شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - OSAGAFAR - 2013-08-14 10:53 PM

با سلام
اقا ما دیروز رفیقمون شادو هزارشو اورد تا به ما که خیلی کلاس میزاریم نشون بده.خلاصه تفنگو شارژکردم بعد اومدم دشارژ کنم هر کار کردم دشارژ نشد. خودشم گفت قبلا هر کاری کرده دشارز نمیشده.خلاصه مجبور شدیم باد بزنیم.( چون اون موقع ساچمه نداشتیم)..حالا این تفنگ مشکل داشت یا ما بلد نبودیم؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - KRALMAGNUM - 2013-08-14 11:05 PM

دوست عزیز یعنی چی دشارژ؟
یعنی وقتی مسلح میکنی رد میکنه؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mozahem - 2013-08-14 11:12 PM

باسلام دوست عزیز اگه منظورت عملی است که اسلحت از حالت باد خارج شده و به حالت خنثی تبدیل بشه اصلا برای شادوها این عمل امکان پذیر نیست چون اصلا هیچ سیستمی براش طراحی نکردند که این کار رو بکنهKhansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hamidlol - 2013-08-16 04:49 PM

(2013-08-14 11:12 PM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام دوست عزیز اگه منظورت عملی است که اسلحت از حالت باد خارج شده و به حالت خنثی تبدیل بشه اصلا برای شادوها این عمل امکان پذیر نیست چون اصلا هیچ سیستمی براش طراحی نکردند که این کار رو بکنهKhansariha (256)

مال منم دقیقا همین طوره

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - KRALMAGNUM - 2013-08-16 09:10 PM

یعنی باد نمیده؟ خوب توضیح بده دادا

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - rezakaraj - 2013-08-16 09:34 PM

(2013-08-14 10:53 PM)OSAGAFAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
اقا ما دیروز رفیقمون شادو هزارشو اورد تا به ما که خیلی کلاس میزاریم نشون بده.خلاصه تفنگو شارژکردم بعد اومدم دشارژ کنم هر کار کردم دشارژ نشد. خودشم گفت قبلا هر کاری کرده دشارز نمیشده.خلاصه مجبور شدیم باد بزنیم.( چون اون موقع ساچمه نداشتیم)..حالا این تفنگ مشکل داشت یا ما بلد نبودیم؟
در تفنگ های گامو ،کرال و چینی های زیر تاشو سیستمی طراحی شده در هنگامی که شما تفنگ رو کوک میکنید ماشه قفل شده و شلیک نمیکنه زمانی که لوله رو به حالت اولش بر می گردونید ضامن ازاد و ماشه اماده شلیک میشه این سیستم برای ایمنی بیشتر طراحی شده.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aslaan - 2013-08-17 01:34 AM

Khansariha (214)و هر بار شارژ کردن اصلحه = با یک شلیک

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - salar56 - 2013-08-17 08:20 AM

سلام دوست عزير براي دشارژ كردن شادو هزار ابتدا خلاصي ماشه را با احتياط با قرار دادن سر لوله در فضاي بي‌خطر گرفته سپس لوله را شكسته و با دست نگداريد و ماشه را بچكانيد و همانطور كه ماشه را نگداشته‌ايد، لوله را به سمت بالا بياوريد.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - rezakaraj - 2013-08-17 08:29 AM

(2013-08-17 08:20 AM)salar56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزير براي دشارژ كردن شادو هزار ابتدا خلاصي ماشه را با احتياط با قرار دادن سر لوله در فضاي بي‌خطر گرفته سپس لوله را شكسته و با دست نگداريد و ماشه را بچكانيد و همانطور كه ماشه را نگداشته‌ايد، لوله را به سمت بالا بياوريد.Khansariha (8)
دوست من اگر لوله شکسته باشه شادو هزار اگر سالم باشه شلیک نخواهد کرد.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - salar56 - 2013-08-18 08:49 AM

دوست عزيز اين روش براي دشارژ كردن است كه به طور خلاصه با اين شرح انجام مي‌شود: قبل از شكستن لوله خلاصي ماشه را گرفته و بعد از شكستن لوله ماشه را بچكانيد و در حالي كه ماشه را نگهداشتيد لوله را بالا بياوريد.Khansariha (8)