شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - magnum - 2012-01-30 11:48 PM

دوستان زاج و رنگش کاملا اکسید شده !!!
حالا میگین چی کارش کنم ؟؟؟؟
البته خود اسلحه کاملا سالمه و میتونه گنجشک رو تو فاسله 20 ,25 متری بزنه با ساچمه پرو مگنوم !!!!!

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Marksman - 2012-01-31 01:32 PM

خوب چاره اش یه دست سنباده نرم و بعد از تمیز شدن زنگهاش زاجکاریه.اول لوله رو باز کن با یه کم روغن ترمز تمیزش کن وقتی زنگ و زاجهای قدیمی پاک شد.با آب گرم و مایع بشورش تا روغن و جرم روش نمونه.بعد یه دست سنباده نرم بزنه تا براق بشه .دوباره با آبگرم و یه کم مایع بشورش.از آب مقطر استفاده کنی بهتره.بعد با یه پنبه استن خالص(دقت کن خالص باشه نه از این عطریا) روش بکش تا کاملا خشک و تمیز بشه.بعد زاج سرد رو با پنبه نرم یه دست همه جای لوله بکش و بذار یه 20 دقیقه بمونه.بعدش یه پنبه تمیز روش بکش تا جرمهایی که ایجاد شده پاک شه و دوباره زاج رو یه لایه دیگه بکش همه جاش.دقت کن پنبه رو در یه جهت بکشی و خیلی با احترام!!!.یه بار دیگه مراحل خشک شدن و پاک کردن جرمها با پنبه تمیز رو انجام بده و دوباره یه لایه زاج بزن.اینبار بعد از خشک شدن با روغن تفنگ یا پارافین خالص و پنبه روی همه جای لوله بکش تا یه دست و براق بشه.این روشی بود که من بلدم اگه دوستان دیگه تکمیلش کنن ممنون می شم.Khansariha (8)
در ضمن موقع زاجکاری حتما جایی باش که هوا جریان داشته باشه و ماسک به بینی و دهان بزن و دستکش لاستیکی هم یادت نره.بچه و حیوون و گل و گیاه و از این جور چیزا دور و برت نباشه.اگه هم کار خودت نیست بده یه آدم با تجربه برات انجام بده.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Tomcat14 - 2012-01-31 10:31 PM

سلامKhansariha (8)
بچه ها در كل شادو 1000خوبه يا ويسپر ايكس؟؟؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royal - 2012-01-31 10:41 PM

دوست عزیز طرح این سوال اصلا درست نیست چون معلوم نیست منظور شما چیه اول ملاک های خودتونو بگید بعد دوستان نظر میدن و اگه به خودتون زحمت بدید پست های قبلی رو بخونید به سوالتون میرسید و اگه بازم سوالی بود ما در خدمتیم Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - magnum - 2012-01-31 11:51 PM

یه چند تا عکس از تفنگ براتون میزارم لفا بهم کمک کنید !!!!!!!!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-02-01 12:43 AM

سلام
برادر این تفنگ تو شمال بوده این جوری زنگ زده
اینجور که تو عکس معلومه تقریبا تمام زاج از بین رفته
با خیال راحت اول یک سمباده 400 بعد یک سمباده 2000 بزن و بعد زاج کاریش کن

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - magnum - 2012-02-01 01:23 PM

حالا می خوام زاج کاریش کنم !!!!
راستی زاج چه شکلیه مایعه جامده پودره ؟؟؟؟؟؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Marksman - 2012-02-01 01:35 PM

مایع هست مگنوم جان .اگه ایرانی گرفتی زاج تهران بگیر.یه مدل هم داره که می گن آمریکایی هست ولی در اصل ترکیه ای هست.اونم بد نیست.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royal - 2012-02-01 06:16 PM

به نظر من بهترین زاج همون ایرانی هست ( نظر شخصی )Khansariha (48)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Marksman - 2012-02-01 06:18 PM

درسته رویال جان من خودم زاج تهران رو گرفتم و استفاده می کنم کیفیت قابل قبولی داره.