شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - rohamtabatabaey - 2013-12-20 12:02 PM

سلام ببخشید مثل اینکه این تاپیک خیلی وقته خوابیده من میخواستم یه سوال ازتون بکنم ببینم به ریسکش میرزه که من برم royalبگیرم یا نه همون عادی بهتره لطفا راهنمایی کنید وهمچنین قیمت الان این سلاح چنده؟Khansariha (226)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - esijoon - 2013-12-20 12:51 PM

دوست عزیز چه ریسکی؟؟؟؟؟

خرید سلاح که ریسک نیست

قیمت رویال الان حدود 800 تومن باید باشه

البته گزینه های دیگری هم دارید که اگر در تاپیک مشاوره خرید مطرح کنید بهتر جواب میگیریدKhansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - rohamtabatabaey - 2013-12-20 01:20 PM

ممنون از جوابتون منظورم از لحاظ قنداق چوبی هس چون خیلیها نوشته اند زیاد جالب نیس

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - I.V.O - 2013-12-20 01:48 PM

من اگه به جای شما بودم قنداق سنتتیک بر می داشتم
چون 100 تومن قیمت پایین تر هست و هم شکاری تر هست

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - esijoon - 2013-12-20 01:54 PM

(2013-12-20 01:20 PM)rohamtabatabaey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از جوابتون منظورم از لحاظ قنداق چوبی هس چون خیلیها نوشته اند زیاد جالب نیس

قنداق سنیتیکش سبکتره و برای کوه و کمر بهتره...خط و خش کمتر بر میداره

قنداق چوبیش زیبا تره و بالانس بهتری داره به دلیل وزن بیشتر چوب و البته کمی سنگینتره

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - rohamtabatabaey - 2013-12-20 01:56 PM

ممنون من راستی قصدم شکار نیس وبیشتر قصدم هدف زنیه

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - amircfx - 2013-12-21 05:43 PM

سلام دوستان.من امروز بعد از چند روز رفتم سراغ تفنگو چندتا شلیک کردم و متوجه شدم که دود از لوله میاد بیرون.دلیلش چی میتونه باشه.تا حالا 500 تا شلیک داشته و هیچ دودی هم نمیکرد.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - MILADSOBHI - 2013-12-21 06:28 PM

حتما تفنگ رو روغن کاری کردی وروغنی که استفاده کردی روغن معمولی بوده ودر اثر اصطحکاک شدید سیلند در حین شلیک روغن شعله ور شده.اگرم روغن کاری نکردی حتما تفنگتو سروته گذاشتی وروغن موجود در تفنگ/گیریس /از ته تفنگ به سیلندر اومده.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - amircfx - 2013-12-21 06:50 PM

تفنگ تا حالا باز نشده و همیشه هم به صورت افقی قرار داشته. 

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - MILADSOBHI - 2013-12-21 08:32 PM

احتمال داره ساچمه ای که استفاده می کنی روغنی باشه/بعضی کارخونه ها ساچمه رو روغنی میکند.یا این که واش سرپیستون خراب شده دار اب می شه