شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - detonator - 2013-10-10 03:53 PM

(2013-10-01 02:04 PM)amircfx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه.آیا میشه خلاصی ماشه را تو این سلاح گرفت و حساسیتش را بیشتر کرد؟

با گرفتن خلاصی حساسیت بیشتر نمیشه...دقت پایین میاد و همچنین ایمنی...
کلا ماشه اش یه ذره سفته و اگه به جای گرفتن خلاصی ، ماشه نرمتر بشه خیلی بهتره...(که من بلد نیستم)
این بود نظر منKhansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - genesis - 2013-10-21 09:12 PM

سلام به همه ، یه فیلم مربوط به باز کردن cfx پیدا کردم،حالا اپلود که کردم لینکشو میگذارم اینجا،شاید به درد کسی خورد Khansariha (8)
از همه دوستان و اساتید محترم خیلی معذرت می خوام ،بنده هنوز بلد نیستم چطور پستم رو ویرایش کنم !

اینم از لینک مربوط به باز کردن قطعات cfx :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - genesis - 2013-10-23 12:34 PM

سلام به همه ،من دارم رویال خودمو با یه cfx تاکتیکال (همون قنداق پلاستیکی) عوض می کنم ،چون چند تا عکس از شکستگی های قنداق رویال دیدم فشارم افتاد ، رویال رو 50 تومن زیر قیمت دارم میفروشم چون کلا 40-50 تا شات باهاش داشتم ،از ذکرعلی یدونه تاکتیکال میگرم ،670 تومن میده که با تیپاکس میشه 700 دیگه ...

امیدوارم از کارم پشیمون نشم Khansariha (60)

عید همتون هم مبارک باشه Khansariha (8)

Re: RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - kingmkh - 2013-10-23 11:41 PM

(2013-10-23 12:34 PM)genesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه ،من دارم رویال خودمو با یه cfx تاکتیکال (همون قنداق پلاستیکی) عوض می کنم ،چون چند تا عکس از شکستگی های قنداق رویال دیدم فشارم افتاد ، رویال رو 50 تومن زیر قیمت دارم میفروشم چون کلا 40-50 تا شات باهاش داشتم ،از ذکرعلی یدونه تاکتیکال میگرم ،670 تومن میده که با تیپاکس میشه 700 دیگه ...

امیدوارم از کارم پشیمون نشم Khansariha (60)

عید همتون هم مبارک باشه Khansariha (8)

به نظر من حالا که گامو رو تست کردی ایندفعه یه برند دیگه رو آزمایش کن یه خورده بودجه رو افزایش بده یه 34 بگیر پشیمون نمیشی

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - genesis - 2013-10-24 01:31 AM

خیلی ببخشید واقعا ،این حرفمو به حساب بی تجربگی و غیر حرفه ای بودنم بزارید ; 34 قیافش باحال نیست Khansariha (226)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - صادق قرنجیکی - 2013-10-24 01:35 AM

(2013-10-24 01:31 AM)genesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ببخشید واقعا ،این حرفمو به حساب بی تجربگی و غیر حرفه ای بودنم بزارید ; 34 قیافش باحال نیست Khansariha (226)

اینو به حساب کسب تجربه و تنوع خواه بودنتون می ذارم Khansariha (219) ولی رویال سی اف آر بهتر از اون مدل تاکتیکال چی چی ... Khansariha (219) ، هست ، منظورم از ظنظر کیفی و تیراندازی و ارگونومی
ولی موفق باشید و مبارکتون ، عکس و گروپ اولیه و بررسی یادتون نره

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - genesis - 2013-10-24 01:48 AM

(2013-10-24 01:35 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-24 01:31 AM)genesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو به حساب کسب تجربه و تنوع خواه بودنتون می ذارم Khansariha (219) ولی رویال سی اف آر بهتر از اون مدل تاکتیکال چی چی ... Khansariha (219) ، هست ، منظورم از ظنظر کیفی و تیراندازی و ارگونومی
ولی موفق باشید و مبارکتون ، عکس و گروپ اولیه و بررسی یادتون نره

شما لطف دارید ،طبق چیزایی که تو چندتا از سایت ها خوندم به این نتیجه رسیدم cfr , cfx به غیر از قنداق تقریبا همچیشون یکسان هست ،مگه اینکه cfx royal باشه که من واقعا از بابت جنس چوب قنداق نگران شدم و این تصمیم تعویضش با یک عدد cfx تاکتیکال رو گرفتم ،امیدوارم بخاطر تفاوت جنس قنداق لگد و صداش رو اعصابم نره... مخصوصا امیدوارم دقتش مثل رویال باشه Khansariha (226)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - amircfx - 2013-10-24 11:36 AM

سلام به همه.من دیروز خاستم تفنگو یه آچار کشی کنم اما یکی از پیچ های رو پچه قنداق رو خیلی سفت کردم و آچار رد کرد و پیچ خراب شد دیگه نه میشه سفتش کرد و نه باز کرد.حالا من اگه بخام تفنگو باز کنم باید چیکار کنم؟آخه اینم شد کیفیت؟؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - KRALMAGNUM - 2013-10-24 11:44 AM

(2013-10-24 11:36 AM)amircfx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه.من دیروز خاستم تفنگو یه آچار کشی کنم اما یکی از پیچ های رو پچه قنداق رو خیلی سفت کردم و آچار رد کرد و پیچ خراب شد دیگه نه میشه سفتش کرد و نه باز کرد.حالا من اگه بخام تفنگو باز کنم باید چیکار کنم؟آخه اینم شد کیفیت؟؟

با سلام.دوست عزیز پیچش شش گوشه؟ اچار خورشیدی خوره؟ اگه خورشیدی باشه یا اچار کوچیک بوده بهش یا جنس
فلز اچار بده.

یا علیKhansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - amircfx - 2013-10-24 11:49 AM

بله همون پیچ شیش کوشه.آچار که مال پیچ گوشتی برقی بود و جنسش خوب بود ولی این پیچ ها جنسشون خوب نیست و با یه فشار خراب میشن.اگه راهی به نظرتون میرسه بگید تا من این پیچو باز کنم یه پیچ دیگه بندازم.