شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

GAMO CFX گامو سی اف ایکس - salehmaneshali - 2016-09-18 10:42 PM

از اساتید و پیشکسوتان هم کسی حاضر نشد پاسخ بده؟!!!!!!!!

AliGhazviny

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - romin - 2016-09-19 12:50 AM

سلاح 460 خیلی سرتر از سی فی ار یا سی فی ایکس است هم به خاطر قدرت و هم دقت .

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - salehmaneshali - 2016-09-30 01:54 AM

ممنون رومین دوست عزیز
اینکه کلا دیانا از گامو سرتر هست ، بحثی توش نیست > در تاپیک های قبلیم به سابقه داشتن چندین مدل از دیانا ها از دوران نوجوانی تا سالهای زیاد اشاره کرده ام قصدم ترجیحا از گاموCFX سوار ها این بود که آیا دقیقا بمنظور شکار کبوتر در فاصله (حداقل)40 متر آیا صلاح میدونن با صرف هزینه بالغ بر 800 هزار تومان اضافه سر بدم به دوستم و دیانا 460 اونو بردارم یا نه؟ یا میشه با یه ساچمه مچ یا چه میدونم یه روش دیگه از( اسلحه ام: گامو CFX) این توانایی رو بدست آورد؟ ضمنا کالیبرش 22 و ساچمه ای که استفاده میکنم پرو مگنوم هست
اگه دوستانی که cfx دارن پاسخ بدن ممنون میشم و همینطور استادان ارجمند

Ali EstetaR

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - ariyacherik - 2016-12-09 09:11 PM

سلام دوست عزیز
البته که دیانا 460 مگنوم، با کیفیت ساخت بالاتر و یک سلاح با مأموریت شکاریست اما هزینه کردن 800 تومن اضافه برای تعویض سلاح( بمنظور ش... در فاصله 40 متر) به نظرم اشتباه است، چراکه cfx هم یکی از سلاح های دقیق و با کیفیت( در رنج قیمت خود )نسبت به رقیبانش میباشد و میتواند بوسیله یک تیرانداز ماهر مأموریت کشتاری خود را در 40 متر و در جثه کبوترسانان به راحتی و با موفقیت انجام دهد. موفق باشید

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - mohammadmehdighasemi - 2017-01-12 08:53 AM

سلام دوستان بین شادو سی اف ایکس کدوم انتخاب کنم؟
البته واسه کسی میخوام

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - romin - 2017-01-12 10:58 PM

(2017-01-12 08:53 AM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته واسه کسی میخوام

سلام این دیکه وا ضح است سی فی ایکس یا سی فی ار لو ل ثابت هستند و عمری به مرا تب بیشتر از شادو دارند.... لول سی فی ار 16 خان دارد و سرعت بیشتری از شادو می گیرد کا لیبر 177 بهتر است

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - tinger - 2017-01-13 11:58 AM

(2017-01-12 10:58 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-01-12 08:53 AM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته واسه کسی میخوام

سلام این دیکه وا ضح است سی فی ایکس یا سی فی ار لو ل ثابت هستند و عمری به مرا تب بیشتر از شادو دارند.... لول سی فی ار 16 خان دارد و سرعت بیشتری از شادو می گیرد کا لیبر 177 بهتر است
Cfrواقعا 16 خان داره؟؟؟Khansariha (226)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - amen - 2017-01-13 11:16 PM

البته واسه کسی میخوام
شادو را بیخیال شید بهتره بازم cfxچون لول ثابته و لگد کمی داره و یه سلاح عمری هست یه حرفی اما شادو به نظر من نمیارزه به جاش هاتسان 1100 بردارید و تیونش کنید بهتر از شادو و ارزونتر هست

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - HamidArgha - 2017-01-14 12:07 AM

(2017-01-12 10:58 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته واسه کسی میخوام

منظورتون فکر کنم12خان بوده؟Khansariha (214)البته شادو هم 12خان هست لولشKhansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - romin - 2017-01-14 01:32 AM

[
[/quote]
Cfrواقعا 16 خان داره؟؟؟Khansariha (226)

[/quote]

سلام . زما نی که من این سلا ح رو دا شتم خان ها ش رو شمردم و 16 خان بود . . البته چند سال پیش . دو ستا نی که این سلا ح رو دارند بیشتر می توانند کمک کنند