM

سلام.سایلنسر قابل نصب هست ؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - amn - 2021-07-05 05:17 PM

سلاح بادی گامو مدل سی اف ایکس

این سلاح در دو مدل با قنداق سنتاتیک و چوبی تولید شده است که بجز شکل قنداق هیچ تفاوتی با هم ندارند.

اطلاعاتی که من از این سلاح اینجا قرار میدم همون اطلاعات کارخانه هست ؛ و همون جور که میدانید گامو یک شرکت دروغگو به حساب میاد.

مشخصات کامل گامو سی اف ایکس
کشور سازنده : اسپانیا
کمپانی سازنده : گامو

انواع مختلف
سی اف ایکس رویال
سی اف ایکس سنتاتیک

قدرت : 23 ژول
سرعت دهانه :
کالیبر 22 ( 5.5 ) حدود 220 متر بر ثانیه

مکانیزم شلیک : فنر پیستون
مکانیزم مسلح سازی : احرم از زیر

وزن :
حدود 3.5 کیلو گرم در مدل رویال
حدود 3 کیلو گرم در مدل سنتاتیک

الیاژ گپ : سنتاتیک
نوع گپ : ثابت

کسانی که از این سلاح استفاده کردند گفته اند دقت بالا و قدرت خوبی دارد.
قیمت این سلاح در حال حاضر 7 میلیون و 800 هزار تومان است.

در بین مدل های گامو ؛ مدل سی اف ایکس از کیفیت خوب و دوام بالایی برخوردار است.

این سلاح قابلیت نصب سایلنسر را دارا نمی باشد.

تعدادی عکس از این سلاح

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید.
صالح حاج علیزاده

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - ln 1 - 2021-07-13 06:24 PM

با سلام. عرض شود قبلا این سلاحو داشتم. ماشه فلزی با قنداق چوب. خیلی خوش دست و دقیق بود. از نظر ایمنی هم که آخرش بود. چند تا عکس از پیرامید ایر دیدم که یکی از کاربران برای گامو cfx چه قنداق جالبی درست کرده بود. ظاهرا هدفش بیشتر بنچ رست بوده ولی به هر حال کار جالبی انجام داده. در فرم‌های خارجی فراوان می‌بینیم کاربرانی که سلاحهایی بسیار ارزان قیمت مثل چینی‌های زیر شکن را به شکل بسیار زیبایی شخصی سازی، تیونینگ، کاستومایز( یا هر اسمی که بشه بهش گفت) می‌کنند و نهایت لذت را از سلاحشو ن می‌برند.در مورد هر سلاحی این مهمه که کاربرش ازش لذت ببره حالا میخواد زیر شکن چینی باشه یا اشتایر هانتینگ اتریش

منبع پیرامید ایر pyramid air