شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - kingmkh - 2013-09-05 03:27 PM

(2013-09-05 03:21 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای وای چه برقی میزنه!!!
وزن دقیق این تفنگ چه قدره؟واسه این میپرسم چون حرفای گامو عجیب غریبه.
مثلا شادوی من 2.6 کیلو وزن داره ولی گامو میگه 2.8
3 کیلو زده فک کنم نیم کیلویی از شدو سنگینتر باشه

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - amircfx - 2013-09-08 09:15 AM

سلام دوستان.من دوربینو تو 10 متری صفر کردم ولی از 20 متر به بالا تعریفی نداره در حالی که با مگسک 40 مترو خوب میزد اما با دوربین از 20 الی 30 متری پایین میزنه.لطفا فاصله مناسب برای صفر دوربین رو این تفنگ رو بگید.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - salehsniper - 2013-09-08 09:45 AM

خوب این پایین زدن که طبیعیه هرچی فاصله دورتر باشه افت ساچمه هم بیشتره.
شما توی فاصله کمی دوربین را صفر کرده اید. به نظر من توی فاصله 30 تا 35 متر بهتر باشه.Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - genesis - 2013-09-18 08:31 AM

سلام به همه ی اساتید و همه ی دوستانی که در این انجمن فعالیت می کنند.
راستش من به شدت عاشق اسلحه و اینجور چیزا هستم ،اونم از نوع جنگیش ،حتی آمار قیمت اونارو تو ایالات متحده دنبال می کردم،اما بعد یه مدت به خودم اومدم ،به این نتیجه رسیدم من که تو ایرانم دستم به اونها هیچ وقت نمیرسه،تهشم برم سربازی یه کلاش داغون ماله 30-40 سال پیش میدن دستمون ,خلاصه این شد که افتادم دنبال این نوع اسلحه, چند روزی تاپیک های مختلف در این انجمن رو مورد مطالعه قرار دادم و چند جایی هم قیمت گرفتم ،چیزی که به دلم نشست با توجه به نتیجه ای که از تجربیات دوستان گرفتم همون cfx royal بوده اما قیمتش یچیزی بین 820,000 -850,000 هست ،من در حال حاضر بودجم حدود 600,000 هست و میتونم بجای cfx royal یه دونه shadow 1000 با یه دوربین متوسط بگیرم ، به نظر شما فعلا صبر کنم تا بعداً یه cfx royal بگیرم یا همین الان یه shadow 1000 با دوربین ؟ رویال با اون قیمت ارزش انتظار رو داره ؟ من قصدم شکار کردنه.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - arash1324 - 2013-09-18 08:46 AM

(2013-09-18 08:31 AM)genesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در حال حاضر بودجم حدود 600,000 هست و میتونم بجای cfx royal یه دونه shadow 1000 با یه دوربین متوسط بگیرم ، به نظر شما فعلا صبر کنم تا بعداً یه cfx royal بگیرم یا همین الان یه shadow 1000 با دوربین ؟ رویال با اون قیمت ارزش انتظار رو داره ؟ من قصدم شکار کردنه.

سلام و درود Khansariha (8)

سوالتون رو تو تاپيك مشاوره خريد عنوان كنيد تا دوستان بهتر اعلام نظر كنند .

در حال حاضر شما بر مبناي بودجه اي كه داريد مي تونيد تصميم بگيريد . اگر الان مي خواهيد خريد كنيدكه معلوم هست همانطور كه عنوان نموديد يه شادو مي تونيد بخريد با يه دوربين كه براي شكار زدن هم خوب هست .

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - genesis - 2013-09-18 08:55 AM

(2013-09-18 08:46 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-18 08:31 AM)genesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در حال حاضر بودجم حدود 600,000 هست و میتونم بجای cfx royal یه دونه shadow 1000 با یه دوربین متوسط بگیرم ، به نظر شما فعلا صبر کنم تا بعداً یه cfx royal بگیرم یا همین الان یه shadow 1000 با دوربین ؟ رویال با اون قیمت ارزش انتظار رو داره ؟ من قصدم شکار کردنه.

سلام و درود Khansariha (8)

سوالتون رو تو تاپيك مشاوره خريد عنوان كنيد تا دوستان بهتر اعلام نظر كنند .

در حال حاضر شما بر مبناي بودجه اي كه داريد مي تونيد تصميم بگيريد . اگر الان مي خواهيد خريد كنيدكه معلوم هست همانطور كه عنوان نموديد يه شادو مي تونيد بخريد با يه دوربين كه براي شكار زدن هم خوب هست .

بله ، به روی چشم Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - genesis - 2013-09-19 05:18 PM

با سلام خدمت همه !

آقا این سیستم ساچمه گزاری cfx خطرناک نیست ؟ یهو ضامن در بره و انگشت بپره ؟؟ Khansariha (226)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - Tomcat14 - 2013-09-19 05:24 PM

داداش سیستم این ضامنی و... نیست؛کلا خیلی فرق داره و به نظرم امن ترین سیستم رو هم این داره با کمترین اصطحلاک.Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - genesis - 2013-09-19 05:59 PM

(2013-09-19 05:24 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش سیستم این ضامنی و... نیست؛کلا خیلی فرق داره و به نظرم امن ترین سیستم رو هم این داره با کمترین اصطحلاک.Khansariha (8)

پس یعنی در نمیره موقع ساچمه گزاری ؟ بالاخره یه بند انگشتم یه بنده !!! Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - Tomcat14 - 2013-09-19 06:45 PM

نه دادا!کلا سیستمش فرق داره!
اینم یه عکس:
[تصویر: 13364787124.jpg]
تاپیکو یه دور بخونی بد نیست.....Khansariha (8)