شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royall - 2014-01-31 01:48 PM

مبارک باشه

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - صادق قرنجیکی - 2014-01-31 01:51 PM

با عرض خوشامد گویی به شما دوست عزیز ، سلاح هم مبارکتون باشه ، مورد بسیار مناسبی خریدید. در بین محصولات گامو جزو یکی از بهترین رده های فنر پیستون و لول ثابت هستش ، امیدوارم زودتر شاهد یک ریویو و بررسی این سلاح در عمل از جانب شما باشیم.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - taherkhan - 2014-01-31 01:58 PM

(2014-01-31 01:48 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارک باشه

خیلی ممنونKhansariha (8)

(2014-01-31 01:51 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض خوشامد گویی به شما دوست عزیز ، سلاح هم مبارکتون باشه ، مورد بسیار مناسبی خریدید. در بین محصولات گامو جزو یکی از بهترین رده های فنر پیستون و لول ثابت هستش ، امیدوارم زودتر شاهد یک ریویو و بررسی این سلاح در عمل از جانب شما باشیم.

ممنون از شما
رویال تو تبریز فقط یدونه بود اونم قیمتشو گفتن 1100 تومن!!!
...
حتماKhansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - Tomcat14 - 2014-02-02 02:20 PM

به بهKhansariha (219)
طاهر جان مبارکت باشه،بهترین انتخاب رو کردی،اگه کمی هم میتونستی بودجه رو افزایش بدی دیانا میتونستی برداری،البته همین هم عالیه...ماشش برات بچکونه...به فکر خرید دوربین باش؛میتونم بهت بگم به جمع معتادین تفنگ بادی خوش اومدی،از این به بعد ته جیبت 1000تومن بیشتر نمی تونی پول پیدا کنی!خخخخخخKhansariha (219)
راستی دیدی شدو قسمت نبود،2 ساعت منتظر علی موندیم اومد گفت 4.5 ندارم!خخخخخخخخ!میخواستم اون لحظه آتیشش بزنم!Khansariha (290)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - سید علی - 2014-02-02 02:25 PM

سلام
مبارکت باشه داداش ماشش همیشه وبه موقع برات بچکه Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - taherkhan - 2014-02-02 08:30 PM

(2014-02-02 02:20 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به بهKhansariha (219)
طاهر جان مبارکت باشه،بهترین انتخاب رو کردی،اگه کمی هم میتونستی بودجه رو افزایش بدی دیانا میتونستی برداری،البته همین هم عالیه...ماشش برات بچکونه...به فکر خرید دوربین باش؛میتونم بهت بگم به جمع معتادین تفنگ بادی خوش اومدی،از این به بعد ته جیبت 1000تومن بیشتر نمی تونی پول پیدا کنی!خخخخخخKhansariha (219)
راستی دیدی شدو قسمت نبود،2 ساعت منتظر علی موندیم اومد گفت 4.5 ندارم!خخخخخخخخ!میخواستم اون لحظه آتیشش بزنم!Khansariha (290)

مرسی محمد جان
وقت کردم میرم از اونور خیابون میزنم وسط کله خودشو باباش :دی Khansariha (178)

(2014-02-02 02:25 PM)سید علی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
مبارکت باشه داداش ماشش همیشه وبه موقع برات بچکه Khansariha (8)

ممنون از شما دوست عزیز

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - taherkhan - 2014-02-03 07:55 PM

دوستان یک مشکل دارم

تفنگ من که تقریبا باهاش 40-50 تا تیر شلیک شده بعد از شلیک دود میاد بیرون ازش.یکی از دوستان گفت که قطع میشه ولی بعد هر شلیک میاد بیرون.چکار کنم؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royall - 2014-02-03 08:23 PM

(2014-02-03 07:55 PM)taherkhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یک مشکل دارم

تفنگ من که تقریبا باهاش 40-50 تا تیر شلیک شده بعد از شلیک دود میاد بیرون ازش.یکی از دوستان گفت که قطع میشه ولی بعد هر شلیک میاد بیرون.چکار کنم؟

چون تفنگ اکه خیلی مشکلی نیست.
شرکت یه مقدار گریس به فنر میزنه که به مرور زمان میسوزه و دود میکنه.
فقط ازساچمه های خیلی سبک استفاده نکنید

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - amircfx - 2014-02-03 08:35 PM

سلام دوست عزیز.مبارکت باشه.منم ابتدا تفنگم همینطور بود اما بعد از حدود 90 شلیک دیگه دود نکرد.Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - taherkhan - 2014-02-03 09:01 PM

از پرو مگنوم استفاده میکنم

پس باز هم باید صبر کنم

قطع نمیشد نگرانم کرده بودKhansariha (226)