شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royall - 2014-02-03 09:06 PM

چیز خاصی نیست.
باز دوستان با تجربه تر بهتر میتونن راهنمایی کنند.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - turkavci - 2014-02-04 01:47 AM

دوست عزیز مبارکت باشه
اصلاً نگران نباش بعد یه مدت استفاده کردن خودش قطع میشه .
اگه زیاد نگران هستی بعد از اینکه یه بسته ساچمه زدی یه بسته JSB بگیر باهاش یه گروپ گیری کن اگه دیدی پرتو پلا میزنه اونوقت باید بازش کنی و داخل سیلندر رو پاک کنی ولی اگه دیدی دقتش خوبه اصلاً دست نزن .

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - taherkhan - 2014-02-12 08:50 PM

دوستان یک سوال دارم

فیبر نوری مگسک تو تاریکی مطلق هم باید باشه یا باید نور باشه تا بتونن خودشونو نشون بدن؟؟

الان بیرون بودم.داشتم شلیک میکردم و فیبرنوری هم بدون مشکل روشن بود.بعد جامو عوض کردم که یهو نا پدید شدن!!این جای دوم هم کاملا تاریک نبود.با چراغ ماشین روشنش کرده بودمKhansariha (226)

الان هم تو خونه تو اتاق با چراغ روشن هستن.چراغو که خاموش میکنم دیده نمیشنKhansariha (226)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royall - 2014-02-12 09:06 PM

(2014-02-12 08:50 PM)taherkhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یک سوال دارم

فیبر نوری مگسک تو تاریکی مطلق هم باید باشه یا باید نور باشه تا بتونن خودشونو نشون بدن؟؟

الان بیرون بودم.داشتم شلیک میکردم و فیبرنوری هم بدون مشکل روشن بود.بعد جامو عوض کردم که یهو نا پدید شدن!!این جای دوم هم کاملا تاریک نبود.با چراغ ماشین روشنش کرده بودمKhansariha (226)

الان هم تو خونه تو اتاق با چراغ روشن هستن.چراغو که خاموش میکنم دیده نمیشنKhansariha (226)

داداش اونا که چراغ نیستن که از خودشون نور تولید کنن وقتی نور با زاویه ی مناسب یهشون بتابه خوب درخشندگی مناسب دارند.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - taherkhan - 2014-02-12 09:22 PM

جای اولم زیر یه پروژکتور بزرگ بود که شعاع چند ده متری شو روشن کرده بود که اینجا مشکلی نبود.ولی جای دومم تاریک بود.با نور بالای ماشین هدفو روشن کرده بودم.جایی که واستاده بودم کنار ماشین بود.پس احتمالا نور کافی بهش نمیرسید.

راستش اولش فکر کردم که هوای سرد خاصیتشو کم کرده Khansariha (49)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - taherkhan - 2014-02-27 03:14 PM

با سلام خدمت دوستان
چطور میشه بند واسه تفنگ وصل کرد؟من که جایی نمیبینم!

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royall - 2014-02-27 03:23 PM

من برای خودم یه تیکه چرم نازک و محکم رو به اندازه ی طول قنداق بریدم و با استفاده از 2 تا پیچی که ضد شوک رو باهاش به قنداق بسته بودن چرم رو به انتهای قنداق بستم.
بعددیگه ولش کردم و رفتم برای خرید پی سی پی.
برای اون یکی سرش هم میتونید با خلاقیت خودتون یه چیزی درست کنید Khansariha (8)
مثلا یه تیکه چرم مثل کمربند بندازید دور سلاح و اون رو با استفاده از پیچ شکاف درجه فیکس کنید و بهش به جای بند بدوزید و اون یکی سر بند رو به اونجا وصل کنید.من چون خودم الان این تفنگ رو ندارم نمیتونم دقیق بگم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - amircfx - 2014-03-01 02:29 PM

سلام دوستان.چند وقت پیش که برای شکار رفته بودم بیرون بی احتیاطی کردم و تفنگ دو دادم دست یکی از دوستام که شلیک کنه اونم تفگ رو روی آجر ثابت کرد و شلیک کرد بعد متوجه شدم چندتا خش سطحی زیر قنداق افتاده .منم چون تو زیبایی و تمیزی تفنگ حساسم میخام ببینم راهی برای خش گیری یا کم کردن خش ها هست؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - amircfx - 2014-03-19 09:09 AM

سلام دوستان.بهترین فاصله برای صفر کردن دوربین روی این تفنگ چند متر هست؟من خودم تو 15 متر صفر کردم اما از 30 متر به بعد افت میکنه.میخام تا 50 منرو بزنه.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - Tomcat14 - 2014-03-19 11:49 AM

استاندارد صفر برای تفنگ هایی مثل سی اف ایکس،25 الی 30متره،رو 30 متر صفر کنید،تا 50 متر هم میتونید از میلدات ها استفاده کنید و اهداف رو به راحتی بزنید.Khansariha (8)