شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

Re: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - esijoon - 2013-09-19 06:48 PM

داداش اصلا سی اف ایکس جایی نداره که انگشت توش بره...یه درچه هست که می چرخونیدش و بازش میکنید و ساچمه رو میزارید رو شیارش...وقتی دوباره می چرخونیدش ساچمه میره تو لوله...

به نظرم نمیشه گفت بهترین ولی میشه گفت ایمن ترین سیستم ساچمه گذاری متعلق به سی اف ایکس هست:)

ارسال شده توسط تلفن همراه عزیزم با نرم افزار tapatalk

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - genesis - 2013-09-19 09:25 PM

(2013-09-19 06:45 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه دادا!کلا سیستمش فرق داره!
اینم یه عکس:
[تصویر: 13364787124.jpg]
تاپیکو یه دور بخونی بد نیست.....Khansariha (8)

اتفاقا چندین صفحه رو خوندم !!! اما از این سیستمش سر در نمیاوردم ،تشکر Khansariha (8)
(2013-09-19 06:48 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش اصلا سی اف ایکس جایی نداره که انگشت توش بره...یه درچه هست که می چرخونیدش و بازش میکنید و ساچمه رو میزارید رو شیارش...وقتی دوباره می چرخونیدش ساچمه میره تو لوله...

به نظرم نمیشه گفت بهترین ولی میشه گفت ایمن ترین سیستم ساچمه گذاری متعلق به سی اف ایکس هست:)

ارسال شده توسط تلفن همراه عزیزم با نرم افزار tapatalk

چه جالب ، مرسی از توضیحتون ،الان دیگه فهمیدم چطوریه !Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - kingmkh - 2013-09-23 01:31 AM

با سلام

دوستان چه فنری رو برای CFX پیشنهاد میکنید که یه مقدار از فنر اصلی قویتر باشه خصوصا تو مدلهای دیانا؟

با تشکر

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - amircfx - 2013-09-23 06:13 PM

با سلام.من هم همین سوالو داشتم .اساتید لطفا پاسخ بدید.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royall - 2013-09-23 08:37 PM

ما که شاگرد اساتید هستیم. Khansariha (8)
ولی چیزی رو که میدونم رو میگم تا شاید کمکتون کنه :
من مال خودم رو با مگنوم 350 عوض کردم خیلی عالی شد.فقط باید یه مقدار کوتاهش کنید.البته ریسکی هست و به خاطر قدرت زیاد و گام های بلند تر میتونه ماشه رو بشکنه.
ولی فنر دیانا 27 مثل فنر رویال هستش و میتونی استفاده کنی.
فقط هواستون باشه که فنر قلابی رو جای فنر فابریک بهتون نندازن.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - amircfx - 2013-09-24 02:33 PM

آقای رویال بیشتر توضیح بدید.ریسک شکستن ماشه و در رفتن فنر زیاده؟این کار باعث کاهش عمر تفنگ و آسیب به قطعات و شکستن قنداق نمیشه؟خودتون انجام دادید یا تعمیرکار؟ببخشید که سوالاتم زیاد شد.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royall - 2013-09-24 04:56 PM

خدمت شما بگم که :
1-من حدود 1500 تا شلیک کردم با این فنر که نه ماشه شیکست نه فنر در رفت.ولی خوب منطقیه که اگه فنر بیش از حد قوی بشه نسبت به مدل معمولی میتونه ضامن نگه دارنده ی فنر رو بشکنه.
2-سلاح من که نه قطعه ایش اسیب دید نه قنداق.البته در هر صورت باید مطمئن باشید که پیچ های قنداق محکم باشن.حالا هر فنری که هست.
و نکته بعد این که از ساچمه های سبک و ایرانی استفاده نکنی بهتره.اونم با هر فنری چه فابریک چه .... ( ساچمه سبک باعث لگد شدید میشه و ممکنه قنداق رو ترک بده.)
3-عوض کردنش کار راحتیه و فقط به کمی زور و یه اچار ستاره ای نیاز دارید.ولی قبلش اگه خواستید یه زنگ به من بزنید تا بهتر کمکتون کنم.
حسینی.09198261917

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - amircfx - 2013-09-24 05:49 PM

ممنون از پاسختون.در صورت نیاز مزاحم میشم.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - foolad - 2013-09-24 07:40 PM

(2013-09-19 09:25 PM)genesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-19 06:45 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه دادا!کلا سیستمش فرق داره!
اینم یه عکس:
[تصویر: 13364787124.jpg]
تاپیکو یه دور بخونی بد نیست.....Khansariha (8)

اتفاقا چندین صفحه رو خوندم !!! اما از این سیستمش سر در نمیاوردم ،تشکر
اینجا فیلم مسلح کردن سی اف ایکس رو گذاشتم .میتونید نگاه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - amircfx - 2013-10-01 02:04 PM

سلام به همه.آیا میشه خلاصی ماشه را تو این سلاح گرفت و حساسیتش را بیشتر کرد؟