شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - KRALMAGNUM - 2013-10-24 12:00 PM

دوست عزیز برای راهنمایی واسه تعمیر این تاپیک مظرح کن تا بیشتر راهنمایی کنن دوستان.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2013-10-24 12:12 PM

دوستان نیازمند فوری قسمت ساچمه گذاری رویال هستم همون قسمت استوانه ای شکل که قطعه پلاستیکی سیاه رنگی بهش وصل شده و باز و بسته میشه Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - amircfx - 2013-10-24 12:13 PM

ممنون از پاسختون ولی من منظورم اون پیچ روی قنداق هست که یک سانت تقریبا داخل قنداق قرار داره.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - genesis - 2013-10-24 02:12 PM

(2013-10-24 08:37 AM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :شما لطف دارید ،طبق چیزایی که تو چندتا از سایت ها خوندم به این نتیجه رسیدم cfr , cfx به غیر از قنداق تقریبا همچیشون یکسان هست ،مگه اینکه cfx royal باشه که من واقعا از بابت جنس چوب قنداق نگران شدم و این تصمیم تعویضش با یک عدد cfx تاکتیکال رو گرفتم ،امیدوارم بخاطر تفاوت جنس قنداق لگد و صداش رو اعصابم نره... مخصوصا امیدوارم دقتش مثل رویال باشهKhansariha (226)
دوست عزيز من خودم cfx royal دارم و اتفاقا"قنداقش شكسته.اما اين شكستگي هيچ ربطي به جنس قنداق نداره.جنس قنداق اين تفنگ از چوب راش هست و كيفيت قابل قبولي داره.علت شكستن قنداق اين تفنگ مربوط به پيچ كنار ماشه است.من داشتم تير ميزدم و كيف ميكردم كه يه دفعه پيچ كنار ماشه موقع مسلح كردن تفنگ ول كرد و كل فشار روي پيچهاي بغل اومد و باعث شكستگي قنداق از ناحيه دو پيچ بغل شد وهمچنين دستم رو بشدت زخمي كرد.خب حالا چاره كار چيه؟
شما اون پيچ كنار ماشه رو باز كن و برو مشابهش بگير كه البته دو ميليمتر بلند تر باشه.آخه پيچ فابريكش كمي كوتاهه به نظرمن و خيلي محكم نميشه.اين رو هم اضافه كنم كه مثل پيچ فابريكش (خورشيدي) شايد گير نياري ولي ايرادي نداره يه پيچ چهارسو خور براش بگير و يه رنگ مشكي هم بهش بزن و ببندش روي تفنگ.خود من اين كار رو كردم و ديگه اون پيچ هيچوقت شل نشده.
پس از اين كار برو و با خيال راحت تيراندازي كن و از تفنگت لذت ببر و نگران شكستن قنداق نباشKhansariha (48).براي اينكه خيالت راحتتر باشه چند وقت يه بار يه آچاركشي به پيچاش بكن.

نمی دونم چیکار کنم ،دست نمی تونم بزنم بهش ،منتظرم شنبه بشه برم تحویلش بدم خلاص شم ! جنگ اعصاب دارم اینجا ، می ترسم Cfx معمولی بگیرم اونی که می خوام نباشه ،وزنش چقدر کمتر از رویاله ؟ واقعا بالانس نیست نسبت به رویال؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - kingmkh - 2013-10-24 02:39 PM

(2013-10-24 08:37 AM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :شما لطف دارید ،طبق چیزایی که تو چندتا از سایت ها خوندم به این نتیجه رسیدم cfr , cfx به غیر از قنداق تقریبا همچیشون یکسان هست ،مگه اینکه cfx royal باشه که من واقعا از بابت جنس چوب قنداق نگران شدم و این تصمیم تعویضش با یک عدد cfx تاکتیکال رو گرفتم ،امیدوارم بخاطر تفاوت جنس قنداق لگد و صداش رو اعصابم نره... مخصوصا امیدوارم دقتش مثل رویال باشهKhansariha (226)
دوست عزيز من خودم cfx royal دارم و اتفاقا"قنداقش شكسته.اما اين شكستگي هيچ ربطي به جنس قنداق نداره.جنس قنداق اين تفنگ از چوب راش هست و كيفيت قابل قبولي داره.علت شكستن قنداق اين تفنگ مربوط به پيچ كنار ماشه است.من داشتم تير ميزدم و كيف ميكردم كه يه دفعه پيچ كنار ماشه موقع مسلح كردن تفنگ ول كرد و كل فشار روي پيچهاي بغل اومد و باعث شكستگي قنداق از ناحيه دو پيچ بغل شد وهمچنين دستم رو بشدت زخمي كرد.خب حالا چاره كار چيه؟
شما اون پيچ كنار ماشه رو باز كن و برو مشابهش بگير كه البته دو ميليمتر بلند تر باشه.آخه پيچ فابريكش كمي كوتاهه به نظرمن و خيلي محكم نميشه.اين رو هم اضافه كنم كه مثل پيچ فابريكش (خورشيدي) شايد گير نياري ولي ايرادي نداره يه پيچ چهارسو خور براش بگير و يه رنگ مشكي هم بهش بزن و ببندش روي تفنگ.خود من اين كار رو كردم و ديگه اون پيچ هيچوقت شل نشده.
پس از اين كار برو و با خيال راحت تيراندازي كن و از تفنگت لذت ببر و نگران شكستن قنداق نباشKhansariha (48).براي اينكه خيالت راحتتر باشه چند وقت يه بار يه آچاركشي به پيچاش بكن.

آقای خرمدین فکر کنم دلیل اصلی باز شدن پیچ قنداق همون جنس چوب قنداق باشه چون چوب راش نرم ودر اثر لگد تفنگ محل پیچها خورده میشه اینکه بالانس رویال بهتر از معمولی هست شکی نیست اما cfx معمولی دردسر قنداق نداره که به نظرم مهم هم هست.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - genesis - 2013-10-24 05:26 PM

آقای خرمدین شما وقتی قنداق رویالت شکست چیکار کردی ؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - amircfx - 2013-11-05 01:58 PM

سلام به همه.دوستانی که این سلاح رو دارید به نظرتون از ساچمه های گامو کدوم مدل در مسافت های بالا تر دقت بهتری داره و مناسب تره البته برای کالیبر5.5.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - Vicxtor - 2013-11-05 03:29 PM

(2013-11-05 01:58 PM)amircfx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه.دوستانی که این سلاح رو دارید به نظرتون از ساچمه های گامو کدوم مدل در مسافت های بالا تر دقت بهتری داره و مناسب تره البته برای کالیبر5.5.

Red Fire رو امتحان کن، ساچمه ی خوبیه... الماس استاندارد رو اگه تونستی امتحان کن، خوب هست دقتش در حد متوسط... من با CFR امتحانش کردم تو ۳۵ متر هم جواب خوبی گرفتم ازش...
موفق باشی... Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - MERSAD - 2013-11-10 11:09 PM

(2013-09-05 01:50 PM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-05 01:44 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2013-09-05 11:02 AM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-05 10:58 AM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-05 02:23 AM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Khansariha (8)
دوست عزیز ضمن تبریک برای خرید اسلحه جدید ، چطوری قدرتش را با شادو مقایسه کردی ؟ من هم شادو داشتم هم سی اف ایکس تفاوتی هم ندیدم قطعات داخلی شان هم یکسان است . آیا کالیبر هر دوشان یکسان است ؟ ممنونم
سلام
ممنون با کتاب تست کردم هر دو 4.5 هستن تفاوت کمی دارن دلیل هم فک کنم همون باشه که عرض کردم حالا امروز حتما دوباره تست میکنم

امروز دوباره تست با کتاب گرفتم با اینکه روی بدنه فلزی CFX ساخت اسپانیا حک شده و شماره سریالش هم توی سایت
ایران گامو تایید میشه و شدو هیچکدوم از فاکتورهای بالا رو نداره دقیقا شدو 40 صفحه بیشتر رد میکنه :(
فکر کنم برای افزایش دقت قدرت CFX کم کردن شدو ساچمه تو صفحه 175 متوقف شده و CFX صفحه 135 یه نمور حالم گرفته شد

سلام ,با اجازه ,شرمنده می پرم وسط Khansariha (8)
داداش, از چه فاصله ای تست کردی,این نتیجه رو گرفتی؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - kingmkh - 2013-11-11 12:09 AM

(2013-11-10 11:09 PM)MERSAD نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-05 01:50 PM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-05 01:44 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2013-09-05 11:02 AM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-05 10:58 AM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-05 02:23 AM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Khansariha (8)
دوست عزیز ضمن تبریک برای خرید اسلحه جدید ، چطوری قدرتش را با شادو مقایسه کردی ؟ من هم شادو داشتم هم سی اف ایکس تفاوتی هم ندیدم قطعات داخلی شان هم یکسان است . آیا کالیبر هر دوشان یکسان است ؟ ممنونم
سلام
ممنون با کتاب تست کردم هر دو 4.5 هستن تفاوت کمی دارن دلیل هم فک کنم همون باشه که عرض کردم حالا امروز حتما دوباره تست میکنم

امروز دوباره تست با کتاب گرفتم با اینکه روی بدنه فلزی CFX ساخت اسپانیا حک شده و شماره سریالش هم توی سایت
ایران گامو تایید میشه و شدو هیچکدوم از فاکتورهای بالا رو نداره دقیقا شدو 40 صفحه بیشتر رد میکنه :(
فکر کنم برای افزایش دقت قدرت CFX کم کردن شدو ساچمه تو صفحه 175 متوقف شده و CFX صفحه 135 یه نمور حالم گرفته شد

سلام ,با اجازه ,شرمنده می پرم وسط Khansariha (8)
داداش, از چه فاصله ای تست کردی,این نتیجه رو گرفتی؟

5 سانتی